Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik z zarzutami wychodzi na wolność

Utworzony przez n, 16 maja 2008 o 07:32 Powrót do artykułu
TAK TO JEST JAK SIE MA KOLESI,ZWYKŁY CZŁOWIEK GNIŁ BY W WIEZIENIU!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Osoby zaufania publicznego" ?! Chyba to stwierdzenie na wyrost ?! Kto dziś ufa urzędnikom? W dodatku tej opcji?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ot i cale polskie spoleczenstwo. Pan B. ma postawione zarzuty a juz jest uważany za skazanego! Dopoki sąd nie wyda prawomocnego wyroku doputy nie można mowic o winie a tylko jedynie o podejrzeniu. Dlatego nawet przy takich zarzutach środek zapobiegawczy w postaci aresztu wydaje się niezasadny. Pobyt w areszcie może jedynie zaszkodzić biorąc pod uwagę psychike. Na czlowieka ktory biznesem się zajmowal najbardziej skutecznym środkiem zapobiegawczym jest kaucja. Zresztą analizując zarzuty ktore pojawily się w mediach przy bardzo doswiadczonych obrońcach Pan B. może usłyszeć na zakończenie procesu : "sąd uniewinnia od zarzucanych czynów i przyznaje zadośćuczynienie w wysokości 50 tyś zł".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Patrz mój dobrotliwy Boże Na swój ulubiny ludek, Jak wychodzi rano w zboże Zginać harde karki z trudem. Patrz, jak schyla się nad pracą, Jak pokornie klęski znosi I nie pyta - Po co? Za co? Czasem o coś Cię poprosi: - Ujmij trochę łaski nieba! Daj spokoju w zamian, chleba! Innym udziel swej miłości! Nam - sprawiedliwości! - Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!" "Jacek Kaczmarski", tytuł piosenki: "Kantyczka z lotu ptaka" "Połowa biznesmenów zmuszona jest dawać łapówki - wynika z najnowszych badań.Kolejne bulwersujące dane o korupcji w Polsce - prawie połowa przedsiębiorców przyznaje się do dawania łapówek. " Raka wycina się z korzeniami a nie karmi nim nowe ciała!!! Oby tak dalej a przy nastepnych badanich okaże się, że już 100% daje i bierze na wypadek wszelki po to żeby mieć na kaucję!!! Nieskuteczne poręczenie liderów politycznych i społecznych i skuteczna kaucja - z aktu oskarżenia wynika, że ma z czego płacić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Połowa biznesmenów zmuszona jest dawać łapówki - wynika z najnowszych badań. Kolejne bulwersujące dane o korupcji w Polsce - prawie połowa przedsiębiorców przyznaje się do dawania łapówek. Eksperci alarmują - najgorzej się dzieje na styku władzy publicznej i działalności gospodarczej. Sami biznesmeni przyznają, że muszą do kosztów funkcjonowania swojej firmy doliczać kwoty przeznaczone na łapówki. Z badań przeprowadzonych przez Fundację Batorego i finansowanych przez Bank Światowy wynika, że w odczuciu przedsiębiorców korupcja stała się zjawiskiem powszechnym. Prawie połowa z nich przyznaje się do dawania łapówek (48 proc.), zdecydowana większość (57 proc.) mówi, że znają kogoś, kto bierze. - Kiedyś korupcja rozciągała się na wszystkie sfery życia społecznego - komentuje Jacek Wojciechowicz z Banku Światowego. - Dzisiaj ulokowała się na styku administracji publicznej i sfery gospodarczej. - Nie pokazujemy całego zjawiska - mówi Grażyna Kopińska, szefowa programu "Przeciw korupcji" Fundacji Batorego - Staramy się tylko przybliżyć jego obraz. " I jak tu nie oprzeć się jednoznacznym skojarzeniom kiedy głównymi poręczycielami są osoby z administracji publicznej??? Sąd aresztował sutenerów - tytuł z dzisiejszego Dziennika Wschodniego. Mam opaskę na oczach więc stawiam retoryczny pytanie: co jest gorsze dla społeczeństwa - zmusznie do nierządu za pieniądze czy zmusznie do płacenia pieniędzy w zamian za możliwość prowadzenia tworzącej miejsca pracy działalności gospodarczej??? Tak jedno jak i drugie powinno spotykać się ze zdecydowanym napiętnowaniem i takim samym traktowaniem - widać po tytułach i artukułach jaka jest sprawiedliwość ale mnie proszę w to nie mieszać - Temida
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIECH SIę PAN WSTYDZI PREZYDENCIE ,W SZWECJI NIKT BY ZA TAKIEGO CWANIACZKA NIE PORęCZYł,ALE TO NIE SZWECJA A PAN MNIE SZWED,WIęC PAN ROZUMIE CZłOWIEKA ,WIDAć PAN TAKI SAM,PO PRZY WłADZY A WSZYSCY LUDZIE PO WIINI SIę WSPIERAć,żENADA
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: