Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne Konopie: Marsz zwolenników marihuany w centrum Lublina

Utworzony przez krismiszcz, 30 września 2010 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Świetny pomysł na pobudzenie Polskiego rolnictwa. Rolnicy z nieopłacalnych upraw zaczeli produkować konopie na olej, liny oraz składnik leku przeciw migrenom i depresji. Wystarczy że cofniemy się w czasie by dowiedzieć się, że pierwszym paliwem do silnika DISLA był olej z konopii + 15% metanolu. Więc jeśli to pomoże naszej gospodarce będe pierwszym który podpisze liste. Świetnie by się bawili kierowcy stojąc w ulicznym korku, każdy szczęśliwy czując zapach ekologicznych spalin ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17:15 przystanek na ul. Okopowej pod komisariatem i prokuraturą Ciekawe czy uda się im wszystkich dokładnie przeszukać ;-) hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za !!! złość mnie bierze jak czytam ze gówniarze trują się jakimś chemicznym gównem.
Ostatnio edytowany 30 września 2010 r. o 17:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla dopalaczy! Marihuana TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego patologia domaga się uznania jej za coś normalnego? Chcecie ćpać to ćpajcie i trujcie się, ale na własną odpowiedzialność. Dopalacze wam nie wystarczą??? Możecie na własne życzenie w biały dzień zaćpać się na śmierć taj jak już nie jeden głupi gówniarz to zrobił. A wtedy ja już będziecie zdychać na ulicy to ja wam nawet w żaden sposób nie pomogę by nie ograniczyć waszej swobody i prawa do zaćpania się... Do nauki barany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Leon H' date='30 wrzesień 2010 - 18:59 ' timestamp='1285865998' post='355014'] Dlaczego patologia domaga się uznania jej za coś normalnego? Chcecie ćpać to ćpajcie i trujcie się, ale na własną odpowiedzialność. Dopalacze wam nie wystarczą??? Możecie na własne życzenie w biały dzień zaćpać się na śmierć taj jak już nie jeden głupi gówniarz to zrobił. A wtedy ja już będziecie zdychać na ulicy to ja wam nawet w żaden sposób nie pomogę by nie ograniczyć waszej swobody i prawa do zaćpania się... Do nauki barany!!! [/qu Jaka patologia człowieku,podaj mi przynajmniej jeden przypadek zaćpania się na śmierć maryśką?Co się tyczy legalnego alkoholu to o tysiącach takich przypadków słyszałem.Dla mnie jesteś ograniczonym hipokrytą idź się lepiej wyspowiadaj za te bzdury które wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADZIĆ-PALIĆ-ZALEGALIZOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spowiadać się mówisz? Tak, ale z grzechów ciężkich Z bzdur- to się nawet mój proboszcz wyśmieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Dlaczego patologia domaga się uznania jej za coś normalnego? Chcecie ćpać to ćpajcie i trujcie się, ale na własną odpowiedzialność. Dopalacze wam nie wystarczą??? Możecie na własne życzenie w biały dzień zaćpać się na śmierć taj jak już nie jeden głupi gówniarz to zrobił. A wtedy ja już będziecie zdychać na ulicy to ja wam nawet w żaden sposób nie pomogę by nie ograniczyć waszej swobody i prawa do zaćpania się... Do nauki barany!!!
leon h*j powiedział co wiedział! eSBeku ty bez szkoły. co ty k. wiesz o ganji baranie ty. wal psychotropy i kieruj sie na oddział zamknięty na abramowicką. kto ci w ogóle komputer włączył??? wnuków nie ma w domu? jak wrócą to dostaniesz kapciem po łbie za zaślinienie klawierki! półmózgu ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bull udał Ci się ten wpis-gratulejszen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to ja byłbym nawet za legalizacją bo moze Ci Idioci zacpali by sie na smierc i poszli do piachu. To jest prawo naturalnej selekcji. Słabszy (w tym przypadku mniej inteligentniejszy) osobnik umiera. Ci krórzy twierdzą ze lekkie narkotyki są nie szkodliwe są w błędzie. Substancje które znajdują sie w trawce pozostająw organizmie az przez rok. Kazdy ma własny rozum i jak chce sie truc to jego sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
W sumie to ja byłbym nawet za legalizacją bo moze Ci Idioci zacpali by sie na smierc i poszli do piachu. To jest prawo naturalnej selekcji. Słabszy (w tym przypadku mniej inteligentniejszy) osobnik umiera. Ci krórzy twierdzą ze lekkie narkotyki są nie szkodliwe są w błędzie. Substancje które znajdują sie w trawce pozostająw organizmie az przez rok. Kazdy ma własny rozum i jak chce sie truc to jego sprawa.
no i co z tego tłumoku że przez rok, a ja ci powiem ze naukowcy po 20 latach po ekshumacji je wykryli u kogośtam. i co z tego? w stanach ludzie chorzy na raka mają pozwolenie na posiadanie, bo THC hamuje rozwój raka i działa przeciwbólowo m.in, baranie bez szkoły! ale co wy eSBecy możecie o tym wiedzieć jak wam tylko wóda sie w tych pustych łbach przelewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz kolego dokładnie to samo co Ja myślę.Trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro dla wszystkich Zielonych Konsumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych dopalaczy, to sama chemia, niszczy organizm jak inne syfy ! Zalegalizować marihuanę! Tylko natural, tylko to co dał nam Bóg ! Walczmy o swoje prawa, Junior dobrze mówi, że policja ściga małolatów za jointy, i grozi im w przyszłości to samo co posiadaczom kokainy czy amfetaminy... to chore ! Mężczyzna zgwałcił 14 latke, dostał 2 lata... 17 latek miał przy sobie 0,100 g marihuany, dostał 3 lata.... Co to ma być, gdzie jest sprawiedliwość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bardzo mi szkoda tych biednych ludzi którzy na trzezwo nie potrafią odnalezc się w realnym świecie tylko muszą prac sobie te skąpe-małę móżdżki:(,jakimś gównem bo byc może nie jest to cięzki narkotyk ale znam pare osób co pala maryche i sprane łby mają że ho ho,ludzie zakompleksieni,mało ambitni,tępi muszą się znieczulac to znaczy uzaleznic się od czegoś co dodaje im odwagi,wtedy wychodza z tak zwanego cienia i czuja się dowartościowani,przykre to ale prawdziwe,wy biedni ludzie palcie sobie to gówno gdzieś w kącie chałupki i siedzcie cicho ,po co się tak afiszowac tu nie ma się czym szczycic,że jesteście narkomanami,po co dawac przykład młodym dzieciakom którzy jeszcze nie mają pomysłu na życie,niech będa bardziej ambitni ,a nie przymuleni wymuszonym przez maryche smiechem,no bo niby jest tak wesoło? a normalnie bez najaranki tez sie tak cieszycie? czy dołka łapiecie i kombinujecie skąd wziąsc na działke maryśki?Ludzie dajcie spkój tej paranoji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada napisał:
No bardzo mi szkoda tych biednych ludzi którzy na trzezwo nie potrafią odnalezc się w realnym świecie tylko muszą prac sobie te skąpe-małę móżdżki:(,jakimś gównem bo byc może nie jest to cięzki narkotyk ale znam pare osób co pala maryche i sprane łby mają że ho ho,ludzie zakompleksieni,mało ambitni,tępi muszą się znieczulac to znaczy uzaleznic się od czegoś co dodaje im odwagi,wtedy wychodza z tak zwanego cienia i czuja się dowartościowani,przykre to ale prawdziwe,wy biedni ludzie palcie sobie to gówno gdzieś w kącie chałupki i siedzcie cicho ,po co się tak afiszowac tu nie ma się czym szczycic,że jesteście narkomanami,po co dawac przykład młodym dzieciakom którzy jeszcze nie mają pomysłu na życie,niech będa bardziej ambitni ,a nie przymuleni wymuszonym przez maryche smiechem,no bo niby jest tak wesoło? a normalnie bez najaranki tez sie tak cieszycie? czy dołka łapiecie i kombinujecie skąd wziąsc na działke maryśki?Ludzie dajcie spkój tej paranoji.
jak cie mama kiedyś puści na dyskoteke, ale nie taką szkolną albo na wakacje ze znajomymi..ale to za pare ładnych lat to bedziesz mogła sie wypowiedziec wtedy co, gdzie i jak kogo cieszy i zczym co się jada. a na razie ogranicz sie do swego ogniska domowego i takie nurtujące pytania zadawaj tacie i mamie bo na forum nikt ci na twoje dziecinne rozterki nie ma czasu i ochoty odpowiadać. powiem tyle - nie wiesz nic, nie znasz sie, złam się. dobranoc. jutro szkoła, idź spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja aktualnie nie konsumuje ,ale ide na marsz !!!!!!!!!!!!!! ZDELEGALIZOWAĆ ALKOHOL TO JEST PRAWDZIWY ZABÓJCA SPOŁECZEŃSTWA "W SUMIE TO TAKA MYŚL BANALNA MNIEJ SZKODLIWA MARICHUANA PROSTA W UPRAWIE JEST NIELEGALNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joł napisał:
ja aktualnie nie konsumuje ,ale ide na marsz !!!!!!!!!!!!!! ZDELEGALIZOWAĆ ALKOHOL TO JEST PRAWDZIWY ZABÓJCA SPOŁECZEŃSTWA "W SUMIE TO TAKA MYŚL BANALNA MNIEJ SZKODLIWA MARICHUANA PROSTA W UPRAWIE JEST NIELEGALNA"
kolego sympatyczny, możesz napisać alkohol przez 'ch' ale nie mariHuana! i ni cholery nie wiem o co chodzi w tej twojej myśli 'banalnej'?..ogarniamy sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...