Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSPiA: Studiujesz czy nie, płać!

Utworzony przez zen, 31 lipca 2009 r. o 22:03 Powrót do artykułu
hej ja mam podobna sytuacje tylko na WSSP . byłam tylko na pierwszych zajeciach i zrezygnowałam o czym poinformowałam szkołe w listopadzie i zostałam skreslona z listy studentów. W czerwcu dostałam pismo z firmy windyfikacyjnej zebym zapłaciła 1900 zł w ciagu trzech dni. Pisałam pisma na uczelnie w tej sprawie ale na ani jedno nie dostałam odpowiedzi. Nie jestem w stanie udac sie do szkoły bo mam 3 miesieczna córke która karmie piersia i musze byc przy niej co 3 godz a nie mam mozliwosci wziasc ja ze soba w podróz a w 3 godz nie dam rady dojechac i wrócic ze szkoły Nie jestem w stanie zapłacic tej kwoty Jest ktoś kto jest mi w stanie pomóc w tej sprawie ??? Z góry dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym jest to że żeby odebrać świadectwo maturalne to trzeba było oddać obiegówkę na której trzeba było zebrać pieczątki z biblioteki WSPiA, UMCS, PL i chyba KUL-u jak pamiętam, więc można powiedzieć że spacerek w koło Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...