Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech wszyscy dobroczyncy wezma na siebie Odpowiedzialnosc ipod swoj dach a nie my pomozemy A wy robcie my bedziemy wypelniac polecenia Naszych decydentow ale ciezarna waszych barkach Trrzeba odroznic dobroc od naiwnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański papież Franciszek zaapelował do katolickich wspólnot na całym świecie, aby przyjmowały rodziny uchodźców z Bliskiego Wschodu. „Zwracam się do moich braci biskupów Europy, ażeby w swoich diecezjach wspierali ten mój apel, przypominając, że miłosierdzie jest drugim imieniem miłości” – powiedział Ojciec Święty. - W obliczu tragedii dziesiątek tysięcy uchodźców, którzy uciekają przed śmiercią z powodu wojny i głodu i znajdują się w marszu ku nadziei na życie, Ewangelia wzywa nas, byśmy byli bliźnimi najmniejszych i opuszczonych, byśmy dali im konkretną nadzieję, a nie mówili tylko: Odwagi, cierpliwości! – mówił papież podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański na Placu Świętego Piotra.   http://www.pch24.pl/papiez-franciszek--kazda-parafia--zakon--klasztor-i-sanktuarium-powinny-przyjac-uchodzcow,37975,i.html#ixzz3mUA6hraO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadziej ze znajdzie się w Polsce więcej pojeb.w niż emigrantow i wystarczy niech każdy z nich zaje..e po 1szt i nie ma emigrantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność europejska, wolność, jedność, przestrzeganie prawa to elementy warunkujące sprawne i dobre działanie europejskiej wspólnoty - mówił prezydent Andrzej Duda w Erfurcie podczas spotkania prezydentów państw grupy Arraiolos. Jego zdaniem istotne jest również "włączenie się Unii Europejskiej w to, aby przeciwdziałać zjawisku emigracji poza Unią Europejską". - To znaczy tam, skąd pochodzą ci, którzy dzisiaj do Unii Europejskiej przybywają, czy to jako uchodźcy, czy to jako także emigranci ekonomiczni - zaznaczył. - Mam nadzieję, że zostanie wypracowany kompromis na spotkaniach, które odbędą się w najbliższych dniach. Mam nadzieję, że Unia dojdzie tutaj do porozumienia i że będzie się to opierało właśnie na zasadach solidarności. A solidarność to partnerstwo, czyli zrozumienie dla uzasadnionych wzajemnych interesów, ale to także równe traktowanie, bez narzucania siłowo zdania przez silniejszych tym słabszym, czy tym mniejszym - zaznaczył. - Myślę, że to jest niezwykle ważny element naszej europejskiej solidarności, która, mam nadzieję - chciałbym powiedzieć, że jestem przekonany - będzie trwała i że będziemy ją rozwijali - dodał. Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/swiat/144165,solidarnosc-podstawa-unii.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy kończyć tą patologię i prywatę panującą w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa LUW !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według posłanki Kruk. Według mnie to ona już powiedziała swoje w sejmie a teraz już pani dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało ich!!! GDZIEŻ W MOJEJ LUBYCZY!?!? RZĄDZĄCY NIE MAJĄ ROZUMU!!!! WSTYD MI ZA TAKI RZĄD!!!! Nie martwią się o swoich ludzi, nie są za nami, nie pracują dla nas...wogóle o nas nie myślą!!! WSTYD!!! Rozbierzecie ten kraj na części pierwsze! Ojczyzna to dla nich karta przetargowa! Wstyd!!!! Mam żal w chuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...