Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielu chce się ogrzać w blasku lotniska

Utworzony przez krzysiek, 28 listopada 2012 r. o 07:52 Powrót do artykułu
To mam rozumieć, że o lotnisku przy Świdniku zadecydował PIS, wybudował PIS i ojcem sukcesu jest też tylko PIS. Przez pajaców z PISu i PSL ten region przez 20 lat nie rozwijał się. Od ok 7 lat dzięki wysiłkowi samorządowców rozwija się tylko Lublin. Ale to tylko rozwój infrastruktury, kultury, edukacji. Duża w tym zasługa kasy z UE i to że miasto jest stolicą regionu. Ale jak będzie dobra infrastruktura, obeznani w przepisach prawa urzędnicy (nie muszą być mili, wystarczy aby działali na podstawie prawa i w granicach prawa) to prywatni inwestorzy sami się zjawią i będą budować zakłady. Lotnisko jest konieczne !! Ale spóźnione o 10 lat, ciekawe kto wtedy rządził ? Nie przepadam za Panem Sobczakiem, ale on i jego team zrobił kawał dobrej roboty. Jako jeden z nielicznych polityków w tym kraju ma powody aby się chwalić swoją skutecznością. Ma mój głos w wyborach. Podobnie Pan Żuk, komu wcześniej udało się zrobić obwodnice i pomóc przy tworzeniu Lotniska ? Można Platformy nie lubić, oskarżać o zamach na Kaczyńskiego, ale w Lublinie i Lubelskim nadrabiają zaległości które narobili pajace z PIS i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek ma za dużo kasy, może niech przekazuje swoje pobory na domy dziecka, a nie drukuje ulotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak, nasza lokalna katastrofa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej trumnie będziesz wyglądał jak żywy - czy ktoś pamięta tę obietnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l. napisał:
Jacek ma za dużo kasy, może niech przekazuje swoje pobory na domy dziecka, a nie drukuje ulotki.
A kim Ty jesteś, żeby mówić ludziom co mają robić z własnymi pieniędzmi? Może dla mnie też masz jakąś propozycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tak pełne "świętego oburzenia" głosy i po raz nie wiem który przekonuję się, że internetowe fora to przestrzeń dla frustratów, mędrków z bożej łaski i malkontentów, którzy zawsze znajdą dziurę w całym. Także dla zwykłych chamów i kabotynów. Tu bezkarnie wylewają kubły pomyj, "dowartościowują się", odreagowując swoje fobie, lęki i świadomośc własnej niedoskonałości. Cokolwiek by się robiło, budowało, tworzyło - oni zawsze będą na nie. Za drogo, za tanio, za późno, za wcześnie, za brzydko, za mało...itd. - to "kolekcja" najczęściej używanych przez nich określeń. Innych nie znają. Są jak psy z wiersza Miłosza, którym "że świat jest większy nie przyszło do głowy". Co do promowania się na billboardach, to uważam, że: 1. Głównymi udziałowcami lotniska są: Lublin i Urząd Marszałkowski, nie dziwic więc powinno, że to prezydent i marszałek, reprezentujący te organy, mają prawo zapraszac na otwarcie lotniska. Podobnie rzecz się ma z każdą inwestycją. W jednej kadencji się zaczyna, w drugiej się kończy i to urzędujący aktualnie gospodarz terenu ją przyjmuje i otwiera, niekoniecznie ten, który zaczynał.. 2. Nie jestem zwolennikiem PO, ale p. Sobczakowi trzeba oddac sprawiedliwośc. Rzeczywiście poświęcił wiele czasu, nerwów i energii, by inwestycję doprowadzic do końca. Jego upór i konsekwencja, na przekór malkontentom i kłodom rzucanym pod nogi, pozwoliły przezwyciężyc trudności. Chwała mu za to. Ponadto zwracam malkontentom uwagę na to, że p. Sobczak używa liczby mnogiej (my) a nie pojedynczej,( Razem zrealizowaliśmy to trudne, ale wielkie marzenie.), co świadczy o tym, że nie tylko sobie przypisuje zasługi. Ma prawo byc dumny. Gdyby Lubelszczyzna wcześniej miała tak upartych gospodarzy, byc może wyglądałaby inaczej. 3. Szkoda, że po raz kolejny DW szuka na siłę podtekstów politycznych bez namysłu i odrobiny refleksji.. Prezydent Żuk też przysłużył się budowie. To za jego kadencji zbudowano infrastrukturę komunikacyjną związaną z lotniskiem, więc ma prawo, obok Sobczaka, cieszyc się dokończeniem jego budowy. Jak znam panów Żuka, Sobczaka i Hetmana, na pewno w czasie otwarcia nie zapomną, kto rozpoczynał budowę i zaproszą na miejsce obok siebie i Pruszkowskiego, i Zdrojkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorosły facet samolocikiem się bawi. Co tam w tej głowie siedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAX napisał:
Dorosły facet samolocikiem się bawi. Co tam w tej głowie siedzi?
Nie pojmiesz tego, bo w twojej głowie siedzi pustka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Czytam tak pełne "świętego oburzenia" głosy i po raz nie wiem który przekonuję się, że internetowe fora to przestrzeń dla frustratów, mędrków z bożej łaski i malkontentów, którzy zawsze znajdą dziurę w całym. Także dla zwykłych chamów i kabotynów. Tu bezkarnie wylewają kubły pomyj, "dowartościowują się", odreagowując swoje fobie, lęki i świadomośc własnej niedoskonałości. Cokolwiek by się robiło, budowało, tworzyło - oni zawsze będą na nie. Za drogo, za tanio, za późno, za wcześnie, za brzydko, za mało...itd. - to "kolekcja" najczęściej używanych przez nich określeń. Innych nie znają. Są jak psy z wiersza Miłosza, którym "że świat jest większy nie przyszło do głowy". Co do promowania się na billboardach, to uważam, że: 1. Głównymi udziałowcami lotniska są: Lublin i Urząd Marszałkowski, nie dziwic więc powinno, że to prezydent i marszałek, reprezentujący te organy, mają prawo zapraszac na otwarcie lotniska. Podobnie rzecz się ma z każdą inwestycją. W jednej kadencji się zaczyna, w drugiej się kończy i to urzędujący aktualnie gospodarz terenu ją przyjmuje i otwiera, niekoniecznie ten, który zaczynał.. 2. Nie jestem zwolennikiem PO, ale p. Sobczakowi trzeba oddac sprawiedliwośc. Rzeczywiście poświęcił wiele czasu, nerwów i energii, by inwestycję doprowadzic do końca. Jego upór i konsekwencja, na przekór malkontentom i kłodom rzucanym pod nogi, pozwoliły przezwyciężyc trudności. Chwała mu za to. Ponadto zwracam malkontentom uwagę na to, że p. Sobczak używa liczby mnogiej (my) a nie pojedynczej,( Razem zrealizowaliśmy to trudne, ale wielkie marzenie.), co świadczy o tym, że nie tylko sobie przypisuje zasługi. Ma prawo byc dumny. Gdyby Lubelszczyzna wcześniej miała tak upartych gospodarzy, byc może wyglądałaby inaczej. 3. Szkoda, że po raz kolejny DW szuka na siłę podtekstów politycznych bez namysłu i odrobiny refleksji.. Prezydent Żuk też przysłużył się budowie. To za jego kadencji zbudowano infrastrukturę komunikacyjną związaną z lotniskiem, więc ma prawo, obok Sobczaka, cieszyc się dokończeniem jego budowy. Jak znam panów Żuka, Sobczaka i Hetmana, na pewno w czasie otwarcia nie zapomną, kto rozpoczynał budowę i zaproszą na miejsce obok siebie i Pruszkowskiego, i Zdrojkowskiego.
Bardzo dobrze napisane.Gdyby nie upór w działaniach Pana Sobczaka,lotniska by nie było.To wyłącznie Jego zasługa,a napewno nie Żuka,czy Hetmana,którzy jakiś udział w tym mają.Pamiętam kiedy Sobczak nie będąc jeszcze Marszałkiem zawsze popierał budowę lotniska,konsekwentnie dążył do celu.Efekty widać.Wielka chwała Mu za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lotniska, jest źle. Jest lotnisko jeszcze gorzej. Ludzie, ogarnijcie się. Ciekawe kto z Was poradziłby sobie z prowadzeniem tego typu projektów. O tym, że czy ci konkretnie politycy czy ich zespoły doprowadzili do powstania lotniska bez sensu jest dyskutować. Przecież chodzi o dobro Lublina. Prawda? Co mają robić? siedzieć i patrzeć na siebie. Hejtujecie dla samego hejtowania, nawet centymetra konstruktywności w Waszych argumentach nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Sobczak zrobił dla lotniska najwięcej, no ale nie odsądzajmy od czci reszty - skoro miasto jest udziałowcem lotniska, to nie chce mi się wierzyć, że jego prezydent nie ma żadnych w tym zasług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest naszym prezydentem i pomagał aby stworzyć to lotnisko, a nie odwrotnie. Poza tym jest przedstawicielem wybranym w wyborach przez mieszkańców Lublina no to i jest na tym plakacie. Wielkie halo jak zwykle bez potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Lublin jest głównym udziałowcem lotniska. Megalomania pana Sobczaka jest wielka, może przypisać mu udział w tworzeniu czegoś większego, na miarę jego megalomanii np. lotnisko KFC w Nowym Jorku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie macie się czego czepiać? Mamy lotnisko, kolejkę z Lublina, która dowiezie nas prosto do terminalu, buduje się S17, trwają remonty dróg. Myślicie, że wszystko się samo zrobiło? Może niektórych to zdziwi, ale nic się samo nie dzieje. To, że ktoś kiedyś coś podpisywał o niczym nie świadczy, potrzebowaliśmy silnego prezydenta, który sprawnie zepnie wszystko i dopilnuje, żeby wszystkie te inwestycje zostały zrealizowane. I za to chwała Żukowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem,czy się ogrzać? Przecież to normalne dla polityków, że będą zabiegać o wyborców każdym możliwym sposobem. Jeśli prawdą jest, że wychodził to lotnisko poprzednik, chwała mu za to, ale powinni raczej promować razem PO - że to dzięki niej jest lotnisko w Świdniku, a PSL chciał gdzie indziej. a tak - widzimy jakiś odprysk małej wojenki między dwoma politykami. Bo gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie ludzie, jest lotnisko i to sie tak na prawde liczy, a prezydentowi dajcie juz spokoj ;/ Jest gospodarzem Lublina więc co zdrożnego jest w tym, że widnieje na billboardach z lubelskim lotniskiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmskich gazetach Grabczuk sie lansuje z lotniskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak duże inwestycje nigdy nie są zasługą jednego człowieka, przecież samo się nie zrobi, ktoś to musi koordynowac od poczatku do końca. Czasem ławtiej rozpocząć budowę niż doprowadzić ją do końca, w Lublinie mamy kilka przykładów. Chyba nie wszyscy tu komentujący zdają sobie sprawę , że lotniska nie wystarczy tylko wybudować. Obecna ekipa doprowadziła to sprawnie do końca , myślę, że dalej też zadbają o rozwój i rentowność lotniska. I mam nadzieje, że hejterom tu komentujacym bedzie regularnie łyso, bo chodzi w końcu o dobro tego miasta, a nie zadumę nad zasługami konkretnych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O losie, czytam te komentarze i przeraza mnie poziom hejterstwa reprezentowany na forum. Ludzie przecież tutaj najlepiej nic nie robić, albo inaczej co byś nie zrobił będzie źle, Od momentu, kiedy Żuk i Hetman objęli "stery" w Lublinie poprawiła się masa rzeczy. Co jest złego w tym, że zapraszają jako włodarze miasta i województwa na dni otwarte lotniska, z którego wszyscy jako mieszkańcy Lublina powinnismy być dumni. Co to jest kur...a za jazgot. Czy naprawde krytyka zza monitora ma byc jedyna forma dyskusji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne, żeby lotnisko dobrze działało. jeśli prezydent Żuk nad nim pracował, to jak najbardziej jestem mu za to wdzięczny i Lublin powinien być z niego dumny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...