Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyślij e-mail, poprzyj remont kościoła

Utworzony przez Marian, 19 maja 2010 o 22:56 Powrót do artykułu
oto dla mniej pracowitych a chcących poprzeć pomysł moja propozycja wypełnienia poszczególnych rubryk: NAZWA PROJEKTU: „RENOWACJA POBRYGIDKOWSKIEGO ZESPOŁU KLASZTORNEGO W ŚRÓDMIEŚCIU MIASTA LUBLINA” Opinia/uwaga: Renowacja pobrygidkowskiego zespołu klasztornego wraz ze zbudowanym w latach 1412-28 z fundacji Władysława Jagiełły dla upamiętnienia zwycięstwa pod Grunwaldem Kościołem Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej idealnie wpisze się w obchody 600 lecia zwycięskiej bitwy pod Grunwaldem i pozwoli na uratowanie niezwykle cennego dla kultury polskiej zabytku, gdyż jest to najstarszy mariacki kościół w Lublinie i jeden z pierwszych, jakie powstały w Polsce. Uzasadnienie zgłoszonej opinii/uwagi: Uzasadnienie uwagi wiąże się z krytycznym stanem technicznym zespołu klasztornego, licznymi zawilgoceniami, zagrzybieniami, jak również z drugiej strony projektowanym udostępnieniem zabytku dla turystów, co wzmocni potencjał turystyczny Lubelszczyzny i przyczyni się do poprawy jakości życia jej mieszkańców, tym samym pośrednio wpłynie na utrzymanie lub powstanie nowych miejsc pracy. pozdrawiam i zachęcam do zachęcania innych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmmm, ten kwestionariusz wygląda na przeznaczony dla instytucji a nie dla osób prywatnych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak on taki stary,to czy są jeszcze jakieś ślady palenia czarownic przez światłych biskupów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
E-maile należy wysyłać nie do UM a do Życińskiego jest w końcu przedstawicielem najbogatszej instytucji w naszym kraju i powinien dołożyć do kolejnego źródła poboru gotówki od wierzących (księdzu). Unia powinna dokładać do remontów obiektów na które zabrakó pieniędzy z powodu ich przeznaczenia na obiekty kościelne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
K.K zabuduje Polskę kościołami i plebaniami.Czas przestać budować nowe kościoły a środki przeznaczyć na ratowanie zabytków.Społeczeństwo powinno bardziej zadbać o siebie niż o starych kawalerów w sukienkach.Trzeba budować np. ochronę przed powodzią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marian napisał:
pozdrawiam i zachęcam do zachęcania innych
A ja zachęcam Kurię żeby sprzedała trochę gruntów i sama sfinansowała remont. Na biednych nie trafiło. Ludzie, opamiętajcie się. Dziękuję za pozdrowienia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słuszna inicjatywa!Popieram i liczę na poparcie społeczeństwa mieszkającego na Lubelszczyźnie!!!Ludziska-mniej zawiści i nienawiści a więcej optymizmu życiowego!Wtedy żyje się lepiej......WSZYSTKIM!!!,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NI CHUJA !!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poza tym idą tak ciężkie czasy,ludziska tak dostaną w d...ę,że jedyną nadzieją i ostoją będzie dla nich kościół!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mało maja swoich pieniędzy ?? Nie lepiej przeznaczyć to na remont dróg czy szkół ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od diabelskiej, liberalnej Unii już im kasa nie śmierdzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Europejczyk napisał:
Od diabelskiej, liberalnej Unii już im kasa nie śmierdzi?
Unia liberalna, diabelska, ale na pieniążkach polscy królowie, więc cóż zrobić, grzech nie brać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Napisali żeby wysłać maila a maila nie podali. Ktoś wie jaki to mail?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chodzby mi doplacali to bym nie wyslal.. opadtkowac te firmy jakimi sa koscioly.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam, że nagłaśnianie tej sprawy w gazecie to efekt nacisku kilku krzykliwych osób ze środowiska tzw. kulturo-liderów, próbujących poprawić swój wizerunek. Te same osoby prowadzą agresywną beznadziejną kampanię pt. Miasto Inspiracji, Europejska Stolica Kultury 2016 (koszmarne logo na autobusach a nawet na biletach MPK) oraz "promują się" popzez hałaśliwe pijackie festiwale, niby to studenckie. Na liście kluczowych projektów powinny znaleźć się niezbędne dla regionu inwestycje - poprawa stanu dróg, budowa nowego mostu na Wiśle w Kamieniu, obwodnica Lublina, dokończenie obwodnicy Puław, porządkowanie i uzbrajanie zaniedbanych terenów, lotnisko. To (może) przyciągnąć na Lubelszczyznę inwestorów, stworzy miejsca pracy, pozwoli choć na parę milimetrów odbić się od dna temu zapyziałemu regionowi. O poprawie zabezpieczenia przed powodziami nie wspomnę, bo zrobił to już ktoś przede mną. Tymczasem próbuje się ładować publiczną kasę w staruteńki kościółek. Pretekst jest wprawdzie dobry (600-lecie Grunwaldu), tylko jakie mają być z tego korzyści? Kilkanaście emerytek, przesiadujących tam codziennie, teraz będzie mogło pogapić się w monitor i obejrzeć żałosne resztki malowideł, które ich interesują tyle samo co pokarm dla wielbłądów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######powizytkowski.kuria.lublin.pl/poparcie.php ATEIŚCI - WYPIER***AĆ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
######powizytkowski.kuria.lublin.pl/poparcie.php
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak to przecież jest w kluczowych, czemu kłamiecie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: