Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie zniżki dla studentów. Wstyd
Słuszna uwaga. W latach 70  na godzinę przed  poczatkiem odprawy sprzedawano bilety dla  studentów z 50 proc bonifikatą  na  przeloty krajowe. Wykorzystywano  niesprzedane, i tak wolne miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje,że to sukces dla wrocławia.wpakują kilku lubelaków u siebie do samolotów do paryza i tp.tym sposobem utrzymaja swoje polaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin. ! Nowy Prezes + Żuk i lotnisko jest coraz wyżej. To lotnisko za pare lat będzie jednym z najlepszych lotnisk w Polsce. Pozdro dla Ludzi którzy uważają że LUbelszczyzna nic nie może osiągnąć,dla tych którzy zwątpili w rozwój tego lotniska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
git majonez będymy fruwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga. W latach 70  na godzinę przed  poczatkiem odprawy sprzedawano bilety dla  studentów z 50 proc bonifikatą  na  przeloty krajowe. Wykorzystywano  niesprzedane, i tak wolne miejsca.
  Typowa roszczeniowa postawa, jestem studentem więc mi się należy. Niby młodzi ludzie ale mentalnie głęboka komuna...Jak Was nie stać to zniżki są w PKP....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje,że to sukces dla wrocławia.wpakują kilku lubelaków u siebie do samolotów do paryza i tp.tym sposobem utrzymaja swoje polaczenia
A mi się wydaje, że to sukces i Wrocławia i Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200zł??? czemu tak drogo?
Jak Cie nie stać to nie lataj!!! Zawsze możesz się tłuc pociągiem albo busem kilkanaście godzin za 100 zl. Boże  w jakim my kraju żyjemy ;(((( Może za darmo jeszcze chciałoby się latać albo ze zniżkami dla studentów :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce to może uznać to za spam, ale polecam promocyjny kod od Lufthansy, 100 zł, jak znalazł na najnowsze połączenia do Frankfurtu Kod znajdziecie tu: finanse-24.info/kupony/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska - zamiast pisać pierdoły wejdzcie i sprawdzcie. Cena biletu - bardziej biznesowa - wylot czwartek - w piątek powrót wynosi: K2286  Lublin  > Wrocław 26 cze 17:15  Wylot -  26 cze 18:25  Przylot 1 Dorosły (1 X PLN 148,22) Taryfy i podatki PLN 148,22   K2802  Wrocław  > Lublin 27 cze 12:35  Wylot -  27 cze 13:45  Przylot 1 Dorosły (1 X PLN 151,83) Taryfy i podatki PLN 151,83   Suma PLN 300,05   Dodatkowo - można wybrać od razu połączenie do Zurych: Wybrałem datę miesiąc później i co widać? K2887 Lublin>Zurych 25 Lip 14:10 Wylot - 25 Lip 17:55 Przylot 1 Dorosły (1 X PLN 440,75) Taryfa i podatki PLN 440,75   K2382 Zurych>Gdańsk 27 Lip 10:25 Wylot - 27 Lip 12:55 Przylot 1 Dorosły (1 X PLN 559,25) Taryfa i podatki PLN 559,25   K2183 Gdańsk>Lublin 27 Lip 13:25 Wylot - 27 Lip 14:40 Przylot 1 Dorosły (1 X PLN 559,25) Taryfa i podatki PLN 0,00   Suma PLN 1000,00   Naprawdę jest dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zniżki dla studentów. Wstyd
studenci - autostopem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będą zniżki dla seniorów po 65 roku życia? Dziadek też chciałby polatać z babką samolotem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paryż-Wrocław-Lublin to się zgadza - przylot z Paryża do Wrocławia 12.10, a odlot do Lublina 12,35, zakładam, że tym samym samolotem po dotankowaniu. Ale w drugą stronę to się nie da polecieć z Lublina do Paryża przez Wrocław - Samolot z Lublina przylatuje do Wrocka o 15.20, a z Wrocka do Paryża odlatuje o..... 9.10.... Czyli nici z wycieczki w dwie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paryż-Wrocław-Lublin to się zgadza... Ale w drugą stronę to się nie da polecieć z Lublina do Paryża przez Wrocław ...
Podobnie ma się sprawa z Brukselką. No i co tam, dobre i to. W drugą stronę będzie można sobie polecieć z Lufthansą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dla STUDENTÓW zniżki - a jak pokazują wszystkie wasze imprezy studenckie to alkohol leje się jak z wiadra, a przecież to nie tani trunek bo na niego nie ma zniżek. Jak student mówi mi że jest biedny to aż mi się chce zaprowadzić do jego rodziców i im to powiedzieć, jeden z drugim dostał by od ojca za takie słowa po du*ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będą zniżki dla seniorów po 65 roku życia? Dziadek też chciałby polatać z babką samolotem. :)
dziadek , różaniec odmawiać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek , różaniec odmawiać !
Tak tak odmawiaj różaniec abyś dobrze leciał Leonie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!
  Josef - kolejny internetowy ekspert od wszystkiego, on zna lekarstwa na wszystkie choroby Lublina :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem do Wrocławia jedzie się skandalicznie długo. Podobnie pociągiem. A dlaczego? Bo brak dróg ekspresowych i torów oraz szybkich pociągów, które niby zakupione, ale niedostępne. Co mi z tego, że polecę samolotem i zajmie mi to w sumie z dojazdami itd. ok. 3 godz., to jeszcze aby wrócić, muszę czekać na ten samolot od wtorku do czwartku. I to nazywa się oszczędnością czasu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!
Zawsze masz możliwość aby sie stąd wyprowadzić..nikt Cie tu nie trzyma na siłę, jak jest Ci tak źle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...