Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie rondo błogosławionego biskupa. Ale czy to rondo?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Prościej będzie:"rondo im.pasożyta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo blacharzy to jet w trochę innej części Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rondo im głupich polaków co sami żyją w nędzy a karmią cały watykan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może polana albo łąka zamiast ronda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rondo chorego na głowę radego Popularne ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak juz coś ma się nazywać czyimś imieniem nie promuje się ludzi którzy faktycznie coś dla innych ludzi zrobili - wynalazców , lekarzy (tych prawdziwych) itp tylko wiecznie te klechy i politycy co są tylko wrzodem na dup.e narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie nazwa błogosławionego,automatycznie nie będzie wypadków czy też bez zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rondo u zbiegu ul. Diamentowej i Wrotkowskiej ", jakie rondo? gdzie tam jest rondo i od kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tylko księża na patronów ?Czy w tym obozie koncentracyjnym zginął tylko ten biskup?Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim skomentujecie negatywnie nazwanie ronda imieniem błogosławionego, proponuję zapoznać się z jego życiorysem, a nie pisać bezmyślnie: "Dlaczego jak juz coś ma się nazywać czyimś imieniem nie promuje się ludzi którzy faktycznie coś dla innych ludzi zrobili - wynalazców , lekarzy (tych prawdziwych) itp tylko wiecznie te klechy i politycy co są tylko wrzodem na dup.e narodu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nazwijcie woj. lubelskie-klechistanem i tak mam was gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej nazwac rondem czarnej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może nie bawić się w detale tylko od razu całe miasto ogłosić jedną świętością. Tylko co zrobić z tymi menelami i zlodziejami, których sporo dookoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to nie ten sam Pidek - wykładowca na tutejszej politechnice, samozwańczy inicjator "Polskiej Partii Kobiet", którego nie warto nazwać nawet kret.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie zawsze było Wieprzsteinem. Ale, że już w 1916 był LSD, to w to nie uwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne rondo kolejny pseudoświęty, kolejny inkasent wysłany przez obce państwo które nasz ciemny lud utrzymuje. Są juz tak bezczelni że żądają, a nie proszą o nasze pieniądze z budżetu państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Piotrze Popiel proszę przeczytać (i przypomnieć sobie) Ustawę Prawo o Ruchu Drogowym i odpowiedzieć na pytanie, czy kierowca np taki. Pan Piotr wjeżdżając na (jakiekolwiek) skrzyżowanie aby wiedzieć jak się po nim poruszać patrzy na jego nazwę, czy na jego oznakowanie poziome i pionowe? Jeśli nie ma Pan nic do roboty to ja proszę Pana Radnego naszego pięknego Miasta Lublin o wysłanie żądania (i dopilnowania jego realizacji) do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. ul. Józefa Piłsudskiego 15 o naprawę i wyrównanie studzienek kanalizacyjnych znajdujących się w "ciągach" ulic miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję za tą wypowiedź. moje zdanie na temat tego skrzyżowania, które kilkukrotnie opisywałem w stosownych interpelacjach, jest dostępne pod adresem: ***bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&fid=15702. problem polega na tym, że prezydent przedkładając taki projekt uchwały (ws. nadania imienia) chowa głowę w piasek przed rozwiązaniem głównego probelmu. szkoda, że pan redaktor nie wspomniał o mojej wypowiedzi z posiedzenia stosownej komisji rml, na której opisując zdażenia drogowe zarzuciłem bezczynność władzom miasta, nie powołał się na dokumenty, ale to już chyba świecka tradycja, że o popielu obektywnie napisać nie można... w sprawie studzienek to pragnę przypomnieć, że się już upominałem, ale czy kolega radny też nie może tego zrobić ;) pozdrawiam cały klub po w rml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...