Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie trudniej będzie zostać taksówkarzem

Utworzony przez Robert, 15 października 2010 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Liczba licencji powinna być nieograniczona. To rynek ma regulować liczbę taksówkarzy a nie decyzje administracyjne. Obawiam się, że ta decyzja o ograniczeniu liczby licencji to ulegnięcie presji dotychczasowych taksówkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam płacić pier... sałaciarzom więcej niż na to zasługują??? Od tego jest wolny rynek! Jak im się nie podoba to się trzeba było uczyć a nie jeździć na taryfie! Komuna się skończyła bando złodziei a klienci wsiadają tam gdzie ONI chcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa to niech liczba miejsc postojowych była dostaoswoana do nieograniczonej liczy taksówek. Puknijcie sie w głowe gamonie zanim cos napiszecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani zastępca prezydenta Wnuk jest do dupy,dobrze że zbliżają się wybory i poleci na ryj ze stołka,bo nic dobrego dla miasta i dla ludzi nie zrobiła.Umie tylko jezdzić służbowymi autami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona35 napisał:
taaa to niech liczba miejsc postojowych była dostaoswoana do nieograniczonej liczy taksówek. Puknijcie sie w głowe gamonie zanim cos napiszecie!
co mnie obchodzą miejsca postojowe? mi miasto nie buduje biura abym miał gdzie pracować... niech sieci taksówkowe sobie wynajmują miejsca postojowe jeżeli im źle, że korzystają teraz z darmowych... znajdzie się wiele chętnych aby wynająć miejsce postojowe za dobrą opłatą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
Dlaczego mam płacić pier... sałaciarzom więcej niż na to zasługują??? Od tego jest wolny rynek! Jak im się nie podoba to się trzeba było uczyć a nie jeździć na taryfie! Komuna się skończyła bando złodziei a klienci wsiadają tam gdzie ONI chcą!
Nie obrażaj ludzi. Pewnie spora grupa z nich jest bardziej wykształcona od Ciebie o ile nie wszyscy. To można wywnioskować po dennym wpisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołodziej-Wnuk . ... dlaczego Ona w ogóle jeszcze ma prawo podejmować jakiekolwiek decyzje ? Dlaczego CBA jeszcze nie weszło do niej na ... nie zlustrowało jej. Dlaczego kobieta, która dba wyłącznie o własne interesy, ma prawo w ogóle zabierać głos ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona35 napisał:
taaa to niech liczba miejsc postojowych była dostaoswoana do nieograniczonej liczy taksówek. Puknijcie sie w głowe gamonie zanim cos napiszecie!
Dlaczego wyzywasz ludzi od gamoniów idiotko. Korzystasz z taryfy tylko na postojach dla nich, czy dzwonisz i zamawiasz? Jak to drugie, to przecież może czekać na zgłoszenie gdziekolwiek. Ja tam problemu nie widzę. Poza tym im więcej taryf tym niższe ceny i tym mniejsza ochota do pracy za mniejsze zarobki, więc jak rynek się nasyci to i problemu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
Dlaczego mam płacić pier... sałaciarzom więcej niż na to zasługują??? Od tego jest wolny rynek! Jak im się nie podoba to się trzeba było uczyć a nie jeździć na taryfie! Komuna się skończyła bando złodziei a klienci wsiadają tam gdzie ONI chcą!
a jakim ty się możesz wykształceniem pochwalić cwaniaku ? bo ja mgr administracji UMCS a na wiosnę mgr prawa UMCS. profesją taxi zajmuje się od trzech lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...