Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LSW napisał:
forum nie jest po to zeby sie klocic kto z kat jest tylko zeby pisac opinie na temat tego wyapdku. A co do poszkodowanych to dwoch ma rozwalona glowe, a jeden polamane dwie nogi jezeli kogos to interesuje
a gdzie tam ich to interesuje LUbelaczki sie smieja bo to LSW pisalem kilka postow wczesniej ze zapraszam tych cwaniaczków i "najlepszych kierowców" na płyte poślizgową jazde na trolejach i próbą zapanowania nad autem na płycie poślizgowej miedzy pachołkami i obojetnie czy z ABS czy bez... wtedy podyskutujemy.... kolejna sprawa przyczyną wypadku na tej drodz emoze byc tez omijanie dziur!!!! jest ich tyle ze nie da sie ominac ale niektorzy widze ze ratują sie i omijaja gwaltownym ruchem kierownica wlasnie nie dawno ten "dobry kierowca z LU...." omijał taką dziure i byla cienka warstwa lodu no i siedzial w rowie... jezeli czyta to jakis ktos kto ma wplyw na remont drogi to ludzie zrobcie cos z tym bo jest tragedia!! to droga krajowa a większość drog gminnych jest w lepszym stanie! poszkodowanym w wypadku zycze powrotu do zdrowia... wszystkim cwaniaczkom żeby zmądrzeli (w co watpie) a wszytskim kierowcom gładkich dróg i taniego paliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW napisał:
forum nie jest po to zeby sie klocic kto z kat jest tylko zeby pisac opinie na temat tego wyapdku. A co do poszkodowanych to dwoch ma rozwalona glowe, a jeden polamane dwie nogi jezeli kogos to interesuje
Mnie to interesuje! Dobrze że to nie śmiertelny!!! Oby szybko doszli do siebie!!! Przejeżdżałem obok po 9.00,wyglądało strasznie,parę dni wcześniej kilka latarni dalej było takie same zdarzenie,do dziś widać to po leżącej lampie. To miejsce jest pechowe. Niech widok tej skody będzie dla innych przestrogą !!!! Nie ważne czy na blaszce ma LSW,LKS,LCH czy LU,dziś mogło to spotkać każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO DO SUPER KIEROWCY TO RACZEJ NIM NIE JESTEM ALE NA PLAC, NA ROLKI BYM SIE ZDECYDOWAL. A CO DO WYPADKU ZDAZA SIE JEST SLISKO WIEC KAZDEGO TO MOZE SPOTKAC CZY JEST SUPER KIEROWCA CZY NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem o tym parenascie postów wczesniej. To e36 tam zakonczył,o swój zywot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiszpan napisał:
Pisałem o tym parenascie postów wczesniej. To e36 tam zakonczył,o swój zywot
Dokładnie,Hiszpan. Mijałem ten wypadek a po drugiej stronie na "pasie zieleni" stało w śniegu niebieskie suzuki swift, kierowca chyba za bardzo się zapatrzył... Jeżdżę tą droga codziennie,widzę co tam się wyprawia. Mam też jedną prożbę do NIEKTÓRYCH Pań i Panów z aut na Świdnickich numerach,jadać lewym pasem w kierunku Świdnika po paczcie czasem w lusterka wsteczne i zjedzcie na prawo,to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co sie tak przyssaliscie do Swidnika???? Popatrzcie na siebie jak jezdzicie. Nie ma roznicy czy ma rejestracje LU czy LSW. LUBELACY ROBICIE Z SIEBIE TAKICH SPECOW??? PRACUJE ZAWODOWO JAKO KIEROWCA I CZASAMI JAK WIDZE KIEROWCOW (BYDLO) NA LUBELSKICH REJESTRACJACH KTOZY WPIE... SIE PRZED MASKA OMIJAJA WYSEPKI PO DRUGIEJ STRONIE WYPRZEDZAJA PO PRAWEJ. NAJWIECEJ "TRZODY" KTOZY MOWIA O SOBIE LUBELAKI JEST POD SUPERMARKETAMI TZW. NIEDZIELNI KIEROWCY. I POWIEM SZCZEZE ZE TZW. LUBELACY JERZDZE GOZEJ NISZ WAM SIE WYDAJE. SIEDZICIE SOBIE PRZED MONITORAMI I SIE MODRZYCIE CO WY POTRAFICIE JAKIE Z WAS CHOJRAKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widział to ktoś na żywo? kto kogo "puknął"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
ludzie co sie tak przyssaliscie do Swidnika???? Popatrzcie na siebie jak jezdzicie. Nie ma roznicy czy ma rejestracje LU czy LSW. LUBELACY ROBICIE Z SIEBIE TAKICH SPECOW??? PRACUJE ZAWODOWO JAKO KIEROWCA I CZASAMI JAK WIDZE KIEROWCOW (BYDLO) NA LUBELSKICH REJESTRACJACH KTOZY WPIE... SIE PRZED MASKA OMIJAJA WYSEPKI PO DRUGIEJ STRONIE WYPRZEDZAJA PO PRAWEJ. NAJWIECEJ "TRZODY" KTOZY MOWIA O SOBIE LUBELAKI JEST POD SUPERMARKETAMI TZW. NIEDZIELNI KIEROWCY. I POWIEM SZCZEZE ZE TZW. LUBELACY JERZDZE GOZEJ NISZ WAM SIE WYDAJE. SIEDZICIE SOBIE PRZED MONITORAMI I SIE MODRZYCIE CO WY POTRAFICIE JAKIE Z WAS CHOJRAKIE.
Kolego LBN,Jeśli chodzi o mnie nie dalej jak 2 dni temu starszy Pan z żoną jadąc sobie swoim pięknym nowym autem(wiadomo na jakich tablicach) lewym pasem z prędkością 60-70km/h w okolicy makro nie raczył ustąpić miejsca gdy podjechałem bliżej dając mu to do zrozumienia ten perfidnie zajeb.... po hamulcach.Nie wiem co mu to dało,może chciał przerobić sobie sedana na coupe.Ale narobił sobie tylko wstydu przy żonie. Taka jest kultura jazdy co niektórych. Może po prostu ja mam pecha do kierowców ze Świdnika. Ja też jeżdżę często na trasie Lublin-Świecko i takie sytuacje na drodze to normalka nie tylko u jak to mówisz lubelaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gr LBN napisał:
Kolego LBN,Jeśli chodzi o mnie nie dalej jak 2 dni temu starszy Pan z żoną jadąc sobie swoim pięknym nowym autem(wiadomo na jakich tablicach) lewym pasem z prędkością 60-70km/h w okolicy makro nie raczył ustąpić miejsca gdy podjechałem bliżej dając mu to do zrozumienia ten perfidnie zajeb.... po hamulcach.Nie wiem co mu to dało,może chciał przerobić sobie sedana na coupe.Ale narobił sobie tylko wstydu przy żonie. Taka jest kultura jazdy co niektórych.
a moze taka znajomosc przepisow cwaniaczku z lublina???? a moze temu panu wyskoczylo cos przed auto?? Niezachowanie wymaganego odstępu za poprzedzającym pojazdem przez kierującego, podczas zatrzymania wynikającego z warunków lub przepisów ruchu drogowego art. 47a 100 zł i była by to Twoja wina i takich jak Ty tez trzeba tępić i będe sam osobiscie tępił cwaniaczków którzy mimo kiepskich warunków na drodze siadają na zderzak i mysla ze to cos da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ukrywać,ale lubelscy kierowcy są najgorsi w Polsce,a piszę o tym z doświadczenia.Jestem kierowcą karetki i widzę zachowania kierowców lubelskich (i szczególnie tych z tabliczką LSW-lubię swoją wieś.),to jest po prostu tragedia.Pytam tylko, gdzie jest Policja-za taką grubą kasę jaką oni biorą i nic nie robią, to jest szok.Dochodzeniówka nie znalazła by nawet czopka we własnej du***,a co dopiero mówić o przestępcach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick88 napisał:
POPIERAM W 100% TO PRAWDA TAK WŁAŚNIE JEST. PISZĄCY KOMENTARZE ,,LUBELACY" (nie wszyscy) PEWNIE NAWET PRZYSŁOWIOWEGO GWOŹDZIA W ŚCIANĘ WBIĆ NIE POTRAFIĄ ,A PUSZY SIĘ KAŻDY NADYMA,ŻE NIBY TAKI MĄDRY I KULTURALNY. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO MOŚCI MIESZCZANIE ZAŚCIANKOWI! POZDRAWIAM
Dzięki za poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZESIEK napisał:
a moze taka znajomosc przepisow cwaniaczku z lublina???? a moze temu panu wyskoczylo cos przed auto?? Niezachowanie wymaganego odstępu za poprzedzającym pojazdem przez kierującego, podczas zatrzymania wynikającego z warunków lub przepisów ruchu drogowego art. 47a 100 zł i była by to Twoja wina i takich jak Ty tez trzeba tępić i będe sam osobiscie tępił cwaniaczków którzy mimo kiepskich warunków na drodze siadają na zderzak i mysla ze to cos da...
CZESIEK,z przepisami ruchu drogowego akurat sobie radze, "cwaniaczkiem" żadnym nie Jestem. Temu panu nic nie wyskoczyło na jezdnie,po prostu zrobił to specjalnie. Nie rozumie takich ludzi,jak przesiadł się dopiero co z traktora na samochód i wlecze się te 60-70km\h, to niech przynajmniej wlecze się tym prawym pasem. Doskonale wiem że w razie najechania na jego tył była by to moja wina,ale po co trąbić czy mrugać światłami. Każdy chyba wie że trzeba w takiej sytuacji przepuścić samochód. A w tym wypadku cwaniaczkiem nie byłem ja tylko Pan LSW który chciał mnie wystraszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gr LBN napisał:
CZESIEK,z przepisami ruchu drogowego akurat sobie radze, "cwaniaczkiem" żadnym nie Jestem. Temu panu nic nie wyskoczyło na jezdnie,po prostu zrobił to specjalnie. Nie rozumie takich ludzi,jak przesiadł się dopiero co z traktora na samochód i wlecze się te 60-70km\h, to niech przynajmniej wlecze się tym prawym pasem. Doskonale wiem że w razie najechania na jego tył była by to moja wina,ale po co trąbić czy mrugać światłami. Każdy chyba wie że trzeba w takiej sytuacji przepuścić samochód. A w tym wypadku cwaniaczkiem nie byłem ja tylko Pan LSW który chciał mnie wystraszyć
akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca z LSW napisał:
tych krytykantow co najeżdżają na LSW LKR i innych zapraszam na płyte poślizgową i jazde na trolejach to sie sprawdzimy i wtedy podyskutujemy pozdrawiam Laguna LSW
Gdzie w pobliżu Lublina jest taki plac? Chciałbym wysłać swoje dzieci żeby poćwiczyły jazdę w trudnych warunkach. Pozdrawiam ze stoickim spokojem wszystkich kierowców. Kierowca LSW AUDI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żabojad napisał:
akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja
Kolego,czym według Ciebie tak cwaniakuję?Nie pije do nikogo. A Świdnik to przecież nie wieś. Napisałem tylko co mi się przydarzyło i z których stron był kierowca,nie chcę nikogo eliminować i nie chodzi mi o umiejętności, dobrze napisałeś że jeden jezdzi lepiej drugi gorzej. Chodzi mi o kulturę na drodze. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!! Poprosiłem też aby częściej patrzeć w lusterka. Tyle! Dziękuje i pozdrawiam wszystkich z LCH,LSW,LKS i LU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla waszej informacji. Samochod był na tablicach LSW ale kierowca pochodzi z pod Piask
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!
ta to najlepiej pisz pismo o zakaz ruchu samochodów o nr wyzej wymienionych sami LU jezdzijcie jak Wam sie podoba i sie pozabijajcie na drogach... wlasnie wracalem do piask jest na drodze K17 szklanka i efekt taki ze LSW LKS LCH jada z dostosowana predkoscia a kilku LU w janówku i tez kilka na ukrainskich nr sie poobijalo troche... a jeden mnie tak z impetem chwile wczesniej wyprzedzil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
widział to ktoś na żywo? kto kogo "puknął"?
Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW napisał:
Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.
A skąd kolega ma takie wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...