Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kochani internauci, pomóżcie nam wygrać wyposażenie pracowni multimedialnej. Zagosujcie na ekofilmik w naszym wykonaniu w konkursie "Tesco dla szkół".A najlepiej codziennie do 15 grudnia Będzie to dobry uczynek. Tu wejdź na stronę konkursu i oddaj swój głos DZIĘKUJEMY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niematerialista napisał:
A moze nie dają się zmanipulować radiu i TV? "Lepiej być, czy lepiej mieć?"
Oczywiście, że dają się manipulować tyle, że radiu związanym z bardzo przedsiębiorczym księdzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Ciemnogrodowi życzę..... Hehehehehehehe aleście sobie wybrali, wam to chyba niczego już w tym Lbn nie brakuje skoro takich wyborów dokonujecie.... śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nibyciemniak napisał:
A co to miasto zawdzięcza PełO? Co zrobił Wasilewski? Nic dziwnego, że mało kto zagłosował na to żydowskie POplecznictwo. Każdy ma już dosyć oddawania wszystkiego za darmochę żydom i robienia z ratusza prywatnego folwarku paru gości jak miało miejsce za minionych rządów. Dosyć tego. Ciemniakiem jest ten kto nie potrafi obiektywnie ocenić sytuacji. A zatem wniosek jest jeden. PO w odwrocie = Ciemnota w odwrocie.
nie niby a ciemniak w radzie wiekszość miał PIS i wszystko blokował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuj na ekonutki - prosimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mqo napisał:
No i to jest właśnie przedstawiciel PiS-u. Tam sa właśnie tacy święci, za którymi Kościół tak optował. Nienawiść i zajadłośc jak u wściekłego psa....
Kolego, nie igraj z ogniem. Ty też możesz być świętym. To nie jest trudne. Trzeba się tylko wyzbyć zajadłości jak u wsiekłego psa. Wystarczy być tylko dobrym człowiekiem, a zobaczysz jak jak można się z tego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wyznawców Zorganizowanej Organizacji Przestępczej krypt. PLATFORMA OBYWATELSKA najlepsi prezydenci miast: Poznania, Gdyni, Wrocławia a nawet Puław i Zamosćia porzucili tej z szargane złodziejskie sztandary i woleli grać pod własnym sztandarem żeby przypadkiem nie przegrać platwusuy auf Wiedersehen; wasze miejsce jest w norymberdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeremi napisał:
Kolego, nie igraj z ogniem. Ty też możesz być świętym. To nie jest trudne. Trzeba się tylko wyzbyć zajadłości jak u wsiekłego psa. Wystarczy być tylko dobrym człowiekiem, a zobaczysz jak jak można się z tego cieszyć.
No właśnie....trzeba się właśnie wyzbyć tej zajadłości, o to własnie chodzi.....wg Ciebie ten co kazał wyp.....ać z kraju kulturalnie komentującemu na tym forum wyzbył się zajadłości????? Otwórz oczy człowieku i sam nie igraj z ogniem, bo sam chyba nie wiesz co piszesz. Akurat wiem co to znaczy być dobrym czowiekiem dlatego chamstwa i ordynarności nie popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ESK 2012 napisał:
Te wybory kolejny raz pokazały, że Lublin to miasto gdzie prym wiodą starzy ludzie, którzy myślą tylko o sobie. PO powinna się skupić na zdobyciu większości. Strach pomyśleć co będzie się działo w II turze wyborów prezydenckich...
Nie głosujemy na partie tylko na ludzi, i na to co mają dopowiedzenia. Znam osobiście jedną osobę z listy PO, i powiem szczerze to jest dopiero ciemnogród; bo ludzie widzą znajome nazwisko z osiedla i z tego względu zagłosowali na Pana, który od kiedy kandyduje stał się nagle bardzo sympatyczny, przynajmniej stara się taki być, a dla mnie to tani populizm, gdyż ów Pan jest okropnie zakłamany, ponadto nie potrafi porządnie napisać pisma. I teraz coś mi się robi, że ktoś taki wszedł do zaledwie 31 osobowej Rady. I ci starzy ludzie głosowali na tego Pana, np. moja babcia, bo jak powiedziała nikogo innego nie znała. Koszmar... Z kolei wiem, że wśród radnych PIS są naprawdę solidne osoby, np. Pan Nowak,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co! Najwazniejsze, że stolcą rządzi nadal Waltz, żydowski Judenrad ! Tam się karty rozdaje i tam będą rządzili naszym regionem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze, że wyjechaliście z Lublina. Ja również nie jestem zwolennikiem PIS, ale dawanie "tyła" i wchodzenie w tenże po palcu niedawnym naszym ZABORCOM uważam za wielce niestosowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raszka napisał:
Moj maz pochodzi z Lublina i ze zgroza obserwujemy kolejne wybory. To miasto chyba na zawsze pozostanie w Polsce B skoro wyborcy nie naucza sie, ze cala zachodnia Polska wybiera wlasciwie i rozwija sie dzieki temu. To niewytlumaczalne ze nadal ktos wierzy w PIS!!!!!!!!!!!!!!!Dobrze ze sie stad wynieslismy!
przepraszam zapomniałem o cytacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
....Na zachodzie Polski ludzie głosują na PO i świetnie im się żyje,(bo gdyby żyło im się źle to nie głosowaliby na PO)...
Zanim zaczniesz wypisywać farmazony poczytaj sobie takie dokumenty jak np. "Strategia Rozwoju Kraju 2007 - 2015". Pierwotny dokument z roku 2006 (grudzień) zakładał równomierne finansowanie inwestycji na całym obszarze kraju, po aktualizacji z roku 2009 gro inwestycji lokuje się na terenie: Śląska, tzw. Ziem Odzyskanych, byłych Prus Wschodnich plus Warszawa. Biorąc pod uwagę, że kase na to daje UE a tam trzymają na niej łapę Niemcy to nie powinno nikogo dziwić takie lokowanie funduszy (Warszawa łapie sie na kase dzięki byciu stolicą). Więc tak naprawdę to nawet gdyby ludność tymczasowo zamieszkująca tamte obszary głosowała na marsjan to też dostawałaby kasę. A, że na tym korzysta PO? Nie dziwi. W dokumencie zostały co prawda PO (Programy Operacyjne) dot. wschodniej Polski (sztandarowy szerokopasmowy internet) ale ich rzeczywista realizacja wyglada zupełnie inaczej (z wyłaczeniem Prus Wschodnich) niż to co tv pokazuje od kilku tygodni w reklamach "pięknego wschodu". Gdyby PO (Platforma Obywatelska wcześniej Unia Wolnosci, KLD, itp.) tak naprawdę zależało na naszych głosach to przez ostatnie lata mogła spokojnie sypnąć groszem wyborczym dla Lublina i regionu - prezydent miasta z PO, vice minister PO z Lublina plus naczelnym trefnisiem dworu przez dłuższy czas był "nasz" sztandarowy poseł. Jadnak mieli, maja i będa mieli nas w nosie więc po co na nich głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PO napisał:
do wyznawców Zorganizowanej Organizacji Przestępczej krypt. PLATFORMA OBYWATELSKA najlepsi prezydenci miast: Poznania, Gdyni, Wrocławia a nawet Puław i Zamosćia porzucili tej z szargane złodziejskie sztandary i woleli grać pod własnym sztandarem żeby przypadkiem nie przegrać platwusuy auf Wiedersehen; wasze miejsce jest w norymberdzie
Jeszce nie w Norymberdze. Na razie mają się dobrze, a masoni z POzydowszczyzinimichnikowej czuwają nad nie pokornymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepokorny napisał:
przepraszam zapomniałem o cytacie
Ci Państwo przenieśli się najprawdopodobniej z Białorusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alf napisał:
Czyli nic się nie zmienia PIS ma znowu większość w radzie.
I Mach Jadwigę specjalistkę od tańca na stole,nic nie zrobiła ani dla Sławina, ani dla miasta,tylko dla parafii... ma wyznawców niewielu,jednak wystarczyło wskoczyć do sejmiku, sprytna baba z takimi radnymi Lubelszczyzna nadal będzie Polską B,C,D itd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście napisał:
No właśnie....trzeba się właśnie wyzbyć tej zajadłości, o to własnie chodzi.....wg Ciebie ten co kazał wyp.....ać z kraju kulturalnie komentującemu na tym forum wyzbył się zajadłości????? Otwórz oczy człowieku i sam nie igraj z ogniem, bo sam chyba nie wiesz co piszesz. Akurat wiem co to znaczy być dobrym czowiekiem dlatego chamstwa i ordynarności nie popieram
Ja ci chłopie podam adres. Zaopatrzę cię w broń, i Ty chłopie przyjedziesz i mnie walniesz. Zgoda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepokorny napisał:
To bardzo dobrze, że wyjechaliście z Lublina. Ja również nie jestem zwolennikiem PIS, ale dawanie "tyła" i wchodzenie w tenże po palcu niedawnym naszym ZABORCOM uważam za wielce niestosowne.
O jakich ZABORCACH ty piszesz?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czym wy się podniecacie? Przetrzymaliśmy rozbiory przetrzymamy i pisiory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klemens napisał:
Ludzie czym wy się podniecacie? Przetrzymaliśmy rozbiory przetrzymamy i pisiory.
Oczywiście, że przetrzymamy POżydowszczyzo-masonerię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...