Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma się co teraz podniecać/rozpaczać trzeba poczekać na oficjalne wyniki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo!!!
0
Szacun dla komora za slowa po porażce
0
Slabo. Polacy wybrali populistę
0
Szacun dla komora za slowa po porażce
jakie słowa ? ogladales przemowienie w tv ? juz sie zaczelo najezdzanie i odsuwanie pis od władzy bo zli i niedobrzy :D ... a teraz niech kumple tuska od przekretow sraja po gaciach... WSI juz po nich idzie.
0
cena na worki do zarzucania na głowę wzrośnie oj wzrośnie znacznie wzrośnie.
0
Wstyd mi za Lubelskie ... jak zawsze. Strach pomysleć co sie teraz będzie działo.
0
Gratulacje .
0
Wstyd mi za Lubelskie ... jak zawsze. Strach pomysleć co sie teraz będzie działo.
Wstyd??Komorowski i pO jakby mogli oddaliby wschód za kilka miedziaków. ogarnij się
0
Zacznie sie znowu polityka agresji, obrażania, Smoleńska. Frank i euro pójdzie w gore. Młodzi ludzie pragnący dzieci mogą zapomnieć o nich - koniec z in vitro. Tak wiec nie bedzie sie żyło lepiej ale Polska Wschodnia niestety tego nigdy nie zrozumie.
0
      [media]http://przemekkainel.pl/forum/komor.swf[/media]

0
Ale wstyd
0
No to ja spierdalam.
0
Naiwność ludzka i głupota nie zna granic, wstyd mi za Lubelskie ale żeby wygrać trzeba ruszyć tyłki...
0
Slabo. Polacy wybrali populistę
  A Komorowski to ile się po I turze naobiecywał???  
 Strach pomysleć co sie teraz będzie działo.
  No faktycznie. Koryto ucieka.
0
ja bym na jego miejscu sie pakowal ,bo za to pro civili dlugo na wolnosci niepobedzie
0
ciekawe kiedy wypuszczą Prezesa i Maciarenkę
0
oooo... sądząc po komentarzach, lemingi miały dzisiaj niespokojną noc  :D
0
Gratuluję pisowi, choć nie znoszę niektorych polityków tej partii, typu tułajew, bo nasze miasto chce cofać do średniowiecza. Oby Duda był rozsądnym człowiekiem, jak zapewniał w kampanii i nie wprowadzał liberum veto czy wojny z ruskimi
0
"emigracja jest szansą!" - Anna Komorowska.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: