Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2010 r.
8:30
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Witosa w Lublinie. Skoda roztrzaskała się na słupie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 82 A A

Trzy osoby zostały ranne w wypadku na ulicy Witosa w Lublinie niedaleko hipermarketu Makro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 82

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LU 71231 / 9 lutego 2015 o 18:12
0

Las Wegas i Skoda to już jest niebezpieczeństwo na drodze!!!Zakaz wjazdu do Lublina!!!!

Avatar
felcia / 15 lutego 2010 o 21:25
0
bardzo proszę o kontakt świadków tego zdarzenia: felicja98@o2.pl .......dziękuję..........
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 13:39
0
LSW napisał:
Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.



A skąd kolega ma takie wiadomości?
Avatar
LSW / 12 lutego 2010 o 15:38
0
jaro napisał:
widział to ktoś na żywo? kto kogo "puknął"?


Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.
Avatar
LSW / 11 lutego 2010 o 22:48
0
~kierowca~ napisał:
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!




ta to najlepiej pisz pismo o zakaz ruchu samochodów o nr wyzej wymienionych sami LU jezdzijcie jak Wam sie podoba i sie pozabijajcie na drogach... wlasnie wracalem do piask jest na drodze K17 szklanka i efekt taki ze LSW LKS LCH jada z dostosowana predkoscia a kilku LU w janówku i tez kilka na ukrainskich nr sie poobijalo troche... a jeden mnie tak z impetem chwile wczesniej wyprzedzil...




ta to najlepiej pisz pismo o zakaz ruchu samochodów o nr wyzej wymienionych sami LU jezdzijcie jak Wam sie podoba i sie pozabijajcie na drogach... wlasnie wracalem do piask jest na drodze K17 szklanka i efekt taki ze LSW LKS LCH jada z dostosowana predkoscia a kilku LU w janówku i tez kilka na ukrainskich nr sie poobijalo troche... a jeden mnie tak z impetem chwile wczesniej wyprzedzil... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 18:32
0
Dla waszej informacji. Samochod był na tablicach LSW ale kierowca pochodzi z pod Piask
Avatar
Gr LBN / 11 lutego 2010 o 18:30
0
żabojad napisał:
akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja



Kolego,czym według Ciebie tak cwaniakuję?Nie pije do nikogo.
A Świdnik to przecież nie wieś.

Napisałem tylko co mi się przydarzyło i z których stron był kierowca,nie chcę nikogo eliminować i nie chodzi mi o umiejętności,
dobrze napisałeś że jeden jezdzi lepiej drugi gorzej.

Chodzi mi o kulturę na drodze. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!!

Poprosiłem też aby częściej patrzeć w lusterka.

Tyle!

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich z LCH,LSW,LKS i LU



Kolego,czym według Ciebie tak cwaniakuję?Nie pije do nikogo.
A Świdnik to przecież nie wieś.

Napisałem tylko co mi się przydarzyło i z których stron był kierowca,nie chcę nikogo eliminować i nie chodzi mi o umiejętności,
dobrze napisałeś że jeden jezdzi lepiej drugi gorzej.

Chodzi mi o kulturę na drodze. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!!

Poprosiłem też aby częściej patrzeć w lusterka.

Tyle!

Dziękuje i pozdr... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 11 lutego 2010 o 16:35
0
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!
Avatar
OO / 11 lutego 2010 o 14:49
0
kierowca z LSW napisał:
tych krytykantow co najeżdżają na LSW LKR i innych zapraszam na płyte poślizgową i jazde na trolejach to sie sprawdzimy i wtedy podyskutujemy pozdrawiam Laguna LSW


Gdzie w pobliżu Lublina jest taki plac? Chciałbym wysłać swoje dzieci żeby poćwiczyły jazdę w trudnych warunkach.
Pozdrawiam ze stoickim spokojem wszystkich kierowców.
Kierowca LSW AUDI.
rozwiń
Avatar
żabojad / 11 lutego 2010 o 11:12
0
Gr LBN napisał:
CZESIEK,z przepisami ruchu drogowego akurat sobie radze,
"cwaniaczkiem" żadnym nie Jestem.

Temu panu nic nie wyskoczyło na jezdnie,po prostu zrobił to specjalnie.

Nie rozumie takich ludzi,jak przesiadł się dopiero co z traktora na samochód i wlecze się te 60-70km\h,
to niech przynajmniej wlecze się tym prawym pasem.

Doskonale wiem że w razie najechania na jego tył była by to moja wina,ale po co trąbić czy mrugać światłami.
Każdy chyba wie że trzeba w takiej sytuacji przepuścić samochód.

A w tym wypadku cwaniaczkiem nie byłem ja tylko Pan LSW który chciał mnie wystraszyć




akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja




akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na lat... rozwiń
Avatar
LU 71231 / 9 lutego 2015 o 18:12
0

Las Wegas i Skoda to już jest niebezpieczeństwo na drodze!!!Zakaz wjazdu do Lublina!!!!

Avatar
felcia / 15 lutego 2010 o 21:25
0
bardzo proszę o kontakt świadków tego zdarzenia: felicja98@o2.pl .......dziękuję..........
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 13:39
0
LSW napisał:
Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.



A skąd kolega ma takie wiadomości?
Avatar
LSW / 12 lutego 2010 o 15:38
0
jaro napisał:
widział to ktoś na żywo? kto kogo "puknął"?


Kierowca z passata przyznal sie ze dodal gazu gdy kierowca skody go wyprzedzil. Powiedzial ze raz go wposcil a za drugim razem gdy kierowca skody byl przed nim uderzyl go bo chcial go nauczyc jezdzic.
Avatar
LSW / 11 lutego 2010 o 22:48
0
~kierowca~ napisał:
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!




ta to najlepiej pisz pismo o zakaz ruchu samochodów o nr wyzej wymienionych sami LU jezdzijcie jak Wam sie podoba i sie pozabijajcie na drogach... wlasnie wracalem do piask jest na drodze K17 szklanka i efekt taki ze LSW LKS LCH jada z dostosowana predkoscia a kilku LU w janówku i tez kilka na ukrainskich nr sie poobijalo troche... a jeden mnie tak z impetem chwile wczesniej wyprzedzil...




ta to najlepiej pisz pismo o zakaz ruchu samochodów o nr wyzej wymienionych sami LU jezdzijcie jak Wam sie podoba i sie pozabijajcie na drogach... wlasnie wracalem do piask jest na drodze K17 szklanka i efekt taki ze LSW LKS LCH jada z dostosowana predkoscia a kilku LU w janówku i tez kilka na ukrainskich nr sie poobijalo troche... a jeden mnie tak z impetem chwile wczesniej wyprzedzil... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 18:32
0
Dla waszej informacji. Samochod był na tablicach LSW ale kierowca pochodzi z pod Piask
Avatar
Gr LBN / 11 lutego 2010 o 18:30
0
żabojad napisał:
akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja



Kolego,czym według Ciebie tak cwaniakuję?Nie pije do nikogo.
A Świdnik to przecież nie wieś.

Napisałem tylko co mi się przydarzyło i z których stron był kierowca,nie chcę nikogo eliminować i nie chodzi mi o umiejętności,
dobrze napisałeś że jeden jezdzi lepiej drugi gorzej.

Chodzi mi o kulturę na drodze. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!!

Poprosiłem też aby częściej patrzeć w lusterka.

Tyle!

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich z LCH,LSW,LKS i LU



Kolego,czym według Ciebie tak cwaniakuję?Nie pije do nikogo.
A Świdnik to przecież nie wieś.

Napisałem tylko co mi się przydarzyło i z których stron był kierowca,nie chcę nikogo eliminować i nie chodzi mi o umiejętności,
dobrze napisałeś że jeden jezdzi lepiej drugi gorzej.

Chodzi mi o kulturę na drodze. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!!

Poprosiłem też aby częściej patrzeć w lusterka.

Tyle!

Dziękuje i pozdr... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 11 lutego 2010 o 16:35
0
Zawsze jak widzę nr LSWieś to wolę poczekać żeby pojechał sobie,bo ich zachowanie jest nieprzewidywalne (zajeżdzanie drogi,skręt z niewłasciwego pasa,przejeżdzanie na czerwonym a nawet tak jak wczoraj omijanie mnie na przejściu dla pieszych,dobrze że ludzie zatrzymali się bo by ich potrącił.To samo dotyczy samochodów z nr LLB,LBL LKR,LJA.po prostu jeżdzą tragicznie!
Avatar
OO / 11 lutego 2010 o 14:49
0
kierowca z LSW napisał:
tych krytykantow co najeżdżają na LSW LKR i innych zapraszam na płyte poślizgową i jazde na trolejach to sie sprawdzimy i wtedy podyskutujemy pozdrawiam Laguna LSW


Gdzie w pobliżu Lublina jest taki plac? Chciałbym wysłać swoje dzieci żeby poćwiczyły jazdę w trudnych warunkach.
Pozdrawiam ze stoickim spokojem wszystkich kierowców.
Kierowca LSW AUDI.
rozwiń
Avatar
żabojad / 11 lutego 2010 o 11:12
0
Gr LBN napisał:
CZESIEK,z przepisami ruchu drogowego akurat sobie radze,
"cwaniaczkiem" żadnym nie Jestem.

Temu panu nic nie wyskoczyło na jezdnie,po prostu zrobił to specjalnie.

Nie rozumie takich ludzi,jak przesiadł się dopiero co z traktora na samochód i wlecze się te 60-70km\h,
to niech przynajmniej wlecze się tym prawym pasem.

Doskonale wiem że w razie najechania na jego tył była by to moja wina,ale po co trąbić czy mrugać światłami.
Każdy chyba wie że trzeba w takiej sytuacji przepuścić samochód.

A w tym wypadku cwaniaczkiem nie byłem ja tylko Pan LSW który chciał mnie wystraszyć




akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na latarni w tym samym miejscu! dajcie juz spokoj wazne ze lludzie zyja




akurat Ty tu cwaniaczkujesz bo pijesz do ludzi ze wsi... skoro CI sie nie podoba to nie jezdzij rzuc prace jak jestes kierowca i nie probuj wyeliminowac ludzi z numerami LSW bo do tego dazysz... kazdy jezdzic musi ma jakies zalatwienia a nie kazdy jezdzi jak by drugi chcial jeden lepiej inny gorzej i nie ma tu reguly czy to LU czy LSW bo kilku tepaków codziennie na LU.... spotykam wczoraj wieczorem gnojek w s klasie od tatusia w bialej czapeczce z je.... hip hopem jechal i malo co nie wyladowal na lat... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 82

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 2 3

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 36 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce