Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomek napisał:
Ludzie wierzący to dla ciebie fanatycy? Gratuluję. Zioniesz tolerancją spod znaku czerwonej gwiazdy.
W rzeczy samej Tomku...otóż to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Ludzie wierzący to dla ciebie fanatycy? Gratuluję. Zioniesz tolerancją spod znaku czerwonej gwiazdy.
Podpisuję się również pod postem. JESTEM wierzącym katolikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy jest tu jakiś moderator???
Usunęłam całkiem sporo, niestety
Ostatnio edytowany 2 kwietnia 2013 r. o 21:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marna ta twoja prowokacja Adasiu. Uszanuj temat proszę i nie pisz takich bzdur, bardzo cię proszę. Chociażby ze względu na tragedię jaka jest opisana w tym artykule. Dobrej nocy ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marna ta twoja prowokacja Adasiu. Uszanuj temat proszę i nie pisz takich bzdur, bardzo cię proszę. Chociażby ze względu na tragedię jaka jest opisana w tym artykule. Dobrej nocy ci życzę.
Mój powyższy post stracił znaczenie, bo Folkatka usunęła post Adama. To dobrze, że jest wśród moderatorów ktoś tak rozsądny i pracowity jak Folkatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ja nic zlego i niezgodnego z regulaminem niepisalem a to rze w boga niewieźe to moja śprawa za to sie nieusuwa jak nieznasz regulaminó to w tesko szókaja kasjerek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu tszymaj sie jestem z Tobą skarbie wiem że jesteś niewinna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeby w koncu ktos stana po stronie pieszych. prawda jest taka z mpk ma za duze plecy i to wykorzystuuje nie wiem co wymyslka w tym wypadku..... niezmiernie mi przykro z powodu chlopca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te ja nic zlego i niezgodnego z regulaminem niepisalem a to rze w boga niewieźe to moja śprawa za to sie nieusuwa jak nieznasz regulaminó to w tesko szókaja kasjerek .
Tu nie chodzi o Twoje poglady, lecz o dośc ordynarną forme ich przekazywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pszepraszam bardzo karzde pszeklenstwo jest pisane z blendami ortograficznymi a tak to hyba można .ale nic tam taka praca tsza usówac ja i tak sie niegniewam lubie kobiety ale tylko polki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
O pszepraszam bardzo karzde pszeklenstwo jest pisane z blendami ortograficznymi a tak to hyba można .ale nic tam taka praca tsza usówac ja i tak sie niegniewam lubie kobiety ale tylko polki!
To ja Ci mówię że nie mozna. Jak chcesz potrafic pisac bez wulgaryzmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok juz bes wólgaryzmuw Wygrałaś.mamy rząd h.mów i premiera to ja niebede.DOBRANOC FOLKATKA.ps.zmień nick na jakiś normalny.np Hania Mania JADZKA Biedroń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne kondolencje i wyrazy współczucia rodzicom.Nie ma większej tragedii,niż przeżyć śmierć własnego dziecka.Sama jestem mamą 13-latka,który wychodzi z psem na spacery.nie wyobrażam sobie.....Straszna tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozostałe trolejbusy jeżdżą normalnie, nie ma utrudnień." Czy to jest adekwatne zakończenie artykułu opowiadającego o takiej tragedii ? Nie wydaje mi się, co za dureń pisał ten tekst? Wstyd mi za redakcję Redakcjo... [*] Najszczersze kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie toczy się dalej, ludzie się przemieszczają, a tak przynajmniej była jakaś informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to był mojego kolegi rodzony brat i wszystko wiem jego brat mi powiedział , że to było tak ze chłopiec wybiegł za psem na ulice patrzył tylko w lewo i nic nie jechało pobiegł i się stało niestety. była tam pracownica mojej mamy podobno chłopczyk miał osobno mózg i cały tułów był rozerwany na 3 części. nadal niewierze że to się stało szkoda mi jego rodziny
Ostatnio edytowany 5 kwietnia 2013 r. o 16:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muffaa napisał:
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeby w koncu ktos stana po stronie pieszych. prawda jest taka z mpk ma za duze plecy i to wykorzystuuje nie wiem co wymyslka w tym wypadku..... niezmiernie mi przykro z powodu chlopca...
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe. Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty! Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miska napisał:
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe. Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty! Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
dzięki bogu już jesteśmy po pogrzebie wczoraj na makdanku o godzinie 12 został pochowany nasz kochany Patryk Plewko pokój jego duszy i napewno nie chciałby żeby na tym forum ludzie się kłucili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wypadek to jest tylko i wylacznie wina tego dziecka widzialem nagrania z kamery trolejbusu wybiegl prosto pod trolejbus z za zaparkowanego na chodnku auta osobowego kobieta jechala 48 km na godz moje pytanie dlaczego miasto nie odpowiada za parkowenie samochodow w takich miejscach i druga sprawa to nie pierwszy wypadek tego typu dlaczego tam nie ma ograniczenia dla trolejbosow czy autobusow max 20 na godzine pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabeł napisał:
bo pewnie wybiegł na jezdnie... ostatnio wybiegł mi tak 10 latek na czerwonym, cale szczescie ze mala predkosc i dalo rade wyhamowac ze nic mu sie nie stalo
po pierwsze to chłopak wszedł na ulice a pies sie zatrzymał na chodniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...