Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więckowski może wylecieć z Rady Miasta. Ratusz zamawia opinie prawne

Utworzony przez Chłop Polski, 21 października 2009 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Nikt z obywateli RP nie może tłumaczyć się nieznajomością prawa....a tu proszę świecznik lubelskiej polityki ma taki problem i nie wie,czy mu wolno czy nie wolno ?. Wszechobecna hipokryzja i z lewa i z prawa.Tej z lewa nie kazano nam się dziwić........ale tej z prawa?????? -też nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Darek Piątek z kolegami już przebierają nóżkami nie mogąc doczekać się zabawki, którą ma im podarować miasto Lublin ( tor motocrosowy). W następnej kadencji, jeśli dostane się do RM będę żądał zbudowania 30 ha pola golfowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, tylu jest Radnych, a na Forach są Panowie Więckowski i Piątek! A gdzie pozostali? przecież na każdą uchwałę miasta muszą głosować pozostali radni. Wniosek z tego taki, że praca tych radnych jest akceptowana przez pozostałych - tylko może nie mają tak nośnych nazwisk?zastanówcie się co piszecie. Rada musi mieć większość, by Pan Prezydent musiał wykonać uchwałę Rady, więc przestańcie pastwić się nad ludżmi, którzy chcą zrobić coś dla miasta. Stypendia dostaje kilkudziesięciu zawodników, a ciągle piszecie o dzieciach owych radnych, a o pozostałych milczycie. Wstrętne. Ci radni, którzy chcą, lubią i mogą pokazać, że Lublin to kandydat na metropolię są opluwani - ci co cicho siedzą i biorą kasę z rady mają się bardzo dobrze, bo o nich się nie pisze. Zastanówcie się - ja wolę by radni brali forsę za pracę na rzecz społeczności niż za nieróbstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co śledcza Pitera Julia powie na to , że jej kumpel z partii Burmistrz Kraśnika Czubiński sam zatrudnił się w SUK Kraśnik i przy pomocy posła Wilka (PO) wypłacano mu wynagrodzenie za ciężko świadczoną pracę. Niech Pani poprosi prawników o opinię czy burmistrz miasta może być zatrudniony w spółce prawa handlowego z udziałem miasta jako prezes i brać z tego tytułu wynagrodzenie? Może czytelnicy znajdą na to skomplikowane pytanie odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pani Julio rozejrzyj się pod latarnią,u nas jest wybitny prywatny folwark,jak sprawiedliwie to wszystkim koryciarzom po kostkach przylóż,tylko proszę przylóż się w końcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie była Pani PICERA gdy Jej koleżanka Hana Wałc także złamała prawo? Jakoś nie występowała, żeby Gazowej Hanie odebrać stołek Prezydenta Miasta Warszawa. Sprawa była wprawdzie kuriozalna bo sąd uniewinnił Hanę ale Trybunał Konstytucyjny uznał winę Pani Prezydent z zastrzeżniem, że ze wzgędu na niską szkodliwość czynu Pani Wałc nie straci fuchy Prezydenta Stolicy. Czyli prawie tak samo jak wiadomości radia Telawiw : "jest ósma albo w pół do ósmej". Wyrok iście Salomonowy. Zarówno Pan Piątek I pan Więckowski z niczego zrobili sami klub motocrosowy, który zdobywa mistrzostwo Polski. I to niektórym ludziom ( czy to są ludzie, nie wiem bo mam wątpliwości ) bardzo przeszkadza. Może jakby chodzili z gumowym fallusem po Kraku lub blużnili w blogach na Prezydenta RP to wtedy w oczach niektórych byliby docenieni. A co robi Pani PICERA - nic jest tylko ślepym narzędziem w łapskach politykierów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien siedziec w więzieniu w takim razie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Dziwne, tylu jest Radnych, a na Forach są Panowie Więckowski i Piątek! A gdzie pozostali? przecież na każdą uchwałę miasta muszą głosować pozostali radni. Wniosek z tego taki, że praca tych radnych jest akceptowana przez pozostałych - tylko może nie mają tak nośnych nazwisk?zastanówcie się co piszecie. Rada musi mieć większość, by Pan Prezydent musiał wykonać uchwałę Rady, więc przestańcie pastwić się nad ludżmi, którzy chcą zrobić coś dla miasta. Stypendia dostaje kilkudziesięciu zawodników, a ciągle piszecie o dzieciach owych radnych, a o pozostałych milczycie. Wstrętne. Ci radni, którzy chcą, lubią i mogą pokazać, że Lublin to kandydat na metropolię są opluwani - ci co cicho siedzą i biorą kasę z rady mają się bardzo dobrze, bo o nich się nie pisze. Zastanówcie się - ja wolę by radni brali forsę za pracę na rzecz społeczności niż za nieróbstwo.
ROdzina ani znajomi nie powinni sie wypowiadac Kasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juliet* napisał:
Tak pani Julio rozejrzyj się pod latarnią,u nas jest wybitny prywatny folwark,jak sprawiedliwie to wszystkim koryciarzom po kostkach przylóż,tylko proszę przylóż się w końcu...
Klub motocrosowy założony przez obecnych Radnych Miasta Lublin Panów: Piątka i Więckowskiego oprócz tego, że osiąga wyniki jak mistrzostwo Polski to na arenie krajowej I UE promuje Miasto Lublin. Ostatnio podoszą larum sympatycy PO, że to kosztowało Miasto ca 600 tys. PLN. Czyli na rok ca 150 - 200 tys.PLN. Miasto także płaci na Motor Lublin, który gra OGONY w II lidze( to że wytarto gumką jedną kreskę to inna sprawa) piłkarskiej i zasłuznie jest czerwoną latarnią chociaż zyczę mu jak najlepiej. Miasto także płaci na żużel ( nie znam nawet nazwy klubu ), którego drużyna występuje w najniższej fazie rozgrywek w Polsce. Niżej już nie spadnie bo nie ma gdzie. Te dwa dziurawe worki zgarniają z kasy Miasta mamonę a wyników jak nie było tak nie ma i jakoś nie słysze protesów w tej sprawie. W klubie motocrosowym przeważają rdzenni wychowankowie klubu i jest to młodzież z Lublina i okolic. Panie Juliet powiedz mi Pan ilu rdzennych Lublinianin występuje w t.zw lubelskim klubie żużlowym a mamona idzie na Motor i żużel jak woda. Pani PICERA niech raczej wżmie się za swoich kolegów z PO a nie za ludzi , którzy coś nie coś dla młodzieży i Lublina zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam - czy PO to już mafia? Tylko dlatego mam wątpliwości bo nie byłem bezpośrednio na południu Włoch ani w Meksyku, natomiast z definicji pasuje mi to na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Julia Pitera nie jest od zwalczania korupcji. Uporczywe nazywanie ją tym mianem sposób to godzenie w dobre imię, zapewne tego kto ją na ten cudaczny urząd powołał. Pani minister od tego i owego sam była łaskawa wystąpić z taką deklarację w telewizorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie wszystkich mieszkańców zależy od motocrosu. To temat najważniejszy , piłowany na okrągło m. in. w prasie. Czas chyba skończyć z cwaniactwem za publiczne pieniądze. Prezio też się ubabrał w tym g.... Brawo Pitera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
west napisał:
A Darek Piątek z kolegami już przebierają nóżkami nie mogąc doczekać się zabawki, którą ma im podarować miasto Lublin ( tor motocrosowy). W następnej kadencji, jeśli dostane się do RM będę żądał zbudowania 30 ha pola golfowego.
Mundrołku herbu West co w tym złego? Czy tor motocrosowy lub pole golfowe schowają do kieszni? Czy to zostanie na lata dla mieszkańców Lublina. W przypadku tych 2 inwestycji byłyby dodatkowe miejsca pracy dla tego bezrobotnego regionu kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwender napisał:
Klub motocrosowy założony przez obecnych Radnych Miasta Lublin Panów: Piątka i Więckowskiego oprócz tego, że osiąga wyniki jak mistrzostwo Polski to na arenie krajowej I UE promuje Miasto Lublin. Ostatnio podoszą larum sympatycy PO, że to kosztowało Miasto ca 600 tys. PLN. Czyli na rok ca 150 - 200 tys.PLN. Miasto także płaci na Motor Lublin, który gra OGONY w II lidze( to że wytarto gumką jedną kreskę to inna sprawa) piłkarskiej i zasłuznie jest czerwoną latarnią chociaż zyczę mu jak najlepiej. Miasto także płaci na żużel ( nie znam nawet nazwy klubu ), którego drużyna występuje w najniższej fazie rozgrywek w Polsce. Niżej już nie spadnie bo nie ma gdzie. Te dwa dziurawe worki zgarniają z kasy Miasta mamonę a wyników jak nie było tak nie ma i jakoś nie słysze protesów w tej sprawie. W klubie motocrosowym przeważają rdzenni wychowankowie klubu i jest to młodzież z Lublina i okolic. Panie Juliet powiedz mi Pan ilu rdzennych Lublinianin występuje w t.zw lubelskim klubie żużlowym a mamona idzie na Motor i żużel jak woda. Pani PICERA niech raczej wżmie się za swoich kolegów z PO a nie za ludzi , którzy coś nie coś dla młodzieży i Lublina zrobili.
Widzę,że bojówka PiS-owska jest nader aktywna przy jakimkolwiek temacie, gdzie może występować nazwa, ludzie lub cokolwiek związanego z "PO". Panowie Piątek i Więckowski zrobili sobie w Radzie Miasta prywatny folwark. Są decydentami w sprawach bespośrednio z nimi związanych (czyt. dotacje Miasta na sport). Wiem, że tak niezmiernie popolarna na całym swiecie i w Polsce dysyplina sportowa jak motocross , zapomniałem dodać skupiająca ogromne rzesze kibiców buahahahaha, zasługuje na finansowanie jednakze napewno nie w takim stopniu jak dotychczas. Masz marne informacje bo na żużel ( na marginesie klub nazywa się KMŻ Lublin ) dotacja była o wiele, wiele nizsza niz na inne dyscypliny(o ile wiem szczególnie lobbowali za tym Panowie Piatek i więckowski). Mimo że żużlowcy są w najnizszej lidze na ich mecze przychodzi bardzo liczna rzesza kibiców, o ile mnie pamieć nie myli bywały mecze w tym sezonie gdzie zjawiło się na stadionie w granicach 4 tys ludzi, dopiero ostatni mecz o pietruszke zgromadził mniej widzów. Powiem tyle , na motocrossie nigdy 4 tys nie było licząc wszystkie imprezy łącznie!!! od momentu utworzenia klubu...Więc odpuść sobie pisanie że oni reklamuja Lublin bo to zakrawa na kpinę. Chodzi o to, że jesli radni wydają pieniądze (w tym również moje) nie życze sobie ,aby kierowali sie osobistym interesem a tak niewątpliwie jest w przypadku obu panów. Niech zrobią jakieś konsultacje społeczne np. lub cokolwiek innego. Zywię ogromną nadzieję ze ci Panowie po zakończeniu kadencji nigdy już do RM nie zostana wybrani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...