Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 sierpnia 2010 r.
21:53
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Zana: Czołowe zderzenie mitsubishi z hondą

Autor: Zdjęcie autora łm
0 108 A A

Dwa samochody zderzyły się czołowo po godz. 21 przy ul. Zana w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w okolicach przystanku koło ZUS. Według wstępnych ustaleń policji kierowca hondy jadący w stronę hali na Globusie, stracił nagle panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z mitsubishi .

Poszkodowana prawdopodobnie została kobieta, która kierowała mitsubishi . Na miejscu jest karetka pogotowia i policja.

Ruch w stronę ul. Bohaterów Monte Cassino jest utrudniony. Oba pasy ruchu są zablokowane. Wypadek można ominąć przejeżdżając zatoczką autobusową.

Komentarze 108

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 16 maja 2018 o 21:31
0
zaklady bukmacherskie
Avatar
AG / 8 września 2010 o 17:26
0
Szkolił sie mistrz faktycznie bo ma prawo jazdy ma od paru miesięcy, mam nadzieje ze przynajmniej na jakiś czas szkolenie zakończy bo prawko mu zabiorą, a ulica zana to nie jest tor wyścigowy!!!!!!!!!!Tym razem przeżył i on i poszkodowana, co będzie jak kolejnym razem urządzając sobie wyścigi zderzy się z osoba jadąca nieco szybciej niż ta kobieta??????
Avatar
Anka / 4 września 2010 o 17:01
0
[quote name='bosek' date='03 wrzesień 2010 - 22:32 ' timestamp='1283545928' post='341341']
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli - pacierz nie pomaga
[/quote]
O! nawet biegły sądowy się znalazł. Drogi Panie, w przeciwieństwie do młodzika z hondy w żadnym z tych testów nie prz***eś w samochód poruszający się pasem do jazdy w przeciwnym kierunku? Trudno przyznać się do błędu i powiedzżć "przepraszam"? lepiej podsyłać coraz to nowych obrońców, załosne!
Anka
[quote name='bosek' date='03 wrzesień 2010 - 22:32 ' timestamp='1283545928' post='341341']
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli ... rozwiń
Avatar
beejay / 4 września 2010 o 12:45
0
Czytają wszystkie te wypowiedzi odonoszę wrażenie, że cała dyskusja rozbija się o to, że civic wyglądał na troche tuningowany bo miał białe felgi i coś tam jeszcze. Tak naprawde przez to każdemu kto nie widział zajścia wydaje się, że gość strasznie zapier... Wg mnie to byla najzwyklejsza w świecie stłuczka których w naszym mieście pełno. Nikt nie jest bardzo poszkodowany więc chyba nie ma co mówić o jakiejś wielkiej traumie uczesników zajścia. Niestety każdemu z nas może się coś takiego przytrafić. Niestety nie seryjny wygląd auta często kończy się takimi komentarzami, że ktoś za szybko jechał. Zwróćie jednak uwagę na styl jazdy przedstawicieli handlowych. Często na ulicy widze jak właśnie oni zapier... jak szaleni. Cześć z Was mówiąc o swoim doświadczeniu pewnie jest właśnie przedstawicielami i nie są oni przykładnymi kierowcami, a nie mają ani białych felg, ani nie jeżdżą Hondami. Nikt z tego co wiem bardzo nie ucierpiał w tej stłuczce więc nie ma co się rozczulać, a co do winy i zadość uczynienia jest policja i ubezpieczalnia. Jeżdżąc naprawde bardzo dobrze nigdy nie ma się pewności, że nie będziemy nigdy uczesniczyć w wypadku.
Czytają wszystkie te wypowiedzi odonoszę wrażenie, że cała dyskusja rozbija się o to, że civic wyglądał na troche tuningowany bo miał białe felgi i coś tam jeszcze. Tak naprawde przez to każdemu kto nie widział zajścia wydaje się, że gość strasznie zapier... Wg mnie to byla najzwyklejsza w świecie stłuczka których w naszym mieście pełno. Nikt nie jest bardzo poszkodowany więc chyba nie ma co mówić o jakiejś wielkiej traumie uczesników zajścia. Niestety każdemu z nas może się coś takiego przytrafić. Niestety nie seryjny wygląd auta często koń... rozwiń
Avatar
lolek / 4 września 2010 o 00:39
0
gdybyś naprawdę przeżył "brak kontroli, taniec na wodzie" to by o Tobie pisali w gazecie
kolejny miszcz kierownicy
Avatar
bosek / 3 września 2010 o 22:32
0
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli - pacierz nie pomaga

Z większymi prędkościami nie próbowałem - wolę nie spłacać firmowego auta.
Avatar
Tom / 3 września 2010 o 14:21
0
dopóki ktoś kilka razy w życiu nie zahamuje na śliskiej nawierzchni nie przekona się że jest wtedy niezły "problem"
mówię oczywiście o >60km/h, a nie wątpię że ten gość mógł tyle cisnąć
zniszczenia są takie sobie, a kilka aut po wypadkach u blacharza widziałem w życiu (możliwe że trochę zmniejszył prędkość przed samym uderzeniem)
ale nie ma co gdybać jeżeli nie widzieliśmy wypadku
sam oczywiście nie jestem święty na drodze, ale na mokrym się szczególnie pilnuję

ps. nie wykluczajmy też oczywiście wielu innych czynników, jak nierówności na drodze, słabe opony, brak ABSu, brak umiejętności oraz awarię techniczną auta
dopóki ktoś kilka razy w życiu nie zahamuje na śliskiej nawierzchni nie przekona się że jest wtedy niezły "problem"
mówię oczywiście o >60km/h, a nie wątpię że ten gość mógł tyle cisnąć
zniszczenia są takie sobie, a kilka aut po wypadkach u blacharza widziałem w życiu (możliwe że trochę zmniejszył prędkość przed samym uderzeniem)
ale nie ma co gdybać jeżeli nie widzieliśmy wypadku
sam oczywiście nie jestem święty na drodze, ale na mokrym się szczególnie pilnuję

ps. nie wykluczajmy też oczywiś... rozwiń
Avatar
Obserwator / 1 września 2010 o 20:25
0
[quote name='Gość' date='31 sierpień 2010 - 16:52 ' timestamp='1283266360' post='339494']
Piszesz jak nastolatka wożąca się całymi dniam ze swoim chłopakiem "człowiekiem z miasta" dla której sensem życia jest dymanie kierowców "bmw, audi albo innego nowiutkiego lśniącego auta na kredyt".
Albo jak stara panna wietrząca w powietrzu zapach młodego mięska które można "pocieszyć".[/quote]


A Ty piszesz i wyrażasz się jak prostak i burak, który ledwo skończył podstawówkę. Obrażasz dziewczynę, której nawet nie znasz i stosujesz argumenty poniżej pasa nie mające nic wspólnego z tematem prowadzonej dyskusji.
[quote name='Gość' date='31 sierpień 2010 - 16:52 ' timestamp='1283266360' post='339494']
Piszesz jak nastolatka wożąca się całymi dniam ze swoim chłopakiem "człowiekiem z miasta" dla której sensem życia jest dymanie kierowców "bmw, audi albo innego nowiutkiego lśniącego auta na kredyt".
Albo jak stara panna wietrząca w powietrzu zapach młodego mięska które można "pocieszyć".[/quote]


A Ty piszesz i wyrażasz się jak prostak i burak, który ledwo sk... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2010 o 18:41
0
[quote name='Katja' date='31 sierpień 2010 - 17:55 ' timestamp='1283270154' post='339541']
Jesteś mocny tylko w internecie, w rzeczywistości trzymałbyś gębę na kłódkę. Wirtualna odwaga wielkie mi co.

Chłopcze, nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Na ludziach nie znasz się w ogóle. Nie trafiłeś ani razu. Może jestem blacharą i wożę się ze swoim chłopakiem, ale mam szacunek dla ludzi, których nie znam. Może i jestem starą panną, która liczy na świeże mięsko, ciebie nie powinno to obchodzić. Wylewasz pomyje na ludzi, których w ogóle nie znasz, nie masz pojęcia co sobą reprezentują. Oceniasz po pojedynczych przypadkach. Masz w sobie tyle zawiści, że mógłbyś nią obdzielić połowę ludzkości.
Spotkałam na drodze już niejednego i to wcale nie gówniarza, który próbował mnie "wydymać" na szosie i omal nie wjechał, w samochód przed nim. Nie wkładaj wszystkich do jednej szuflady. Analizuj, bo najwidoczniej brakuje tobie szarych komórek, skoro wszystkich mierzysz jednakową miarą. Gadane masz, zgodzę się, ale inteligencji interpersonalnej nie masz za grosz.

najwidoczniej jesteś homofobem, skoro przeszkadzają ci ludzie, różniący się od ciebie, mający inne poglądy.

Poza tym, starszym ludziom wcale nie potrzeba zapie*dalać 120 km/h żeby mieć problemy z wyhamowaniem. Z wiekiem refleks słabnie, niestety. Skoro tak czepiasz się gówniarzy, to niestety sfrustrowany Gościu, niedługo i ciebie to czeka, ciekawe co wówczas powiesz.

Jestem sfrustrowana finansowo. Jadam u brata alberta, masz z tym jakiś problem?

Ile ludzi tyle opinii. Przykładam swoją maksymę najpierw do siebie. Chociażby dlatego, że nie wyzywam innych. Ja mam gębę pełną inwektyw? Przeczytaj najpierw wszystkie swoje wypowiedzi i zastanów się nad nimi. Bo póki co, to ty mieszasz swoich oponentów z błotem.

Kończę już tą pożałowania godną dyskusję, ponieważ zdania nie zmienisz, a ja zrobię coś wbrew sobie. Ustąpię głupszemu. Dlatego w tym kraju wszystko jest takie beznadziejne.

A co do wykształcenia. Znam osobę, która nie zdała matury, a gadane ma zupełnie tak jak ty.
[/quote]
Droga koleżanko,
Nie znam Cię i nie zamierzam poznać, ponieważ masze poglądy na szeroko rozumianą przyzwoitość, a także formy zwracania się do oponenta w dyskusji różnią się diametralnie. Zaczęło się jak pamiętasz, albo możesz sobie wrócić i przecztać od Twojego współczucia jedynie dla sprawcy wypadku i zachwytu dla "dymania" innych przez niego i jemu podobnych, co mi sie nie spodobało. Nie po drodze nam, więc i swojej odwagi w rzeczywistości też Ci nie będe miał okazji udowodnić. Nie będę Ci też udowadniał, że to nie jedyny, wbrew temu co myślisz, przypadek gówniarza mylącego tor z ulicą.
W tym kraju nie wszystko jest beznadziejne. Beznadziejne i nie do przyjęcia dla racjonalnie myślącego człowieka są natomiast Twoje poglądy i styl dyskusji.
[quote name='Katja' date='31 sierpień 2010 - 17:55 ' timestamp='1283270154' post='339541']
Jesteś mocny tylko w internecie, w rzeczywistości trzymałbyś gębę na kłódkę. Wirtualna odwaga wielkie mi co.

Chłopcze, nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Na ludziach nie znasz się w ogóle. Nie trafiłeś ani razu. Może jestem blacharą i wożę się ze swoim chłopakiem, ale mam szacunek dla ludzi, których nie znam. Może i jestem starą panną, która liczy na świeże mięsko, ciebie nie powinno to obchodzić. Wyl... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2010 o 18:25
0
[quote name='Skip' date='31 sierpień 2010 - 17:22 ' timestamp='1283268121' post='339520']
Dziękuję.

Ludzie zbierają znaczki, inni etykiety z piwa .... a ja mam klaser z idiotami.



Część mózgu odpowiedzialną za wartościowanie masz rozwiniętą prawidłowo, przytaczasz rzeczowe argumenty i co do sedna sprawy nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Jednak w kolejnych wypowiedziach zaczynasz być żenujący a forma rośnie. Ciężko uszanować Gościa, który w co drugiej wypowiedzi poniewiera swoim rozmówcą.
Riposty masz błyskotliwe ale kulturka szwankuje.

Pozdrawiam - Skip.
[/quote]
Dzięki, postaram się poprawić.
[quote name='Skip' date='31 sierpień 2010 - 17:22 ' timestamp='1283268121' post='339520']
Dziękuję.

Ludzie zbierają znaczki, inni etykiety z piwa .... a ja mam klaser z idiotami.



Część mózgu odpowiedzialną za wartościowanie masz rozwiniętą prawidłowo, przytaczasz rzeczowe argumenty i co do sedna sprawy nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Jednak w kolejnych wypowiedziach zaczynasz być żenujący a forma rośnie. Ciężko uszanować Gościa, który w co drugiej wypowiedzi p... rozwiń
Avatar
Lorencywow / 16 maja 2018 o 21:31
0
zaklady bukmacherskie
Avatar
AG / 8 września 2010 o 17:26
0
Szkolił sie mistrz faktycznie bo ma prawo jazdy ma od paru miesięcy, mam nadzieje ze przynajmniej na jakiś czas szkolenie zakończy bo prawko mu zabiorą, a ulica zana to nie jest tor wyścigowy!!!!!!!!!!Tym razem przeżył i on i poszkodowana, co będzie jak kolejnym razem urządzając sobie wyścigi zderzy się z osoba jadąca nieco szybciej niż ta kobieta??????
Avatar
Anka / 4 września 2010 o 17:01
0
[quote name='bosek' date='03 wrzesień 2010 - 22:32 ' timestamp='1283545928' post='341341']
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli - pacierz nie pomaga
[/quote]
O! nawet biegły sądowy się znalazł. Drogi Panie, w przeciwieństwie do młodzika z hondy w żadnym z tych testów nie prz***eś w samochód poruszający się pasem do jazdy w przeciwnym kierunku? Trudno przyznać się do błędu i powiedzżć "przepraszam"? lepiej podsyłać coraz to nowych obrońców, załosne!
Anka
[quote name='bosek' date='03 wrzesień 2010 - 22:32 ' timestamp='1283545928' post='341341']
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli ... rozwiń
Avatar
beejay / 4 września 2010 o 12:45
0
Czytają wszystkie te wypowiedzi odonoszę wrażenie, że cała dyskusja rozbija się o to, że civic wyglądał na troche tuningowany bo miał białe felgi i coś tam jeszcze. Tak naprawde przez to każdemu kto nie widział zajścia wydaje się, że gość strasznie zapier... Wg mnie to byla najzwyklejsza w świecie stłuczka których w naszym mieście pełno. Nikt nie jest bardzo poszkodowany więc chyba nie ma co mówić o jakiejś wielkiej traumie uczesników zajścia. Niestety każdemu z nas może się coś takiego przytrafić. Niestety nie seryjny wygląd auta często kończy się takimi komentarzami, że ktoś za szybko jechał. Zwróćie jednak uwagę na styl jazdy przedstawicieli handlowych. Często na ulicy widze jak właśnie oni zapier... jak szaleni. Cześć z Was mówiąc o swoim doświadczeniu pewnie jest właśnie przedstawicielami i nie są oni przykładnymi kierowcami, a nie mają ani białych felg, ani nie jeżdżą Hondami. Nikt z tego co wiem bardzo nie ucierpiał w tej stłuczce więc nie ma co się rozczulać, a co do winy i zadość uczynienia jest policja i ubezpieczalnia. Jeżdżąc naprawde bardzo dobrze nigdy nie ma się pewności, że nie będziemy nigdy uczesniczyć w wypadku.
Czytają wszystkie te wypowiedzi odonoszę wrażenie, że cała dyskusja rozbija się o to, że civic wyglądał na troche tuningowany bo miał białe felgi i coś tam jeszcze. Tak naprawde przez to każdemu kto nie widział zajścia wydaje się, że gość strasznie zapier... Wg mnie to byla najzwyklejsza w świecie stłuczka których w naszym mieście pełno. Nikt nie jest bardzo poszkodowany więc chyba nie ma co mówić o jakiejś wielkiej traumie uczesników zajścia. Niestety każdemu z nas może się coś takiego przytrafić. Niestety nie seryjny wygląd auta często koń... rozwiń
Avatar
lolek / 4 września 2010 o 00:39
0
gdybyś naprawdę przeżył "brak kontroli, taniec na wodzie" to by o Tobie pisali w gazecie
kolejny miszcz kierownicy
Avatar
bosek / 3 września 2010 o 22:32
0
Dostałem od szefa nową furę. Opony nówki .. zawiecha cacy.

Zrobiłem parę testów na ulicach, których nazwa brzmi: Kunickiego, Wrotkowska, Jana Pawła i Nadbystrzycka.

Efekty:

- z 30 km/h jakoś sobie poradziłem [ nówki opony, nówka auto, ABS ],
- 50 km/h ABS niewiele pomaga, auto sunie .... hamuje po odmówieniu pacierza,
- 80 km/h - taniec na wodzie.... brak kontroli - pacierz nie pomaga

Z większymi prędkościami nie próbowałem - wolę nie spłacać firmowego auta.
Avatar
Tom / 3 września 2010 o 14:21
0
dopóki ktoś kilka razy w życiu nie zahamuje na śliskiej nawierzchni nie przekona się że jest wtedy niezły "problem"
mówię oczywiście o >60km/h, a nie wątpię że ten gość mógł tyle cisnąć
zniszczenia są takie sobie, a kilka aut po wypadkach u blacharza widziałem w życiu (możliwe że trochę zmniejszył prędkość przed samym uderzeniem)
ale nie ma co gdybać jeżeli nie widzieliśmy wypadku
sam oczywiście nie jestem święty na drodze, ale na mokrym się szczególnie pilnuję

ps. nie wykluczajmy też oczywiście wielu innych czynników, jak nierówności na drodze, słabe opony, brak ABSu, brak umiejętności oraz awarię techniczną auta
dopóki ktoś kilka razy w życiu nie zahamuje na śliskiej nawierzchni nie przekona się że jest wtedy niezły "problem"
mówię oczywiście o >60km/h, a nie wątpię że ten gość mógł tyle cisnąć
zniszczenia są takie sobie, a kilka aut po wypadkach u blacharza widziałem w życiu (możliwe że trochę zmniejszył prędkość przed samym uderzeniem)
ale nie ma co gdybać jeżeli nie widzieliśmy wypadku
sam oczywiście nie jestem święty na drodze, ale na mokrym się szczególnie pilnuję

ps. nie wykluczajmy też oczywiś... rozwiń
Avatar
Obserwator / 1 września 2010 o 20:25
0
[quote name='Gość' date='31 sierpień 2010 - 16:52 ' timestamp='1283266360' post='339494']
Piszesz jak nastolatka wożąca się całymi dniam ze swoim chłopakiem "człowiekiem z miasta" dla której sensem życia jest dymanie kierowców "bmw, audi albo innego nowiutkiego lśniącego auta na kredyt".
Albo jak stara panna wietrząca w powietrzu zapach młodego mięska które można "pocieszyć".[/quote]


A Ty piszesz i wyrażasz się jak prostak i burak, który ledwo skończył podstawówkę. Obrażasz dziewczynę, której nawet nie znasz i stosujesz argumenty poniżej pasa nie mające nic wspólnego z tematem prowadzonej dyskusji.
[quote name='Gość' date='31 sierpień 2010 - 16:52 ' timestamp='1283266360' post='339494']
Piszesz jak nastolatka wożąca się całymi dniam ze swoim chłopakiem "człowiekiem z miasta" dla której sensem życia jest dymanie kierowców "bmw, audi albo innego nowiutkiego lśniącego auta na kredyt".
Albo jak stara panna wietrząca w powietrzu zapach młodego mięska które można "pocieszyć".[/quote]


A Ty piszesz i wyrażasz się jak prostak i burak, który ledwo sk... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2010 o 18:41
0
[quote name='Katja' date='31 sierpień 2010 - 17:55 ' timestamp='1283270154' post='339541']
Jesteś mocny tylko w internecie, w rzeczywistości trzymałbyś gębę na kłódkę. Wirtualna odwaga wielkie mi co.

Chłopcze, nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Na ludziach nie znasz się w ogóle. Nie trafiłeś ani razu. Może jestem blacharą i wożę się ze swoim chłopakiem, ale mam szacunek dla ludzi, których nie znam. Może i jestem starą panną, która liczy na świeże mięsko, ciebie nie powinno to obchodzić. Wylewasz pomyje na ludzi, których w ogóle nie znasz, nie masz pojęcia co sobą reprezentują. Oceniasz po pojedynczych przypadkach. Masz w sobie tyle zawiści, że mógłbyś nią obdzielić połowę ludzkości.
Spotkałam na drodze już niejednego i to wcale nie gówniarza, który próbował mnie "wydymać" na szosie i omal nie wjechał, w samochód przed nim. Nie wkładaj wszystkich do jednej szuflady. Analizuj, bo najwidoczniej brakuje tobie szarych komórek, skoro wszystkich mierzysz jednakową miarą. Gadane masz, zgodzę się, ale inteligencji interpersonalnej nie masz za grosz.

najwidoczniej jesteś homofobem, skoro przeszkadzają ci ludzie, różniący się od ciebie, mający inne poglądy.

Poza tym, starszym ludziom wcale nie potrzeba zapie*dalać 120 km/h żeby mieć problemy z wyhamowaniem. Z wiekiem refleks słabnie, niestety. Skoro tak czepiasz się gówniarzy, to niestety sfrustrowany Gościu, niedługo i ciebie to czeka, ciekawe co wówczas powiesz.

Jestem sfrustrowana finansowo. Jadam u brata alberta, masz z tym jakiś problem?

Ile ludzi tyle opinii. Przykładam swoją maksymę najpierw do siebie. Chociażby dlatego, że nie wyzywam innych. Ja mam gębę pełną inwektyw? Przeczytaj najpierw wszystkie swoje wypowiedzi i zastanów się nad nimi. Bo póki co, to ty mieszasz swoich oponentów z błotem.

Kończę już tą pożałowania godną dyskusję, ponieważ zdania nie zmienisz, a ja zrobię coś wbrew sobie. Ustąpię głupszemu. Dlatego w tym kraju wszystko jest takie beznadziejne.

A co do wykształcenia. Znam osobę, która nie zdała matury, a gadane ma zupełnie tak jak ty.
[/quote]
Droga koleżanko,
Nie znam Cię i nie zamierzam poznać, ponieważ masze poglądy na szeroko rozumianą przyzwoitość, a także formy zwracania się do oponenta w dyskusji różnią się diametralnie. Zaczęło się jak pamiętasz, albo możesz sobie wrócić i przecztać od Twojego współczucia jedynie dla sprawcy wypadku i zachwytu dla "dymania" innych przez niego i jemu podobnych, co mi sie nie spodobało. Nie po drodze nam, więc i swojej odwagi w rzeczywistości też Ci nie będe miał okazji udowodnić. Nie będę Ci też udowadniał, że to nie jedyny, wbrew temu co myślisz, przypadek gówniarza mylącego tor z ulicą.
W tym kraju nie wszystko jest beznadziejne. Beznadziejne i nie do przyjęcia dla racjonalnie myślącego człowieka są natomiast Twoje poglądy i styl dyskusji.
[quote name='Katja' date='31 sierpień 2010 - 17:55 ' timestamp='1283270154' post='339541']
Jesteś mocny tylko w internecie, w rzeczywistości trzymałbyś gębę na kłódkę. Wirtualna odwaga wielkie mi co.

Chłopcze, nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Na ludziach nie znasz się w ogóle. Nie trafiłeś ani razu. Może jestem blacharą i wożę się ze swoim chłopakiem, ale mam szacunek dla ludzi, których nie znam. Może i jestem starą panną, która liczy na świeże mięsko, ciebie nie powinno to obchodzić. Wyl... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2010 o 18:25
0
[quote name='Skip' date='31 sierpień 2010 - 17:22 ' timestamp='1283268121' post='339520']
Dziękuję.

Ludzie zbierają znaczki, inni etykiety z piwa .... a ja mam klaser z idiotami.



Część mózgu odpowiedzialną za wartościowanie masz rozwiniętą prawidłowo, przytaczasz rzeczowe argumenty i co do sedna sprawy nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Jednak w kolejnych wypowiedziach zaczynasz być żenujący a forma rośnie. Ciężko uszanować Gościa, który w co drugiej wypowiedzi poniewiera swoim rozmówcą.
Riposty masz błyskotliwe ale kulturka szwankuje.

Pozdrawiam - Skip.
[/quote]
Dzięki, postaram się poprawić.
[quote name='Skip' date='31 sierpień 2010 - 17:22 ' timestamp='1283268121' post='339520']
Dziękuję.

Ludzie zbierają znaczki, inni etykiety z piwa .... a ja mam klaser z idiotami.



Część mózgu odpowiedzialną za wartościowanie masz rozwiniętą prawidłowo, przytaczasz rzeczowe argumenty i co do sedna sprawy nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Jednak w kolejnych wypowiedziach zaczynasz być żenujący a forma rośnie. Ciężko uszanować Gościa, który w co drugiej wypowiedzi p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 108

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 0

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 13

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 31 13

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!