Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wsioki się pchają do miasta a nawet nie potrafią prawidłowo zachować się na drodze ,nie wspomnę już o żółwim tempie i kręceniu się bez celu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak widzę LJA to odrazu jade kilometr za nim ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiry na tory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ewidentnie widać że citroen spokojnie by się zmieścił przed ciężarówką. Ja widzę dwie możliwości - albo kierowca ciężarówki nie wyczuł odległości, spanikował i wykonał gwałtowny skręt w prawo, albo przypomniało mu się że wiezie kurczaki do Tesco na al. Krasnicką i w ostatniej chwili odwalił taki numer.
 DOKŁADNIE ! Na filmie wygląda to jakby polował na tego Citroena. Wystarczyło wcisnąć hamulec i do kolizji by nie doszło. Ja bym sprawdził hamulce w tym gracie, bo może prawa strona hamowała, a lewa tylko tylko. Jak mozna pisać, że 60-latek uratował życie, jak tu widać, że dał dupy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile razy bym to ogladal to widze to samo CITROEN WYMUSIL PIERWSZENSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Citroen wymusił bez dwóch zdań. Ale jaka była prędkość kierowcy ciężarówki. Z filmiku wygląda to tak że jechał dość szybko, i po jaką cholerę zaczął skręcać w prawo w ostatnim momencie? Prosto przejechałby za Citroenem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robił POLSKI BUS ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robił POLSKI BUS ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wskazówka dla wszystkich kierowców spoza woj. lubelskiego: Jak widzicie rejestracje LUB, LJA, LOP to od razu noga na hamulec, bo będą kłopoty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Lublinianinie gdybyś był bystry to wiedział byś ze teraz tablica o niczym nie świadczy.... Bo nawet ktoś kto posiada LU może się pochwalić swoją tempota co do jazdy.... Serdecznie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no ciężarówka też sobie dobrze zasuwała
tam jest do 80km/h ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie cały filmik na YouTube   [media]https://www.youtube.com/watch?v=G2U35ytw8WI[/media]   Błyskawicznie, bo już  w 40-tej sekundzie widzimy policję na miejscu wypadku. Citroen bezsprzecznie wymusił pierszeństwo, ale zachowanie kierowcy ciężarówki bezmyślne. Na filmie widać jak dwa auta jadące przed Citroenem skręcają w ul. Sikorskiego, kierowca ciężarówki musiał je widzieć, Citroen też jedzie za nimi nie zatrzymuje się, jedzie płynnie, i to już powinno wzmóc czujność szofera z ciężarówki. A on tymczasem szerokim łukiem (według mnie ze środkowego pasa) wali w auto, które już było praktycznie za skrzyżowaniem.Zobaczcie jak szeroko tam jest, ile miejsca po lewej stronie. Minimalny ruch kierownicą w lewo bez hamowania i błąd młodego kierowcy naprawiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak widzę LJA to odrazu jade kilometr za nim ;-D
ciota jesteś czy co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po prostu kolo ma mózg i robi z niego użytek ! LUB, LSW, LOP itp. i od razu zapala się kontrolka czujności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten filmik 20 razy... 1) kierowca citroena wymusił... 2) kierowca ciężarówki widząc wymuszajaceo pierszenstwo auta osobowego wogole nie reauje....wręcz przeciwnie uważam ze nawet poluje na wymuszającego pierwszeństwo auta osobowego chcąc prawdopodobnie go przestraszyć....a, że być może zle ocenił sytuacje to stało się to co widać. Nie jednokrotnie widziałem jak kierowcy TIR chcą dac nauczke kierowcom aut osobowych..nie bacząc na konsekwencje. Sa zmecznie a i w tym wypadku pewnie i wiek odegrał role no i pora...22 godzina. zmeczenie plus wiek .... Policja powinna przeanalizować dokładnie bo ten filmik bo uważam ze kierowca TIR powinien odpowiedzieć za....( i to nie zart ) próbe zabójstwa....Bo widać ze nawet nie próbuje chamowac....chyba ze zasłabł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LJA i wszytko jasne :D   http://www.lublin112.pl/lublin-ciezarowka-przewrocila-sie-stojace-swiatlach-samochody-siedem-osob-szpitalu-zdjecia/
Masz coś kolego do LJA? To lepiej uważaj co piszesz buraczany łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kierowca mpk i moim zdaniem te rejestracje lub ,lsw i lop nie powinny byc wpuszczane do centrum lublina zero wyobrazni a o wypuszczeniu z zatoki nie ma kompletnie mowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolegi ktos. Chyba sobie sprawy nie zdajesz o czym mówisz. Zdarzenie na filmiku (mówię o momencie pojawienia się ciężarówki do uderzenia w osobówkę) trwa niecałe 3 sekundy. Jeśli uważasz, że ciężarówkę w takim czasie da się zatrzymać (uwzględniając opóźnienie w reakcji) i dalej się upierasz przy tezie, że kierowca Scanii "polował" na tego citroena to proponowałbym skończyć jakąś szkołę jeszcze raz zaocznie, najlepiej podstawówkę. Chłopak z Citroena wymusił i tyle, nie ma co się zagłębiać. Inną sprawą jest, że to skrzyżowanie jest niebezpieczne dla skręcających w lewo tak jak ten Citroen. Widoczność jest beznadziejna, inni kierowcy nawet nie zwalniają i przejeżdżasz na rosyjską ruletkę można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten filmik 20 razy... 1) kierowca citroena wymusił... 2) kierowca ciężarówki widząc wymuszajaceo pierszenstwo auta osobowego wogole nie reauje....wręcz przeciwnie uważam ze nawet poluje na wymuszającego pierwszeństwo auta osobowego chcąc prawdopodobnie go przestraszyć....a, że być może zle ocenił sytuacje to stało się to co widać. Nie jednokrotnie widziałem jak kierowcy TIR chcą dac nauczke kierowcom aut osobowych..nie bacząc na konsekwencje. Sa zmecznie a i w tym wypadku pewnie i wiek odegrał role no i pora...22 godzina. zmeczenie plus wiek .... Policja powinna przeanalizować dokładnie bo ten filmik bo uważam ze kierowca TIR powinien odpowiedzieć za....( i to nie zart ) próbe zabójstwa....Bo widać ze nawet nie próbuje chamowac....chyba ze zasłabł.
Słuchaj człowieku. Siedziałeś kiedyś za kierownicą takiego dużego auta co waży 21 ton? Podejrzewam że nie stąd też twój idiotyczny komentarz i innych znawców przepisów i doświadczonych w kierowaniu osobówkami "kierowców". Chłop uniknął tragicznego w skutkach wypadku przez co stracił połowę dorobku swojego życia. A tylko po to by uratować gówniarza który w głowie nie ma nic a na pewno nie znajomość przepisów. Co do tych super komentarzy że jechał za szybko. Nie wiedziałem że mieliście okazję zobaczyć wykresówkę z tachografu. Bo policja miała i stwierdziła że w chwili zdarzenia auto jechało z poprawną prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wieszają psy na kierowcy cytrynki. Fakt, mógł poczekać. Ale nikt nie zapyta co miał na semaforze kierowca ciężarówy? Śmiem twierdzić, że "późne zielone", albo nawet "końcówkę pomarańczowego". I też pewnie "chciał zdążyć" albo "myślał, że zdąży". Wszyscy są święci,i mają przepisy w małym paluszku. A jak siadają za kółko to udają Hołowczyca, co najmniej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...