Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walecznych: Obrońcy drzew chcą iść do sądu

Utworzony przez uboot, 5 grudnia 2012 r. o 10:41 Powrót do artykułu
Przecież to śmierdzi na kilometr !!!! Kiedy w końcu kombinatorzy zaczną odpowiadać karnie za swoje czyny? Czy kombinowanie jest już takim standardem, ze staje się legalne? Wielki minus dal prokuratora. A odnośnie drzew - niech teraz w TYM SAMYM MIEJSCU posadzą nowe. Za karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latające nad Lublinem samoloty, czy nie zagrażają bezpieczeństwu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem dla kogo w Polsce jest prawo i dlaczego jest tak interpretowane jak się chce w zalezności od okoliczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może ustalić kto wykonywał oględziny i ocenę tych drzew. I jakie były ustalenia tej wcześniejszej oceny. Czyżby wskazywała ona wszystkie drzewa do wycięcia (skoro zapadła decyzja by wyciąć wszystko to pewnie tak było)? To czemu druga wizja lokalna zakwalifikowała tylko 14 drzew z 71 do usunięcia. Wszystko to jakoś zbyt szybko i gładko poszło. Ktoś kto kiedykolwiek chciał usunąć drzewo ze swojej posesji to wie ile to zachodu. A są takie których już usunąć nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja urzedu ! Skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha kiedy w końcu pojmiecie, że są równi i równiejsi wobec prawa. A sprawiedliwość to w Sztrasburgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej dziwi mnie w takich historiach to, że ktoś kto jest właścicielem działki nie może nią dysponować i musi się uciekać do jakichś durnych wybiegów. Moja działka, moje drzewa to powinienem mieć prawo zrobić sobie z nimi co chcę! A odnośnie obrońców jakichś zabytków to- nie przeszkadza im,że lata całe żule walą tam gaz i cała masa ludzi wyprowadza psy co radośnie srają na cmentarzu! Byleby było po naszemu "nie postawią tu marketu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówliliśmy wcześniej, mówiliśmy ale to nikogo nie obchodziło. Czy nic wam to nie mówi ????????????????? Kalinowski > WODROL > Stani > Czarna Owca > korupcja > ul.Sądowa 6 > Kalinowski !!!!!!!!!!!!! Mówiliśmy i nic No i stało się Nie broniliście uczciwych ludzi z ul.Sądowej przed bandą Kalinowskiego no to teraz macie !!! Kolejny przykład na korupcję I co wy na to??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajko napisał:
Najbardziej dziwi mnie w takich historiach to, że ktoś kto jest właścicielem działki nie może nią dysponować i musi się uciekać do jakichś durnych wybiegów. Moja działka, moje drzewa to powinienem mieć prawo zrobić sobie z nimi co chcę! A odnośnie obrońców jakichś zabytków to- nie przeszkadza im,że lata całe żule walą tam gaz i cała masa ludzi wyprowadza psy co radośnie srają na cmentarzu! Byleby było po naszemu "nie postawią tu marketu"
Z tego co się orientuje to starania o upamiętnienie tego miejsca, uporządkowanie i należyte użytkowanie trwały od połowy lat 90-tych XXw. Tylko wtedy wszyscy to mieli w d.... Trzeba sobie poczytać w internecie na ten temat. Poza tym jest właściciel, który znając historię tego miejsca wiedział o co wnioskował więc odpowiedzialność za doprowadzenie do patologii na swoim terenie ponosi on. Czemu ogrodził część działki? Czy celowo chciał doprowadzić do degradacji tego miejsca by mieć kartę przetargową na sprzedaż lub inwestycję. Co do żuli, dresów i sranie psem to okoliczni mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali to straży miejskiej i policji, której komisariat znajduje się tuż obok!!! Co więcej można zrobić? Samosąd? Skoro służby mając informację o różnych ekscesach dziejących się w tym miejscu nie reagowały należycie to co mieli zrobić zwykli ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniek napisał:
Z tego co się orientuje to starania o upamiętnienie tego miejsca, uporządkowanie i należyte użytkowanie trwały od połowy lat 90-tych XXw. Tylko wtedy wszyscy to mieli w d.... Trzeba sobie poczytać w internecie na ten temat. Poza tym jest właściciel, który znając historię tego miejsca wiedział o co wnioskował więc odpowiedzialność za doprowadzenie do patologii na swoim terenie ponosi on. Czemu ogrodził część działki? Czy celowo chciał doprowadzić do degradacji tego miejsca by mieć kartę przetargową na sprzedaż lub inwestycję. Co do żuli, dresów i sranie psem to okoliczni mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali to straży miejskiej i policji, której komisariat znajduje się tuż obok!!! Co więcej można zrobić? Samosąd? Skoro służby mając informację o różnych ekscesach dziejących się w tym miejscu nie reagowały należycie to co mieli zrobić zwykli ludzie?
Dobra rada, uzyskaliscie co chcieliscie, nie bedzie sklepu, ale przestancie tak "ujadac" i dochodzic "swoich praw" (w cudzyslowie, bo uwazam ze zadnego prawa nie macie do decydowania o tym miejscu) bo to sie zemsci na was. Ano wlasnie, kazdy pilnuje wlasnego interesu, jesli w nim go nie widzi to ma to w du.. wiec moim zdaniem wszyscy ktorzy krzycza o cmentarzu teraz nie maja mentalnego prawa! Gdzie byli przez ostatnie kilkadziesiat lat? Raptem gdy ktos chce cos zrobic na prywatnej dzialce to jest larum. Zareczam wam ze gdyby ta dzialka byla wlasnoscia kogos z tych krzyczacych, szybko by zamilkł. Czemu takich glosow nie bylo gdy budowaliscie sobie garaze? Do cholery przecież to tez cmentarz!! Nie wspominajac o miejscu w ktorym stoi blok, no ale coz.. pamietam jak do Walecznych 4 ludzie wprowadzajac sie, przyjezdzali furmankami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinowski L.Wodrol wie, że wszystkich można kupić tak jak artykuły spożywcze z Biedronki. Udaje mu się to już wiele lat. Może należy spytać, komu nie płacił za milczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
true napisał:
Dobra rada, uzyskaliscie co chcieliscie, nie bedzie sklepu, ale przestancie tak "ujadac" i dochodzic "swoich praw" (w cudzyslowie, bo uwazam ze zadnego prawa nie macie do decydowania o tym miejscu) bo to sie zemsci na was. Ano wlasnie, kazdy pilnuje wlasnego interesu, jesli w nim go nie widzi to ma to w du.. wiec moim zdaniem wszyscy ktorzy krzycza o cmentarzu teraz nie maja mentalnego prawa! Gdzie byli przez ostatnie kilkadziesiat lat? Raptem gdy ktos chce cos zrobic na prywatnej dzialce to jest larum. Zareczam wam ze gdyby ta dzialka byla wlasnoscia kogos z tych krzyczacych, szybko by zamilkł. Czemu takich glosow nie bylo gdy budowaliscie sobie garaze? Do cholery przecież to tez cmentarz!! Nie wspominajac o miejscu w ktorym stoi blok, no ale coz.. pamietam jak do Walecznych 4 ludzie wprowadzajac sie, przyjezdzali furmankami..
Przecież wiedział pop co brał ....cmentarz ...,a nie działkę budowlaną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlublin.pl/blog/entry/299864/Wycinka+przy+Walecznych+oczami+prokuratury.html stowarzyszenie ochrony miejsc zapomnianych założyło swój profil na MM-ce, niestety nasz artykuł czekał na moderację ponad dwa dni, po czym administratorzy zasugerowali nam zamieszczenie artykułu na blogu. zapraszamy do dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa klapa  Tomcia Kalinosia,to postawienie na łosia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa klapa  Tomcia Kalinosia,to postawienie na łosia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa klapa  Tomcia Kalinosia,to postawienie na łosia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duchowieństwo prawosławne w Polsce współpracuje z Patriarchatem Moskiewskim,a ten z kolei - z władzami rosyjskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...