Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ja niewiadzialem ze strasz mjeska taka dobra.ALE COTAM Z MYH PODATKUW ŻYJĄ
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2013 o 08:27
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreszcie jakiś normalny i dowcipny chuligan!
0
... wystawili też setki tysięcy mandatów i zamontowali fotoradar tam gdzie miało go nie być!!
0
Antygłupek dokladnie a i tak na nim zarobili to jaka to pomoc?
0
gdzie deblilu byłeś przez te kilka dni? wariat to ma szczęscie trochę go potrzymają i wypuszczają!
0
Ale artykuł. Ni ładu ni składu. Żenada...
0
zjarał się pewnie, albo czegoś naćpał, więc co w tym dziwnego, że był trzeźwy
0
buahaha, ma chłop fantazję na trzeźwo aż strach pomyśleć co mógłby zrobić temu koniu po pijaku Zamiast mandatu trzeba było mu wymierzyć karę czyszczenia konia i z pod konia.
0
ja bym na trzeźwa nie podjoł się takiej rozkminy
0
I na wszelki wypadek...... Jakoś dużo wszelkich wypadków przydarzyło się Panu redaktorowi. Pozdrawiam Pana
0
Czy ten wesoły gość nie powinien ponosić kosztów swojej wesołej zabawy ? Przyjazd karetki, policji kosztuje !!! Chcesz włazić na konia a potem z niego skakać, płać !!! Dlaczego normalni ludzie mają później ponosić koszty zabawy takich ******
0
DZIELNY STRAŻNIK MIEJSKI INTERWENIOWAŁ GDY PIJANY ŁOBUZ RZUCAŁ ŚNIEŻKAMI W OKNA RATUSZA.ŁOBUZ UCIEKŁ A STRAŻNIK DOSTAŁ PORZĄDNE LANIE.CHWAŁA STRAŻY MIEJSKIEJ.
0
Mój Idol !!!
0
Szczęście w nieszczęściu, że nic nie stało się widokowi, na który spadł ten koleś.
0
to nie mozna sobie zdjecia z Marszałkiem zrobic? od razu sie straz miejska wzywa i inne sluzby na wszelki wypadek, ehh
0
"SIEDZĘ NA KONIU"
0
To przez strażaków chłopiec spadł . Powinni być za to ukarani.
0
W zasadzie to nie zakłócał "porządek", ale go robił. Napewno wyczyścił trochę pomnik z tego guano, czy jak to tam się nazywa...
0
Jak sam się tej nocy określił: "Pierwszy ujeżdżam Kasztankę"!
0
no to miał upaćkane spodnie w kroku..błe... tam jest tyle ptasich odchodów ..
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: