Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W środę powinna zakończyć się przebudowa placu Litewskiego. Kiedy otwarcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 20:33 Powrót do artykułu
betonowa pustynia w środku miasta ... kicz i banał. iluminacja fontanny to najgorsze badziewie jaki wiedziałem (a widziałem wiele)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast podpisywać zneksy przedłużające naliczać kary umowne. Odstąpienie od naliczania kar powinno być traktowane jako działanie na szkode miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeszpecono Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patelnia ta przypomina plac w Kurowie, pow. Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni otworzyć jeszcze przed mistrzostwami piłkarskimi najpóźniej do 10 czerwca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla równowagi . Na Pl. Litewskim jedni będą się chłodzić przy fontannie , a drudzy stać w korkach przy Nadbystrzyckiej . Inwestycje PO mają się dobrze . Tu otwieramy , tam przytykamy , a jeszcze gdzie indziej zieloną falę obiecamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmarny jest Plac Litewski po tym idiotycznym remoncie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to firma wiadomo wygra MKK ale czy trzeba tam firme ochronoarska skoro tam teren miejski i tyle kamer ??? czy to nie znowu chodzi o pieniadze!!! a i tak interwencje dbanie o plac nie bedzie scedowane na Straz Miejska Policje !!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom nigdy nie dogodzi. Najlepiej by tam było oczywiście pole buraków cukrowych - może wtedy od nowa otworzono by cukrownię. Jak ktoś się juz przyzwyczaił do Buraczanego miasta - to sam burakiem pozostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziński przetestował fontanny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zachwytu bo beton nigdy nie będzie tym co ładnie utrzymany trawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betonowa pustynia w środku miasta ... kicz i banał. iluminacja fontanny to najgorsze badziewie jaki wiedziałem (a widziałem wiele).Znając życie w d*pie byłes i g*wno widziałeś.Ale to ci w niczym nie przeszkadza umieszczać twoje wypociny w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
betonowa pustynia w środku miasta ... kicz i banał. iluminacja fontanny to najgorsze badziewie jaki wiedziałem (a widziałem wiele).Znając życie w d*pie byłes i g*wno widziałeś.Ale to ci w niczym nie przeszkadza umieszczać twoje wypociny w internecie.
 on te wypociny wrzuca pod każdym artykułem o Litewskim, zwykły troll wynajęty przez PiS do krytykowania inwestycji Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie cebulaki myślały, że w najbardziej reprezentacyjnym miejscu Lublina, posadzą kukurydzę i posieją trawę na której będą się paść krowy. A tymczasem posadzono ładne kasztanowce i położono granit, który bije na łeb poprzednią nawierzchnię i wreszcie mamy porządny plac, na którym bez wstydu można urządzać różnej maści uroczystości czy to państwowe czy to miejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych matołków co nie odróżniają placu od parku, za Wikipedią: Plac (niem. Platz – puste miejsce; z łac. platea – szeroka ulica, bulwar, plac; od gr. πλατεῖα ὁδός – plateia hodos – szeroka ulica) – wolna, niezabudowana przestrzeń miejska, zwykle w kształcie prostokąta lub kwadratu, ograniczona zabudową, ulicami, zielenią, przeważnie wyłączona z ruchu pojazdów. Często plac zdominowany jest przez charakterystyczną budowlę lub ich zespół (obiekty sakralne, gmachy użyteczności publicznej, zamki i pałace), a w jego obrębie znajdują się zazwyczaj pomniki, kolumny, fontanny, słupy ogłoszeniowe i inne obiekty małej architektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy umowa uwzględnia prośby wykonawcy o przedłużanie terminu bo zima za długa itp... farmazony, czy Ratusz działa na szkodę miasta i nie rozlicza umowy tak jak to robią prywatne firmy. Sama jakość prac .... wystarczy się przyjrzeć i widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyć i oddawać do użytku mieszkańców nową wizytówkę Lublina :))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni otworzyć jeszcze przed mistrzostwami piłkarskimi najpóźniej do 10 czerwca jak nie na koniec maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszedł bardzo przeciętnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin staje się coraz brzydszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...