Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Zana: Czołowe zderzenie mitsubishi z hondą

Utworzony przez PiterPan, 27 sierpnia 2010 r. o 22:57 Powrót do artykułu
Szybciej trzeba było zapier***ać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja wytyczyła objazd...przez zatoczkę autobusową :)fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zapier... nie byłeś to nie gadaj.. I nie MAZDY a Mitsubishi COLT.. CO za PAN nie rozróżnia marek samochodów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
policja wytyczyła objazd...przez zatoczkę autobusową :)fajnie
a co w tym złego? mieli zablokować całkiem ulicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rondo i zjazd z niego zawsze było masakryczne i mimo świateł część kierowców nie wie jak na nim jechać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
To rondo i zjazd z niego zawsze było masakryczne i mimo świateł część kierowców nie wie jak na nim jechać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdarzenie nie miało miejsca na rondzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
To rondo i zjazd z niego zawsze było masakryczne i mimo świateł część kierowców nie wie jak na nim jechać ....
- jeżeli nie wiedzą, to znaczy, że przez pomyłkę otrzymali prawo jazdy. Znaki są przy drodze (znaki pionowe), są namalowane na jezdni (znaki poziome), są też linie i zasady ruchu. Jak to wszystko zbyt mało, to znaczy, że pozostaje wiejska droga i to ta boczna, do lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiem czytać i doczytałam,że zdarzenie było koło przystanku ZUS, mieszkam tam od 30 lat. Natomiast na rondzie ile razy jadę ,to zawsze patrzę w tylne lusterko ,bo mimo znaków -pionowych,poziomych a nawet tych z nieba zawsze znajdzie się ktoś kto mi wymusi albo zajedzie drogę...To samo zjazd z Filaretów do Głębokiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białe felgi wszystko jasne,gość chciał udawał WRC buahahahaaa,troszkę popadało i umiejętności brak.Niezle zapindalał lub jakąś manianę chciał przyświrować że stracił panowanie na prostej drodze.Obstawiam że kierowca nie miał więcej niż 30lat.Rosną nam szybcy i wściekli,tylko ,że mój rocznik na maluchach zaczynał a teraz na starych trupach rajdówki udaja.Dopindolić ,żeby na całe życie zapamiętał i myslał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no...na prostej drodze. Idiota no...po prostu! Za takie zachowanie powinni zabierac uprawnienia na 3lata a nie mizerna grzywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwele w d*** je***i, cioty co nie byli tam a sie wypowiadają jacy to oni świetni kierowcy są i będą innym rady dawali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafita napisał:
Białe felgi wszystko jasne,gość chciał udawał WRC buahahahaaa,troszkę popadało i umiejętności brak.Niezle zapindalał lub jakąś manianę chciał przyświrować że stracił panowanie na prostej drodze.Obstawiam że kierowca nie miał więcej niż 30lat.Rosną nam szybcy i wściekli,tylko ,że mój rocznik na maluchach zaczynał a teraz na starych trupach rajdówki udaja.Dopindolić ,żeby na całe życie zapamiętał i myslał. [/quote] [quote name='trees' date='28 sierpień 2010 - 01:15 ' timestamp='1282950913' post='337871'] Nie no...na prostej drodze. Idiota no...po prostu! Za takie zachowanie powinni zabierac uprawnienia na 3lata a nie mizerna grzywne.
dzieci neo niech się nie wypowiadają jak nie wiedzą jak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i kto wygrał????????????????????????????????????????????????zajebisty tytół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno była wina motocyklisty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b16 napisał:
cwele w d*** je***i, cioty co nie byli tam a sie wypowiadają jacy to oni świetni kierowcy są i będą innym rady dawali!!!
Zdejmij już biała czapeczke i wracaj do łóżka bo lekarz idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahaha haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafita napisał:
Białe felgi wszystko jasne,gość chciał udawał WRC buahahahaaa,troszkę popadało i umiejętności brak.Niezle zapindalał lub jakąś manianę chciał przyświrować że stracił panowanie na prostej drodze.Obstawiam że kierowca nie miał więcej niż 30lat.Rosną nam szybcy i wściekli,tylko ,że mój rocznik na maluchach zaczynał a teraz na starych trupach rajdówki udaja.Dopindolić ,żeby na całe życie zapamiętał i myslał.
białe felgi malowane pędzlem,poznaje tę honde, wiele razy widziałem co gość wyprawia, jestem przekonany że nie jechał 50km/h. Pewnie taki "miszcz prostej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hunda team Lublin ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONDA TEAM LUBLIN TO SAME ŁOCHY. A CZERWONE TO NAJGORSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...