Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 kwietnia 2013 r.
9:02
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Lubartowskiej. 13-latek zginął potrącony przez trolejbus

Autor: Zdjęcie autora pab dudi
0 62 A A
Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku na ul. Lubartowskiej (Paweł Buczkowski)
Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku na ul. Lubartowskiej (Paweł Buczkowski)

Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 8.17 na ul. Lubartowskiej w Lublinie. Zginął 13-latek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Kowalską.

Jak wstępnie ustalili policjanci 13-letni chłopiec najprawdopodobniej wyszedł z psem na spacer. - Chłopiec szedł chodnikiem i nagle z nieznanych jeszcze powodów znalazł się na jezdni. Został potrącony przez trolejbus - informuje Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

Trwa wyjaśnienie przyczyn wypadku.

Prawdopodobnie chłopiec wyszedł zza zaparkowanych samochodów i nie zauważył pojazdu, który jechał ulicą Lubartowską w kierunku centrum. - Według naszych ustaleń pies nie pociągnął dziecka na jezdnię - mówi Fijołek.

Trolejbusem kierowała 31-letnia kobieta. W MPK Lublin pracuje od 2006 roku. - Kobieta jest w szoku - mówi Weronika Opasiak, rzeczniczka MPK Lublin.

Nagrania monitoringu trolejbusu trafią teraz do policjantów, którzy wyjaśniają przyczyny tragedii.

Pozostałe trolejbusy jeżdżą normalnie, nie ma utrudnień.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
412663 / 23 czerwca 2015 o 13:30
0

Z kąd można wziąć to nagranie ?

Avatar
matex / 23 czerwca 2015 o 13:28
0

Z kąd można wziąć to nagranie ?

Avatar
klis / 16 maja 2013 o 16:42
0
[quote name='diabeł' timestamp='1364886922' post='752781']
bo pewnie wybiegł na jezdnie... ostatnio wybiegł mi tak 10 latek na czerwonym, cale szczescie ze mala predkosc i dalo rade wyhamowac ze nic mu sie nie stalo
[/quote] po pierwsze to chłopak wszedł na ulice a pies sie zatrzymał na chodniku
Avatar
alan / 1 maja 2013 o 15:44
0
ten wypadek to jest tylko i wylacznie wina tego dziecka widzialem nagrania z kamery trolejbusu wybiegl prosto pod trolejbus z za zaparkowanego na chodnku auta osobowego kobieta jechala 48 km na godz moje pytanie dlaczego miasto nie odpowiada za parkowenie samochodow w takich miejscach i druga sprawa to nie pierwszy wypadek tego typu dlaczego tam nie ma ograniczenia dla trolejbosow czy autobusow max 20 na godzine pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
Avatar
małą / 9 kwietnia 2013 o 09:21
0
[quote name='miska' timestamp='1365201811' post='755357']
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
[/quote]
dzięki bogu już jesteśmy po pogrzebie wczoraj na makdanku o godzinie 12 został pochowany nasz kochany Patryk Plewko pokój jego duszy i napewno nie chciałby żeby na tym forum ludzie się kłucili
[quote name='miska' timestamp='1365201811' post='755357']
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także ki... rozwiń
Avatar
miska / 6 kwietnia 2013 o 00:43
0
[quote name='Muffaa' timestamp='1364933086' post='753150']
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeby w koncu ktos stana po stronie pieszych. prawda jest taka z mpk ma za duze plecy i to wykorzystuuje nie wiem co wymyslka w tym wypadku..... niezmiernie mi przykro z powodu chlopca...
[/quote]

Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
[quote name='Muffaa' timestamp='1364933086' post='753150']
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeb... rozwiń
Avatar
xPePL / 5 kwietnia 2013 o 16:40
0
Ludzie to był mojego kolegi rodzony brat i wszystko wiem jego brat mi powiedział , że to było tak ze chłopiec wybiegł za psem na ulice patrzył tylko w lewo i nic nie jechało pobiegł i się stało niestety. była tam pracownica mojej mamy podobno chłopczyk miał osobno mózg i cały tułów był rozerwany na 3 części. nadal niewierze że to się stało szkoda mi jego rodziny
Avatar
abc / 3 kwietnia 2013 o 15:14
0
życie toczy się dalej, ludzie się przemieszczają, a tak przynajmniej była jakaś informacja.
Avatar
Lublin się wstydzi / 3 kwietnia 2013 o 13:34
0
[color=#4D4D4D][font=arial]"Pozostałe trolejbusy jeżdżą normalnie, nie ma utrudnień."[/font][/color]

[color=#4D4D4D][font=arial] Czy to jest adekwatne zakończenie artykułu opowiadającego o takiej tragedii ? Nie wydaje mi się, co za dureń pisał ten tekst?[/font][/color]
[color=#4D4D4D][font=arial]Wstyd mi za redakcję Redakcjo...[/font][/color]

[color=#4D4D4D][font=arial] [/font][/color][*] [color=#4D4D4D][font=arial]Najszczersze kondolencje dla rodziny [/font][/color][*]
Avatar
patrycja / 3 kwietnia 2013 o 10:03
0
Serdeczne kondolencje i wyrazy współczucia rodzicom.Nie ma większej tragedii,niż przeżyć śmierć własnego dziecka.Sama jestem mamą 13-latka,który wychodzi z psem na spacery.nie wyobrażam sobie.....Straszna tragedia...
Avatar
412663 / 23 czerwca 2015 o 13:30
0

Z kąd można wziąć to nagranie ?

Avatar
matex / 23 czerwca 2015 o 13:28
0

Z kąd można wziąć to nagranie ?

Avatar
klis / 16 maja 2013 o 16:42
0
[quote name='diabeł' timestamp='1364886922' post='752781']
bo pewnie wybiegł na jezdnie... ostatnio wybiegł mi tak 10 latek na czerwonym, cale szczescie ze mala predkosc i dalo rade wyhamowac ze nic mu sie nie stalo
[/quote] po pierwsze to chłopak wszedł na ulice a pies sie zatrzymał na chodniku
Avatar
alan / 1 maja 2013 o 15:44
0
ten wypadek to jest tylko i wylacznie wina tego dziecka widzialem nagrania z kamery trolejbusu wybiegl prosto pod trolejbus z za zaparkowanego na chodnku auta osobowego kobieta jechala 48 km na godz moje pytanie dlaczego miasto nie odpowiada za parkowenie samochodow w takich miejscach i druga sprawa to nie pierwszy wypadek tego typu dlaczego tam nie ma ograniczenia dla trolejbosow czy autobusow max 20 na godzine pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
Avatar
małą / 9 kwietnia 2013 o 09:21
0
[quote name='miska' timestamp='1365201811' post='755357']
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
[/quote]
dzięki bogu już jesteśmy po pogrzebie wczoraj na makdanku o godzinie 12 został pochowany nasz kochany Patryk Plewko pokój jego duszy i napewno nie chciałby żeby na tym forum ludzie się kłucili
[quote name='miska' timestamp='1365201811' post='755357']
Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także ki... rozwiń
Avatar
miska / 6 kwietnia 2013 o 00:43
0
[quote name='Muffaa' timestamp='1364933086' post='753150']
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeby w koncu ktos stana po stronie pieszych. prawda jest taka z mpk ma za duze plecy i to wykorzystuuje nie wiem co wymyslka w tym wypadku..... niezmiernie mi przykro z powodu chlopca...
[/quote]

Byćmoże masz rację. Ale pieszy wchodząc na jezdnię powinien rozejżeć się na boki czy nic nie jedzie, a nie włazić na chama, bo rzekomo ma pierwszeństwo. Kierowca nie jest w stanie zawsze szybko zareagować. Wystarczy ułamek sekundy, spojżenie w bok, a w tym czasie wpycha się pieszy i nieszczęście gotowe.
Uważajcie i myślcie za nim wejdziecie na ulicę!!! Bo giniecie z własnej głupoty!
Współczuję bardzo rodzinie chłopca a także kierującej. Aż dziwne, że nie widzę tu komentarzy typu "baba za kierownicą, więc możnabyło się tego spodziewać".
[quote name='Muffaa' timestamp='1364933086' post='753150']
Ja rowniez zostalam potracana przez trolejbus skonczylo sie na 3 operacjach, w moim przypadku nagranie zaginelo i utrzymywane jest ze wbieglam na przejscie!! gdzie kolezanka z ktora bylam widziala jak jedynie jedna noga weszla na przejscie. Wracalam sie po psa bagatela kierowca jechal ponoc z dozwolona predkoscia ale ja 12 metrow przelecialam. jest mi strasznie przykro ze znow cala wina spada na pieszego ile wypadkow musi sie jeszcze wydazyc zeb... rozwiń
Avatar
xPePL / 5 kwietnia 2013 o 16:40
0
Ludzie to był mojego kolegi rodzony brat i wszystko wiem jego brat mi powiedział , że to było tak ze chłopiec wybiegł za psem na ulice patrzył tylko w lewo i nic nie jechało pobiegł i się stało niestety. była tam pracownica mojej mamy podobno chłopczyk miał osobno mózg i cały tułów był rozerwany na 3 części. nadal niewierze że to się stało szkoda mi jego rodziny
Avatar
abc / 3 kwietnia 2013 o 15:14
0
życie toczy się dalej, ludzie się przemieszczają, a tak przynajmniej była jakaś informacja.
Avatar
Lublin się wstydzi / 3 kwietnia 2013 o 13:34
0
[color=#4D4D4D][font=arial]"Pozostałe trolejbusy jeżdżą normalnie, nie ma utrudnień."[/font][/color]

[color=#4D4D4D][font=arial] Czy to jest adekwatne zakończenie artykułu opowiadającego o takiej tragedii ? Nie wydaje mi się, co za dureń pisał ten tekst?[/font][/color]
[color=#4D4D4D][font=arial]Wstyd mi za redakcję Redakcjo...[/font][/color]

[color=#4D4D4D][font=arial] [/font][/color][*] [color=#4D4D4D][font=arial]Najszczersze kondolencje dla rodziny [/font][/color][*]
Avatar
patrycja / 3 kwietnia 2013 o 10:03
0
Serdeczne kondolencje i wyrazy współczucia rodzicom.Nie ma większej tragedii,niż przeżyć śmierć własnego dziecka.Sama jestem mamą 13-latka,który wychodzi z psem na spacery.nie wyobrażam sobie.....Straszna tragedia...
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 0 0

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 13 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 23 17

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!