Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak myślicie, z jaką prędkością jechał tir?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zachowal sie kierowca ciezarowki za szkody zaplaci ten co spowodowal ten wypadek kolejna sprawa skad wy wszyscy wiecie ile jechala ciezarowka osobiscie znam to skrzyzowanie i wiem jak niektorzy tam wymuszaja . Ps dla wszystkich niedouczonych TIR to nie rodzaj pojazdu tylko konwencja o ruchu pojazdow pomiedzy panstwami , tranzyt itp . Karnet tir upraszcza procedury na granicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest przede wszystkim po stronie pseudokierowcy z Citroena. Na miejscu tira mógł się znaleźć każdy z nas. Niestety ....sytuacja taka nie jest rzadka w naszym mieście. Moja propozycja : W Budapeszcie jest zakaz skrętu w lewo skrzyżowaniach. Brak wypadków i płynność ruchu są widoczne. Dla niektórych oznacza to dłuższą drogę ale zapewniam was : to jest świetne rozwiązanie. Jak skręcić w lewo? Jadę dalej ..skręcam w prawo, potem jeszcze raz w prawo i jeszcze raz w prawo i pokonuję skrzyżowanie jadą prosto. Nie ma dzięki temu molochów jak skrzyżowania na Spółdzielczości Pracy gdzie na kilka sekund swojej zmiany świateł czeka się 2 minuty. Oczywiście ....na skrzyżowaniu Solidarności /Ducha/Sikorskiego winno być skrzyżowanie bezkolizyjne tak jak paru innych. Cóż ale na to nie ma pieniędzy bo trzeba na je dać światła dla pieszych na Krańcowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze skrzyżowanie w Lublinie. Założę się że jedno z najgorszych w Polsce. Mieszkałem tam 20 lat i kilka razy w miesiącu było TO SAMO (może nie tak spektakularnie).  Zarąbiste tablice informacyjne (zjazd z Sikorskiego na Wawę w lewo) zasłaniają całkowicie pieszych przechodzących przez Solidarności w stronę Ducha. Wielu już odwożono do szpitala z tego przejścia. Tyle wypadków i nic.... Dopóki nie będzie przebudowy to nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram cie Natalia sam jestem kierowca zawodowym gdyby nie gwałtowny manewr Skanii to z tej cytryny nie było by co zbierać bo przecież mógł aby chamować i nie skręcając uderzyć z pełnym impetem w ta osobówkę bo to jednak ponad 15 t rozpędzonej masy i jestem pewny ze jak by walił na czołowe to aby mu by plastiki popękały a z cytryny potrzebne by były aby czarne worki na zwłoki dla tego tez kierowca wybrał mniejsze zło i wolał położyć ciężarówkę na bok i aby delikatnie zahaczając cytrynę a nie centralnie w nią uderzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo szczęścia w nieszczęściu oby dwa auta mogły zostać przez cięzarówkę przygniecione w całości wtedy nie było by żadnych szans anioły tam były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem świadkiem zdarzenia. Ale na nagraniu video widać wyraźnie różnicę prędkości aut. Kierujący Scanią wjechał chyba z marszu na dużej prędkości. Gdyby prędkość była mniejsza hamując mógłby kontynuować jazdę na wprost i być może nie doszło by do takich skutków lub możne ich by w ogóle nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybać to można. A może gdyby ten z ciężarówki nie spanikował i nie wjechał w al.Sikorskiego i nie "dogonił" tam citroena- skoro miał pojechać prosto...... Na nagraniu wyraźnie widać że Citroen skręcił już i był za skrzyśowaniem na prostej al Sikorskiego gdy uderzyła go ta ciężarówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ciężarowym jechał na wprost to logicznym by było "odbicie" kierownicą w lewo by uniknąć zderzenia z opuszczającym już skrzyżowanie osobowym. Tymczasem stary a głupi kierowca ciężarówki pojechał właśnie za citroenem w al.Sikorskiego i tam go dopadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak wina motocyklisty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziw dla kierowcy ciężarówki,zaryzykował swoje życie żeby uchronić kogoś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszeci takie bzdury,że aż przykro czytać.Kierowca scani miał pierszeństwo,a w terenie zabudowanym można jechać 50 km/h(tam jest chyba 70-tka),natomiast kierowca citroena jechał główną ale skręcał w podpożądkowaną.Zgodnie z zasadami ruchu drogowego powinien zachować zasady bezpieczeństwa czyli poczekać jak samochody przejada i dopiero wtedy wykonywać lewoskręt.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co się stało z kurczakami, czy jak kto woli, z towarem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co się stało z kurczakami, czy jak kto woli, z towarem?
  Właśnie dochodzą w tesco :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ewidentnie widać że citroen spokojnie by się zmieścił przed ciężarówką. Ja widzę dwie możliwości - albo kierowca ciężarówki nie wyczuł odległości, spanikował i wykonał gwałtowny skręt w prawo, albo przypomniało mu się że wiezie kurczaki do Tesco na al. Krasnicką i w ostatniej chwili odwalił taki numer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina cytryny jest bezsprzeczna , ale ...... Gdyby driver tira jechał dalej prosto , to spokojnie cytryna by się zmieściła przed ciężarówką .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym zasrańcom z Janowa co zdają w Tarnobrzegu powinni dawać prawko tylko w granicach swojego sioła. Tam nawet nie przekroczy prędkości o jeden kilo. Wyjedzie tylko z Janowa i zaczyna mu dekiel uciskać na korę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale matoły jeżdżą w tym Lublinie,jak można nawet tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze wina cytryny jest oczywista, ale ten kierowca tira jechal z nadmierna predkoscia, (na pewno nie bylo to 50/h) na filmie widac ze jakby nie bylo osobowki to z ledwoscia by sie zmiescil w zakręcie i nie wiem czy wg. by sie nie przewrócił tylko kilka metrów dalej. Co do osobówki moze w nocy zle określił prędkosc tira i sie przeliczyl, moze myslal ze ten tir jedzie znacznie wolniej i ze zdazy, takie rzeczy sie zdazaja bardzo czesto dlatego warto jest zachowac ostroznosc i pomyslec, ze ja wiem ale czy ktos wie? Czasem warto zwolnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furman ciężarówki to debesciak , inni by walili w samochód od ryzykujac unikna tego , wielki szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...