Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Janie, jeżeli uważasz, że Górki są zasypane śmieciami, idź posprzątaj, a przynajmniej nie dorzucaj następnych. Nie każdy podnieca się strzyżonymi trawniczkami wśród betonu. Chwasty też są piękne, potrzebne zwierzętom, każdy motylek składa jaja na ulogionym gatunku roślin i z reguły jest to tzw. chwast., a z pewnością ratują Ci życie w chorobie, chociaż nie doczytałeś o tym. Jeżeli na Górkach występują cenne przyrodniczo gatunki, to może warto je chronić. Zamiast jechać pod granicę ukraińską oglądać murawy kserotermiczne, można je oglądać w mieście. Skoro prezydent może za bezcen oddawać kościołowi działki budowlane, niech wymieni z deweloperem działki, na których można budować bez szkody dla przyrody i mieszkańców drapacze chmur, w zamian zachowując teren zielony i korytarz przewietrzający miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
cały drżę panie Filipowicz i czekam z niecierpliwością
Po cóż ten teatralny spektakl - ujawnij swoje oblicze, a ja się już z tobą sam policzę. Wybór broni będziesz miał jako swój przywilej, bo mnie jako adeptowi sztuk walk wchodnich i orędownikowi otwartej przyłbicy nie przystoi, by z góry skazywać drugą strponę na śmiertelną porażkę. Broni krótkiej i maszynowej też nie polecam, bo  miedzy innymi na terenie byłej strzelnicy w obszarze Górek Czechowskich z jednej i drugiej broni strzelałem w 10 tarcz strzeleckich, a nie w okno "Panu Bogu". Wyznacz pan sekundanta i objaw swoje oblicze, a ja już sobie poradzę  nie gorzej niż z dzisiejszym postnym obiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech właściciel robi co chce oczywiście w granicach rozsądku a stowarzyszenie niech sobie kupi swoją działkę i urządza po swojemu od prywatnej własności wara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
najpierw to niech ktoś prześwietli cenę nabycia takiej ilości terenu przez tbv w tej Lokalizacji za takie śmieszne pieniadze
Ja bym poszedł dalej, dlaczego i za jak śmiesne pieniadze schandlował ten teren nasz były wspaniały prezydent jedynej słusznej parti. Dla mniej zorientowanych podpowiadam ksywa podróżnik, od niego sie zaczeło i on to kókułcze gniazdo zostawił następcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
najpierw to niech ktoś prześwietli cenę nabycia takiej ilości terenu przez tbv w tej Lokalizacji za takie śmieszne pieniadze
Ja bym poszedł dalej, dlaczego i za jak śmiesne pieniadze schandlował ten teren nasz były wspaniały prezydent jedynej słusznej parti. Dla mniej zorientowanych podpowiadam ksywa podróżnik, od niego sie zaczeło i on to kókułcze gniazdo zostawił następcom.   oczywiscie kukułcze, sorry off topic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządek zrobić w końcu z górkami. Nieważne czy bloki czy domki czy cokolwiek innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...trzeba na wstępie powiedzieć jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego - obowiązujący w chwili zakupu- a nie plan jakiegoś tbv czy echo dążący do zbicia mamony!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...obecny właściciel terenu- tbv jest zobowiązany do utrzymania go w należytej czystości oraz zagospodarowania zgodnie z istniejącym i obowiązującym PLANEM zagospodarowania przestrzennego ---czego jeszcze tego nie zrobił??????? czeka na okazję zrobienia porządnej kasiory za nic????????wszystkim cwaniaczkom mówię NIE.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...