Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
APEL: Prezydenci zacznijcie zatrudniać fachowców a nie berbeci z partyjnych becików. Inne miasta wybrały sobie niezależnych prezydentów i tylko tu od lat capi przypalony zakalec którego ani zjeść ani wyrzucić bo tak mocno przykleił się do blachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Pisiory już naprawdę tylko do Abramowic się nadają. Jak można zarzucać winę nowemu prezydentowi za rzeczy które stały się przed nim? O zgrozo, co Ci ludzie robią wam z mózgów za papkę. A co do tematu stołków, dlatego od zawsze jestem za tym by wszystkie firmy miały "EKONOMICZNYCH" prezesów i dyrektorów, którzy dostali pracę za swoje umiejętności i doświadczenie, a nie za to w której partii są. I przez taką Polskę właśnie wypływają pieniądzę do ich kieszeni. Bo skoro będzie w Radzie miasta, to sobie ustali fajne rzeczy na temat swojej firmy i tak w kółko.
Jesteś z Lublina i głosujesz na PO - partię, która zabiera twojemu regionowi wszystkie istotne inwestycje by dalej budować swój kapitał wyborczy na zachodzie Polski ???!!! Kto tu jest wariatem ?? Wydaje mi się że na 100% TY !!!! Nie róbmy polityki, budujmy drogi .... hehehe .... PO - oszuści i malwersanci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh TO JUZ WIDZE JAK MPK PODNOSI CENY BILETOW LADA MOMENT ;-), TERAZ BEDA MOGLI WIECEJ MPKa JUZ ZACIERA RECE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemiński to człowiek który doskonale sobie radził w MPK. Jako vice nie zawiódł wiec czemu nagle miałby zacząć dawać ciała? Kto go zna wie ze to człowiek nie tylko z pomysłem ale i z inicjatywa. Platforma już całkiem oszalała bo nie tylko bije w PiS na Lubelszczyźnie ale i w decyzje ludzi których sama wyznaczyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Jesteś z Lublina i głosujesz na PO - partię, która zabiera twojemu regionowi wszystkie istotne inwestycje by dalej budować swój kapitał wyborczy na zachodzie Polski ???!!! Kto tu jest wariatem ?? Wydaje mi się że na 100% TY !!!! Nie róbmy polityki, budujmy drogi .... hehehe .... PO - oszuści i malwersanci !!!!
A czy ja napisałem że głosuje na PO? Czy że jestem z nimi związany? Nie jestem. Jestem zwykłym mieszkańcem, który jeszcze ma własny mózg, a nie taki zapchany ideałami narzucanymi przez tłustych partyjnych polityków. I akurat jeśli chodzi o PIS, ta narzucana propaganda jest największa. Rzadko widać ich jakąś wypowiedz, która nie wyzywa ludzi od neokomunistów, żydów, masonów... Żyjemy w XXI wieku a Jarek zatrzymał się jakieś dziesięciolecia temu. To on jest podobny do Stalina czy innych ludzi myślących że kłamstwami i narzucaniem swoich ideałów zawładnie Polską. Jedyne co słychać z ust PIS to "ONI SĄ WINNI", nigdy nie słyszałem aby ktoś z PIS zrobił coś sam z siebie. Nawet pan Sprawka gdy inni kandydaci zachwalali swoje programy, w tym czasie wytykał błędy rządu, prezydenta i innych. Nigdy nie potrafią zrobić nic sami, tylko szczekają u pana Jarka pod nogami. I NIE ! Nie głosowałem na Żuka w pierwszej turze. Nie jestem komunistą ani żydem. I nie solidaryzuje się z żadną partią. W każdej jest źle. Ale niektórzy przynajmniej mają jakieś chęci zrobienia czegoś dobrego, a nie tylko wyrzucania wad innym !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo wpisów to emocjonalny onanizm wypływający z fascynacją libertynizmem Palikota i odwagą Preezesa Kaczyńskiego. Dla nich to gra i polityka dla zwykłych ludzi prawda objawiona. Wybrano Żuka w wyborze polityczno-demokratycznym i musi On zebrać ludzi z którymi będzie rządził Lublinem/nie mylić z pracą/. Co miał zarządzić łapankę? Bierze co proponują mu partie ktore chcą współodpowiadać za Lublin. Kandydatura Siemińskiego na z-cę nie powinno budzić obaw. Jest młody,wykształcony ma doświadczenie w kierowaniu dużą firmą. Dlatego dziwią mnie wpisy personalne wynikające z utożsamianiem się z Palikotem czy Kaczyńskim.Ci Panowie są jak bracia. Zarząd m.Lublina ma prowadzić politykę rozwoju ,a udzielać się na forum krajowym. Już najwyższy czas by politycy o stażu sięgającym republiki weimarskiej przestali mącic i przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto twierdzi że Siemiński nie zawiódł w MPK?????Przyszedł z Inspekcji Transportu Drogowego a pozwalał aby dyrektorzy i kierownicy nakazywali kierowcom łamać ustawę o krajowym transporcie drogowym i czasie pracy kierowców.Pozwalał by ich zarządzenia stały ponad ustawami parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szumke napisał:
Kto twierdzi że Siemiński nie zawiódł w MPK?????Przyszedł z Inspekcji Transportu Drogowego a pozwalał aby dyrektorzy i kierownicy nakazywali kierowcom łamać ustawę o krajowym transporcie drogowym i czasie pracy kierowców.Pozwalał by ich zarządzenia stały ponad ustawami parlamentu.
proponuje poczytać cytowaną ustawę i dopiero wtedy się wypowiadać co do łamania jej zapisów , bo kierowcy MPK to nie kierowcy TIR-ów i regulacje oraz sposób ewidencji ich czasu pracy wyglądają troszkę inaczej , a tak po za tym w MPK działa kilka Związków Zawodowych , ciekawe czy one pozwoliły by na jawne łamanie praw pracowniczych , jeśli ktoś twierdzi że tak to znaczy że nie zna realiów panujących w MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...