Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Zana: Czołowe zderzenie mitsubishi z hondą

Utworzony przez PiterPan, 27 sierpnia 2010 r. o 22:57 Powrót do artykułu
PIOTR napisał:
HONDA TEAM LUBLIN TO SAME ŁOCHY. A CZERWONE TO NAJGORSZE
Koleżko nie oceniaj wszystkich po jednym incydencie. Różni są ludzie, nie wszyscy taksówkarze są źli, nie wszyscy kierowcy BMW są źli... A jeśli w taki sposób postrzegasz wszystkich to gratuluje!!!! Tym bardziej że ten człowiek do HTL jeszcze nie należy. I powiem szczerze, że nie słyszałem jeszcze o wypadku spowodowanym przez hondę jakiegoś klubowicza HTL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiada sie tu banda deb***i którym zazdrosć d*** ściska :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu chwilę po zdarzeniu, dlatego proszę, niech wielcy znawcy realiów drogowych nie wypowiadają się na temat tego czy kolega jechał szybko czy wolno. Jak już ktoś przede mną pisał, sprawca wypadku nie jest klubowiczem HTL'u. Tekst "Honda Team Lublin to same łochy" pozostawię bez komentarza, bo ktoś, kto pisze takie teksty jest ograniczony umysłowo, najprawdopodobniej nosi białą czapeczkę nike, albo adidas i wielki z niego cfaniak bo zasiada za kierownicą calibry, golfa, albo BMW, a nie sorki, dresy teraz przerzuciły się na Audi. Ludziom, którzy nie mają pojęcia co to jest JDM i dlaczego felgi są białe radzę zajerzeć do wikipedii i sobie przeczytać, bo ta biel nie ma nic wspólnego z rajdami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj też był wypadek z udziałem karetki jak myślicie kierowca też zapitalał? Ludzie jak ja lubie jak wyłączacie myślenie i własne teorie snujecie. A stracić panowanie na prostej drodze to nie oznacza idiota czy deb***, może zawinił samochód (kapeć, sworzeń) ale wy wiecie wszyscy lepiej. PIOTR gratuluje widzę że poznałeś już większą część alfabetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. padający deszcz - główny powód większości stłuczek w kraju. W dniu wczorajszym niestety padł smutny rekord. Trzy karetki pogotowia rozbite, wiele osób zginęło na przejazdach kolejowych, ogrom innych wypadków. 2. samochód to nie narty .. oj sorry; połamać i zabić można się na sankach, rolkach, nartach, paralotni, szybowcu, w awionetce .... a nawet na schodach. Czy wszyscy, którzy lamią ręce, nogi ... umierają na raka to dla CZYTELNIKÓW DZIENNIKA WSCHODNIEGO to IDIOCI i KRETYNI ? Poziom tej gazety jak również "elokwencja" i właściwości psychofizyczne jej czytelników, zwanych NEO [ czyt: wielkie oczy, 18 godzin przy komputerze i ... jedna książka przeczytana na 10 lat ] jest bardzo skąpy, skąd takie właśnie komentarze. \ Jako osoba zaangażowana w "HTL" bardzo mocno, dementuję pogłoski .... Osoby mocno związane z klubem miłośników marki Honda bardzo tępią wyczyny nielegalne, nocne wyścigi. Organizujemy sobie imprezy poza ruchem ulicznym i jesteśmy z tego dumni. Pewne przypadki na ulicach Lublina kojarzone z nami są czysto przypadkowe. Tomek B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Tempe Dzidy tymi starymi hondami jeżdzą, u mnie na sławinku jakiś ku#as ma starą czarną prelude vtec. Nigdy nie widziałam aby jechał normalnie. Tłok, wszędzie pełno ludzi a ten oszołom 100 km/h po mieście zap##ala rycząc wydechem. Prelude Team Poland - Pajace a nie klub!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vtec kicket of you napisał:
Wypowiada sie tu banda deb***i którym zazdrosć d*** ściska :]
a czego miałbym niby zazdrościć? starego rzęcha ze szrotu gdzie pewnie więcej szpachli niż oryginalnej karoserii, czy może głupoty kierowcy, bo z rozsądnej jazdy to się raczej wypadki nie biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze piszesz Pipi !!! domyślam się którego "kut#sa" masz na myśli. Tego wariata możesz spotkać w piątkowe wieczory pod McD na puławskiej gdzie pokazuje jaki kozak z niego. Zresztą, połowa gratów jaka tam ściga się nielegalnie to hondy. 90% ma logo lubelskiego Honda Team! Pamiętam jak jakiś czas temu srebrna pralka miała poważną kollizję z innym ścigantem w miejscu w którym odbywają się nielegalne wyścigi. Małolat jest z HTL tak więc bajki jakimi nas tu raczysz Panie Bosek możesz opowiadać przeczkolakom. Kiedy organizowałeś dla tych dzieciaków jakąś bezpieczną imprezę na torze? nie przypominam sobie a na torze bywam systematycznie. Zamiast wypisywać bajki zrób porządek na swoim podwórku bo kiedyś jakiś dzieciak się zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego zazdrościsz ? Pasji którą żyjemy, bo ty żadnej nie masz.
Co za Tempe Dzidy tymi starymi hondami jeżdzą, u mnie na sławinku jakiś ku#as ma starą czarną prelude vtec. Nigdy nie widziałam aby jechał normalnie. Tłok, wszędzie pełno ludzi a ten oszołom 100 km/h po mieście zap##ala rycząc wydechem. Prelude Team Poland - Pajace a nie klub!!!!! [/quote] hmmm... ciekawe czemu akurat chłopaki z Prelude Team Poland to dla ciebie pajace ? Domyślam sie ze któryś cie olał, ale nie dziw sie, bo z takim ryjem nie chcieli by cie nawet w calibra team. [quote]Tempe Dzidy
głednemu chleb na myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to ten BOSEK pożal się boże Prezes Honda Team????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hondziarz napisał:
Czego zazdrościsz ? Pasji którą żyjemy, bo ty żadnej nie masz. hmmm... ciekawe czemu akurat chłopaki z Prelude Team Poland to dla ciebie pajace ? Domyślam sie ze któryś cie olał, ale nie dziw sie, bo z takim ryjem nie chcieli by cie nawet w calibra team.
Jazda 100 km/h al. warszawskimi w godzinach szczytu jest dla Ciebie pasją? Gratuluje chłopaczku, zdrowe masz podejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj widzialem to na oczy niezle sie rozdupczyli malolaty fura w deszcz ciezki temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest_38 napisał:
...na torze bywam systematycznie....[/quote] sprzątasz tam
Ernest_38 napisał:
...przeczkolakom...
sam idź do "przeczkola" może jeszcze nie jest za późno założę się że wszyscy znawcy tematu bezpiecznej i rozsądnej jazdy którzy się tutaj wypowiedzieli i którzy potępili zachowanie kierowcy Hondy mają trudności ze zjazdem z ronda. oczywiście najbardziej fachowe komentarze są autorstwa przedstawicielek płci"słabszej". [quote name='mmm' date='28 sierpień 2010 - 14:08 ' timestamp='1282997293' post='338030'] a czego miałbym niby zazdrościć? starego rzęcha ze szrotu gdzie pewnie więcej szpachli niż oryginalnej karoserii, czy może głupoty kierowcy, bo z rozsądnej jazdy to się raczej wypadki nie biorą
a Ty czym jeździsz kolego? jeśli plastikową zabawką salonową i czujesz sie przez to lepszy, to powiem ci gó**no jestes wart Ty i twój gó**any samochodzik i zmień swoje podejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jedno, chłopaki ulepszają swoje auta latami, nieraz od podstaw, rozbierając do gołej blachy, a Ty żeby dolać płyn do spryskiwaczy, musisz jechac do ASO, bo jesteś lewy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy instruktorzy tacy kierowcy pozniej nie obrazajac nikogo ale uwazam ze instruktor ktory posiada prawo jazdy 3czy nawet piec lat nie zawiele wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver @ all experts napisał:
a i jeszcze jedno, chłopaki ulepszają swoje auta latami, nieraz od podstaw, rozbierając do gołej blachy,[/quote] Do jakiej "gołej blachy" ??? Na tym czerwonym trupie blachy nie było, była szpachla. Więcej gipsu niż u mnie na ścianach. [quote name='driver @ all experts' date='28 sierpień 2010 - 17:27 ' timestamp='1283009239' post='338121'] a Ty żeby dolać płyn do spryskiwaczy, musisz jechac do ASO, bo jesteś lewy...
Oczywiście że tak, stać mnie pojechać do ASO i nie siedzieć całymi godzinami w jakiejś szopie spuszczając się nad starym trupem którego miejsce jest na złomowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W@sio' date='28 sierpień 2010 - 10:56 napisał:
Byłem na miejscu chwilę po zdarzeniu, dlatego proszę, niech wielcy znawcy realiów drogowych nie wypowiadają się na temat tego czy kolega jechał szybko czy wolno.[/quote] Ja natomiast byłem przy ZUS w chwili zdarzenia i na własne oczy widziałem co się stało. Masz rację, on nie jechał szybko, on Z-A-P-I-#-R-D-A-L-A-Ł !!! starym trupem po mokrej nawierzchni. Łepek wyglądał mi na 19-20 lat. Ile czasu miał PR i jakie doświadczenie za kierownicą? Jak chce się zabić jego problem ale czemu rozbija przypadkowych ludzi? Mam nadzieję że sąd dobierze się temu piratowi do tyłka. [quote name='bosek' date='28 sierpień 2010 - 12:53 ' timestamp='1282992788' post='337991'] Pewne przypadki na ulicach Lublina kojarzone z nami są czysto przypadkowe. Tomek B.
"Przypadki" są gdy Zosia i Marysią zajdą w ciąże, ten wypadek spowodował kompletnie nieodpowiedzialny hondziarz któremu wydawało się że jest mistrzem kiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był jakiś gnój gołowąs 18-19 lat. Masz racje kolego zapieprzał zdrowo. O mały włos i dziewczyny z Mitsubishi by już nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca @ ernest napisał:
sprzątasz tam a Ty czym jeździsz kolego? jeśli plastikową zabawką salonową i czujesz sie przez to lepszy, to powiem ci gó**no jestes wart Ty i twój gó**any samochodzik i zmień swoje podejście.
Nie świadczy o mnie to czym ale to jak jeżdżę, 10 lat nawet bez najmniejszej stłuczki. Porównaniem mnie i mojego samochodu do gó..na kiedy nie wiesz kim jestem i jakie mam auto wystawiasz tylko sobie stosowne świadectwo. A lepszy czuje się przez to że potrafie wyrazić swoją opinię w cywilizowany sposób bez obrzucania kogoś wulgaryzmami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://images41.fotosik.pl/328/4bbbe18134d37f60.jpg where should VTEC kick in ?!?!? Z pozdrowieniami. Marcin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...