Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ciągu 25 lat z Lublina ma wyjechać ponad 40 tys. osób

Utworzony przez MilutkaMalgosia, 27 lipca 2011 r. o 12:14 Powrót do artykułu
a co sie dziwić, jak nie ma pracy to ludzie uciekają, bo za co żyć!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wlasnie polityka prorodzinna - ktorej tak naprawde nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletną bzdurą jest to że Lublin jest w czołówce miast tracących mieszkańców.Wystarczy spojrzeć na Katowice z których od połowy lat dziewięćdziesiątych ubyło blisko sześćdziesiąt tysięcy ludzi czy Łódż, takich miast jest wiele szczególnie na Śląsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna
Ostatnio edytowany 28 lipca 2011 r. o 15:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że te 40 tyś osób zniknie nie za 25 lat a za dwa trzy lata a zniknie z prostego powodu ekonomia jest nie ubłagana nie toleruje próżni takiej jak brak polityki rodzinnej - jak brak pracy - jak brak mieszkań - oszustwa -afery -kłamstwa -niekompetencja urzędnicza która powoduje że bez układów niczego praktycznie nie idzie załatwić i tak można by wymieniać bez końca tylko komu na tym zależy i dlaczego by rdzennych polaków wysiudać gdzieś na obczyznę za chlebem bo tu już zaczyna być trudno wegetować ???.I komu taką sytuacje zawdzięczamy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto i kraj się wyludnia bo dzicz rządząca w tm mieście i kraju kraju rozkradła co się dało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie polityki prorodzinnej? Głosujcie na PO i SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róbta se co chceta, a ja dalej ide rowy czyśćić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jedyne laski fajne w tej polsce... ale i tak trzeba uciekac stad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wypuscic gwalcicieli z wiezienia to populacja wzrosnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekajcie jak sie wszyscy ludzie przemelduja tam gdzie rzeczywiscie mieszkaja to okaze sie ze nie 4 tysiace rocznie a 20 tysiecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycie w mieście jest drogie: wysokie opłaty za prąd, wodę, czynsze itp. i nadal wzrastają, to co się dziwić ludziom, że uciekają z Lublina? Gdybym miała taką szansę też bym wyprowadziłą się na wieś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qfla napisał:
Zycie w mieście jest drogie: wysokie opłaty za prąd, wodę, czynsze itp. i nadal wzrastają, to co się dziwić ludziom, że uciekają z Lublina? Gdybym miała taką szansę też bym wyprowadziłą się na wieś!
Wierz mi, że w sumie różnica w kosztach między życiem w mieście a na wsi jest praktycznie żadna, bo dochodzą przecież jeszcze koszty dojazdu do pracy do miasta.. no ale płacić 600 pln czynszu za norę w bloku to mi się w głowie nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo zostana sami urzednicy z dobrymi zarobkami i ciepla kawa na biurku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rodziców na wsi blisko pod Lublinem, sam mieszkam w mieście mam porównanie i co by nie mówić w mieście jest dużo łatwiej, wygodniej a życie jest w brew pozorom tańsze, wszędzie blisko, przedszkole, szkoła, sklepy urzędy w zasięgu ręki. Życie pod miastem jako tańsze i wygodniejsze to pobożne życzenie i oderwany od rzeczywistości mit. Proponuje marzącym o życiu pod miastem roczną próbę to otworzą się oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMIENIĆ KLASYFIKACJĘ Z MIASTA LUBLIN NA WIEŚ LUBLIN I PO KŁOPOCIE!!PRZECIEŻ TO JEST NAJWIĘKSZA WIOCHA W EUROPIE,KTÓRĄ RZĄDZĄ SUUUUPEEERRR WIOCHMENY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Mam rodziców na wsi blisko pod Lublinem, sam mieszkam w mieście mam porównanie i co by nie mówić w mieście jest dużo łatwiej, wygodniej a życie jest w brew pozorom tańsze, wszędzie blisko, przedszkole, szkoła, sklepy urzędy w zasięgu ręki. Życie pod miastem jako tańsze i wygodniejsze to pobożne życzenie i oderwany od rzeczywistości mit. Proponuje marzącym o życiu pod miastem roczną próbę to otworzą się oczy.
Dokładnie tak! Przez 33 lata mieszkałem na wsi na Podkarpaciu,a teraz od ponad 2 lat mieszkam w Lublinie-różnica jest szalona i na pewno nie chcę wrócić na wieś,bo tu życie jest dużo łatwiejsze i wszędzie blisko. A już nie przesadzajcie,że na wsi jest "cisza,spokój i świeże powietrze",bo tak naprawdę to na moim osiedlu jest o wiele ciszej niż na wsi,w której dotąd mieszkałam,a także w Lublinie nie ma aż takiego przemysłu,który by powietrze czynił "nieświeżym"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$0 tys w ciagu 25 lat? To chyba bardzo potymistyczny wariant. Lublin zminiejszy sie o 40tysiecy w ciagu najblizszych 5-10 lat w ciagu 25 lat zmniejszy sie o 100 tysiecy i bedzie mniejszy niz obecnie Białystok. Takie sa bardziej relane przewidywania. Spójrzmy prawdzie w oczy! Nie ma przemysłu, nowych techologii, sa bardzo srednie uczelnie, urzedy i markety. Infrasturktura za słąba zeby było pełna para lobbowac turystykę. Starania o lotnisko sa zbyt późne, szans na szybką kolej w najbliższej przyszłosci nie ma, autostrady - haha, nawet nie sa tu i nie były planowane. Tu nie ma perspektyw dla dwudziestolatków. Trójmaisto, Wrocław, Poznan, Kraków a nawet Rzeszów beda sie powiekszac , Lublin bedzie malał i maleje, maleje, maleje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analizza napisał:
$0 tys w ciagu 25 lat? To chyba bardzo potymistyczny wariant. Lublin zminiejszy sie o 40tysiecy w ciagu najblizszych 5-10 lat w ciagu 25 lat zmniejszy sie o 100 tysiecy i bedzie mniejszy niz obecnie Białystok. Takie sa bardziej relane przewidywania. Spójrzmy prawdzie w oczy! Nie ma przemysłu, nowych techologii, sa bardzo srednie uczelnie, urzedy i markety. Infrasturktura za słąba zeby było pełna para lobbowac turystykę. Starania o lotnisko sa zbyt późne, szans na szybką kolej w najbliższej przyszłosci nie ma, autostrady - haha, nawet nie sa tu i nie były planowane. Tu nie ma perspektyw dla dwudziestolatków. Trójmaisto, Wrocław, Poznan, Kraków a nawet Rzeszów beda sie powiekszac , Lublin bedzie malał i maleje, maleje, maleje...
Nie zmniejszy się-nie zmniejszy!-nie bój żaby! "Panoczkowie zmęczeni szumem Lublina" kilka lat pomieszkają na wsi,a w międzyczasie zobaczą,że we własnym domku na wsi:trzeba samemu zadbać o opał na zimę;autobus podmiejski nie dojeżdża;wichura zerwie dach;śnieg rynnę urwie;płot trzeba pomalować;podwórko ze śniegu oczyścić;trawę obok domku wykosić;że po śniegu kilka kilometrów trzeba po chleb i coś do chleba zasuwać do sklepu,itd.,itp. Ludzie z miasta pragnący zamieszkać w ciszy i spokoju zazwyczaj nie zdają sobie sprawy ile taki "domek na wsi" wymaga prac... Będą jeszcze szybciej spiep**ać z powrotem do Lublina niż z niego wyjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...