Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2012 r.
7:42
Edytuj ten wpis

Wypadek na Kunickiego: Sygnalizator przygniótł kobietę

0 68 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

W czwartek około godziny 22, na skrzyżowaniu ulicy Kunickiego z Nowym Światem kierująca mitsubishi carisma w trakcie zmiany pasa uderzyła w trolejbus. Następnie zjechała na chodnik wprost na słup, który przewrócił się na pieszą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować



Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Jakuba na platformę alarm24. – Na ulicy Kunickiego miał miejsce wypadek. Widoczność była ograniczona przez mgłę, ale na ulicy stały dwa radiowozy na sygnale, straż pożarna, samochód osobowy oraz trolejbus komunikacji miejskiej – czytamy w liście.

Jak udało nam się ustalić, 21-letnia kobieta jechała mitsubishi w kierunku ulicy 1 maja. - Poruszała się pasem do skrętu w lewo i przed skrzyżowaniem zmieniła pas. Wtedy uderzyła w tył trolejbusu - mówi Dziennikowi Wschodniemu podkom. Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie.

Samochód przejechał przez kilka słupków odgradzających chodnik od drogi, a następnie uderzył w sygnalizator. Siła uderzenia przewróciła słup na 22-latkę, która chciała przejść przez jezdnię. W stanie ciężkim poszkodowana trafiła do szpitala.

Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Dziś w miejscu wypadku pojawiły się znicze.

Policjanci obecni na miejscu wypadku sprawdzili trzeźwość kierowców. Zarówno mężczyzna prowadzący trolejbus, jak i kierująca mitsubishi byli trzeźwi.

Dokładne okoliczności wypadku ustali policyjne śledztwo.

Komentarze 68

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 17 maja 2012 o 13:56
0
dokladnie..parszywe hieny!!!!!!!!!! nie macie pojęcia co ta biedna dziewczyna czuje...nad jej rodzina ciąży jakieś fatum...a co zrobili jej rodzice to nie jej wina...Zajrzyjcie do swojego sumienia....Co ona przezyla kiedys...i jeszcze teraz...
Avatar
meg / 17 maja 2012 o 13:48
0
nie życzcie zle tej dziewczynie,nie chciala zabić nikogo...ma itak ciężkie życie..nie macie pojęcia kim ona jest.
Avatar
koleżanka ze studiów / 25 kwietnia 2012 o 19:35
0
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty...
Spoczywaj w pokoju [*]
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Ci... rozwiń
Avatar
koleżanka ze studiów / 25 kwietnia 2012 o 19:32
0
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty...
Spoczywaj w pokoju [*]
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Ci... rozwiń
Avatar
Derix / 25 kwietnia 2012 o 17:46
0
http://bjcs8730.wrzuta.pl/audio/1yHF2qPx2BG/slonca_jakby_mniej_anna
To utwór dla Ciebie Anno...
Żegnaj...
Avatar
ja / 24 kwietnia 2012 o 23:33
0
skąd wiecie co ona teraz czuje jest to wielka tragedia dla rodziny bliskich i wielu innych ludzi ale życia ani już się nie wruci a ja prubóje zrozumiec też tą dziewczyne i postawic na jej miejscu bo to mógł byc każdy z nas na jej miejscu a kto przestrzega praw nikt każdy jest mądry jak jego to nie tyczy zastanówcie się nad tym a ani jest bardzo szkoda bo była pełna życia ale nie możemy już jej podnieśc naprawde serdeczne gondolencje dla rodziny i bliskich SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
Avatar
pavliq / 24 kwietnia 2012 o 23:20
0
Chyba już nie pamiętacie jak się jeździło przed przebudową. Dużo więcej cwaniaków jechało do końca lewym pasem i wcinało się na prawy, bo lewy był zajęty przez skręcających w Nowy Świat. Teraz jest o niebo lepiej jeśli chodzi o cwaniaków, a płynność i szybkość przejazdu znacznie się poprawiła. Jeżdżę tędy prawie codziennie i mam porównanie z tym co było kiedyś. To nic nie zmienia, że skręcający w Nowy Świat nie mogą wjechać na lewy pas odrazu bo i tak utknęli by w korku do skrętu w lewo, a dzięki wysepkom znacznie spadła liczba cwaniaków wciskających się na prawy pas przy ul Piaskowej. Dodatkowo liczba wypadków na tym odcinku kunickiego znacznie się zmniejszyła z tego co czytałem. A częste wypadki przy ul Pawiej są spowodowane przejeżdżaniem na późnym pomarańczowym i wczesnym czerwonym.
Chyba już nie pamiętacie jak się jeździło przed przebudową. Dużo więcej cwaniaków jechało do końca lewym pasem i wcinało się na prawy, bo lewy był zajęty przez skręcających w Nowy Świat. Teraz jest o niebo lepiej jeśli chodzi o cwaniaków, a płynność i szybkość przejazdu znacznie się poprawiła. Jeżdżę tędy prawie codziennie i mam porównanie z tym co było kiedyś. To nic nie zmienia, że skręcający w Nowy Świat nie mogą wjechać na lewy pas odrazu bo i tak utknęli by w korku do skrętu w lewo, a dzięki wysepkom znacznie spadła liczba cwaniaków wci... rozwiń
Avatar
smutek / 24 kwietnia 2012 o 23:03
0
[quote name='ja' timestamp='1335301029' post='624698']
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdzie do więzienia SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
[/quote]

Zanim zaczniesz ubliżać innym od "parszywych hien", pomyś przez chwilę, bo to nie boli! Jeśli, ktoś łamie przepisy ruchu drogowego, to powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że grozi to spowodowaniem wypadku. A wyrzuty sumienia mają tylko niektórzy....
[quote name='ja' timestamp='1335301029' post='624698']
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiert... rozwiń
Avatar
ja / 24 kwietnia 2012 o 22:57
0
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdzie do więzienia SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdz... rozwiń
Avatar
sok / 24 kwietnia 2012 o 22:30
0
[quote name='zosia' timestamp='1334923219' post='623281']
nie dziwi mnie glupota kierowcow w tym miejscu. niebezpieczne skrzyzowanie to jest, bo kazdy "cwaniak" ustawia sie na wczesniejszym pasie do jazdy prosto, nastepnie jest pas do jazdy w lewo. i wtedy zaczyna sie wyscig z samochodami stojacymi po prawo, aby je wyprzedzic i wbic sie na ich pas. pol biedy, jak sie to komus uda, zdarzaja sie i tacy, co jada z pasa w lewo bezposrednio prosto ;/ baba to baba-jej miejsce jest przy garach a nie w samochodzie. mam nadzieje, ze sumienie bedzie ja meczylo do konca zycia i sobie z tym rady nie da i sama sie wykonczy ;]
[/quote]

Szkoda mi Ciebie, jaki wyścig? Czy Ty w ogóle wiesz, kobieto, jaka jest dozwolona prędkość na terenie zabudowanym?
[quote name='zosia' timestamp='1334923219' post='623281']
nie dziwi mnie glupota kierowcow w tym miejscu. niebezpieczne skrzyzowanie to jest, bo kazdy "cwaniak" ustawia sie na wczesniejszym pasie do jazdy prosto, nastepnie jest pas do jazdy w lewo. i wtedy zaczyna sie wyscig z samochodami stojacymi po prawo, aby je wyprzedzic i wbic sie na ich pas. pol biedy, jak sie to komus uda, zdarzaja sie i tacy, co jada z pasa w lewo bezposrednio prosto ;/ baba to baba-jej miejsce jest przy garach a nie w samoch... rozwiń
Avatar
anka / 17 maja 2012 o 13:56
0
dokladnie..parszywe hieny!!!!!!!!!! nie macie pojęcia co ta biedna dziewczyna czuje...nad jej rodzina ciąży jakieś fatum...a co zrobili jej rodzice to nie jej wina...Zajrzyjcie do swojego sumienia....Co ona przezyla kiedys...i jeszcze teraz...
Avatar
meg / 17 maja 2012 o 13:48
0
nie życzcie zle tej dziewczynie,nie chciala zabić nikogo...ma itak ciężkie życie..nie macie pojęcia kim ona jest.
Avatar
koleżanka ze studiów / 25 kwietnia 2012 o 19:35
0
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty...
Spoczywaj w pokoju [*]
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Ci... rozwiń
Avatar
koleżanka ze studiów / 25 kwietnia 2012 o 19:32
0
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Cię już nie ma... Nie rozumiemy, dlaczego właśnie Ty...
Spoczywaj w pokoju [*]
Mam nadzieję, że tej kobiecie zostanie zabrane prawo jazdy i dostanie wyrok przynajmniej w zawieszeniu. Jasne, że nie chciała nikogo zabić, ale nie dostosowała się do warunków panujących na drodze i nieprawidłowo zmieniała pas i przez taką -wydawać by się mogło- głupotę nie żyje dziewczyna, przed którą było całe życie!

Aniu, mam nadzieję, że widziałaś ile ludzi zgromadził Twój pogrzeb, ile łez zostało wylanych, ile pięknych białych kwiatów złożonych na Twoim grobie. Nie dociera do nas, że Ci... rozwiń
Avatar
Derix / 25 kwietnia 2012 o 17:46
0
http://bjcs8730.wrzuta.pl/audio/1yHF2qPx2BG/slonca_jakby_mniej_anna
To utwór dla Ciebie Anno...
Żegnaj...
Avatar
ja / 24 kwietnia 2012 o 23:33
0
skąd wiecie co ona teraz czuje jest to wielka tragedia dla rodziny bliskich i wielu innych ludzi ale życia ani już się nie wruci a ja prubóje zrozumiec też tą dziewczyne i postawic na jej miejscu bo to mógł byc każdy z nas na jej miejscu a kto przestrzega praw nikt każdy jest mądry jak jego to nie tyczy zastanówcie się nad tym a ani jest bardzo szkoda bo była pełna życia ale nie możemy już jej podnieśc naprawde serdeczne gondolencje dla rodziny i bliskich SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
Avatar
pavliq / 24 kwietnia 2012 o 23:20
0
Chyba już nie pamiętacie jak się jeździło przed przebudową. Dużo więcej cwaniaków jechało do końca lewym pasem i wcinało się na prawy, bo lewy był zajęty przez skręcających w Nowy Świat. Teraz jest o niebo lepiej jeśli chodzi o cwaniaków, a płynność i szybkość przejazdu znacznie się poprawiła. Jeżdżę tędy prawie codziennie i mam porównanie z tym co było kiedyś. To nic nie zmienia, że skręcający w Nowy Świat nie mogą wjechać na lewy pas odrazu bo i tak utknęli by w korku do skrętu w lewo, a dzięki wysepkom znacznie spadła liczba cwaniaków wciskających się na prawy pas przy ul Piaskowej. Dodatkowo liczba wypadków na tym odcinku kunickiego znacznie się zmniejszyła z tego co czytałem. A częste wypadki przy ul Pawiej są spowodowane przejeżdżaniem na późnym pomarańczowym i wczesnym czerwonym.
Chyba już nie pamiętacie jak się jeździło przed przebudową. Dużo więcej cwaniaków jechało do końca lewym pasem i wcinało się na prawy, bo lewy był zajęty przez skręcających w Nowy Świat. Teraz jest o niebo lepiej jeśli chodzi o cwaniaków, a płynność i szybkość przejazdu znacznie się poprawiła. Jeżdżę tędy prawie codziennie i mam porównanie z tym co było kiedyś. To nic nie zmienia, że skręcający w Nowy Świat nie mogą wjechać na lewy pas odrazu bo i tak utknęli by w korku do skrętu w lewo, a dzięki wysepkom znacznie spadła liczba cwaniaków wci... rozwiń
Avatar
smutek / 24 kwietnia 2012 o 23:03
0
[quote name='ja' timestamp='1335301029' post='624698']
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdzie do więzienia SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
[/quote]

Zanim zaczniesz ubliżać innym od "parszywych hien", pomyś przez chwilę, bo to nie boli! Jeśli, ktoś łamie przepisy ruchu drogowego, to powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że grozi to spowodowaniem wypadku. A wyrzuty sumienia mają tylko niektórzy....
[quote name='ja' timestamp='1335301029' post='624698']
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiert... rozwiń
Avatar
ja / 24 kwietnia 2012 o 22:57
0
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdzie do więzienia SPOCZYWAJ W SPOKOJU ANIU
parszywe hieny bawi was ludzka tragedia są to dwie rodziny które będą pamiętac o tym zawsze do końca życia bardzo współczuje rodzinie,bliskim dziewczyny która nie żyje bo przed nią było całe życie ale przed tą też jest całe życie i nie wiecie co ona teraz czuje a za rodziców ona nie odpowiada ona nic wtedy nie zawiniła po prostu drażni mnie to że nikt nie wie co i jak a się wypowiada przecież ona nie jechała z zamiarem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym wyrzuty sumienia to i tak wystarczająca kara dla niej mam nadzieje że nie pójdz... rozwiń
Avatar
sok / 24 kwietnia 2012 o 22:30
0
[quote name='zosia' timestamp='1334923219' post='623281']
nie dziwi mnie glupota kierowcow w tym miejscu. niebezpieczne skrzyzowanie to jest, bo kazdy "cwaniak" ustawia sie na wczesniejszym pasie do jazdy prosto, nastepnie jest pas do jazdy w lewo. i wtedy zaczyna sie wyscig z samochodami stojacymi po prawo, aby je wyprzedzic i wbic sie na ich pas. pol biedy, jak sie to komus uda, zdarzaja sie i tacy, co jada z pasa w lewo bezposrednio prosto ;/ baba to baba-jej miejsce jest przy garach a nie w samochodzie. mam nadzieje, ze sumienie bedzie ja meczylo do konca zycia i sobie z tym rady nie da i sama sie wykonczy ;]
[/quote]

Szkoda mi Ciebie, jaki wyścig? Czy Ty w ogóle wiesz, kobieto, jaka jest dozwolona prędkość na terenie zabudowanym?
[quote name='zosia' timestamp='1334923219' post='623281']
nie dziwi mnie glupota kierowcow w tym miejscu. niebezpieczne skrzyzowanie to jest, bo kazdy "cwaniak" ustawia sie na wczesniejszym pasie do jazdy prosto, nastepnie jest pas do jazdy w lewo. i wtedy zaczyna sie wyscig z samochodami stojacymi po prawo, aby je wyprzedzic i wbic sie na ich pas. pol biedy, jak sie to komus uda, zdarzaja sie i tacy, co jada z pasa w lewo bezposrednio prosto ;/ baba to baba-jej miejsce jest przy garach a nie w samoch... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 68

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 0

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 9 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 18 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!