Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Kunickiego: Sygnalizator przygniótł kobietę

Utworzony przez lbn, 20 kwietnia 2012 r. o 08:00 Powrót do artykułu
ja napisał:
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdzie do więzienia SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
Zanim zaczniesz ubliżać innym od "parszywych hien", pomyś przez chwilę, bo to nie boli! Jeśli, ktoś łamie przepisy ruchu drogowego, to powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że grozi to spowodowaniem wypadku. A wyrzuty sumienia mają tylko niektórzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już nie pamiętacie jak się jeździło przed przebudową. Dużo więcej cwaniaków jechało do końca lewym pasem i wcinało się na prawy, bo lewy był zajęty przez skręcających w Nowy Świat. Teraz jest o niebo lepiej jeśli chodzi o cwaniaków, a płynność i szybkość przejazdu znacznie się poprawiła. Jeżdżę tędy prawie codziennie i mam porównanie z tym co było kiedyś. To nic nie zmienia, że skręcający w Nowy Świat nie mogą wjechać na lewy pas odrazu bo i tak utknęli by w korku do skrętu w lewo, a dzięki wysepkom znacznie spadła liczba cwaniaków wciskających się na prawy pas przy ul Piaskowej. Dodatkowo liczba wypadków na tym odcinku kunickiego znacznie się zmniejszyła z tego co czytałem. A częste wypadki przy ul Pawiej są spowodowane przejeżdżaniem na późnym pomarańczowym i wczesnym czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiecie co ona teraz czuje jest to wielka tragedia dla rodziny bliskich i wielu innych ludzi ale życia ani już się nie wruci a ja prubóje zrozumiec też tą dziewczyne i postawic na jej miejscu bo to mógł byc każdy z nas na jej miejscu a kto przestrzega praw nikt każdy jest mądry jak jego to nie tyczy zastanówcie się nad tym a ani jest bardzo szkoda bo była pełna życia ale nie możemy już jej podnieśc naprawde serdeczne gondolencje dla rodziny i bliskich SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://bjcs8730.wrzuta.pl/audio/1yHF2qPx2BG/slonca_jakby_mniej_anna To utwór dla Ciebie Anno... Żegnaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie! Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty... Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie! Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty... Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie życzcie zle tej dziewczynie,nie chciala zabić nikogo...ma itak ciężkie życie..nie macie pojęcia kim ona jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie..parszywe hieny!!!!!!!!!! nie macie pojęcia co ta biedna dziewczyna czuje...nad jej rodzina ciąży jakieś fatum...a co zrobili jej rodzice to nie jej wina...Zajrzyjcie do swojego sumienia....Co ona przezyla kiedys...i jeszcze teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...