Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 maja 2014 r.
12:27
Edytuj ten wpis

Z Lublina do Wrocławia cztery razy w tygodniu. Więcej lotów do Gdańska

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
1039 43 A A

Samoloty do Wrocławia polecą cztery razy w tygodniu, a rozkład umożliwi wygodne przesiadki do Paryża i Zurychu. Będzie też trzeci lot do Gdańska. Port Lotniczy Lublin dostanie też więcej kontrolerów ruchu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Loty do Wrocławia zaczną się 24 czerwca. Obsłuży je Eurolot. Bilety można było w poniedziałek kupić już za niecałe 150 zł. Cena obejmuje też bagaż rejestrowany do 23 kg i podręczny do 8 kg.

Na trasie Lublin-Wrocław latać ma 78-miejscowy Bombardier Q400 NextGen. Zajmie mu to nieco ponad godzinę. Dla porównania: pociąg jedzie od ponad 8 do blisko 10 godzin, na bilet na 2 klasę trzeba wydać (w zależności od przewoźnika) 66 lub 69 zł, a na pierwszą klasę 71 lub 107 zł.

Samoloty do Wrocławia wylecą we wtorki o godz. 16.55, w czwartki o 17.15, w piątki o 14.10, a w niedziele o 11.25. A z Wrocławia do Lublina we wtorki o godz. 15.20, w czwartki o 15.40, w piątki o 12.35 a w niedziele o 9.50.

- Rozkład jest ułożony tak, by pasażerowie mogli się przesiadać dalej, do Paryża, Zurychu, czy Brukseli - mówi Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu.

Mowa m.in. o trasie Lublin-Wrocław-Zurych w piątki i niedziele, Bruksela-Wrocław-Lublin w czwartki oraz Paryż-Wrocław-Lublin w piątki.

Dodatkowe loty do Gdańska

To nie jedyne nowości w rozkładzie lotów ze Świdnika. Od 24 czerwca uruchomiony zostanie dodatkowy rejs do Gdańska. Wtorkowy samolot wyleci z Gdańska do Lublina o godz. 13.05 i wyląduje o godz. 14.20. W powrotną trasę wystartuje o godz. 15.10, a do Trójmiasta doleci na godz. 16.30. Tym samym nad morze będziemy mogli latać już trzy razy w tygodniu: we wtorki, piątki i niedziele. Eurolot zdecydował się zwiększyć liczbę rejsów ze względu na duże zainteresowanie tym połączeniem.

Samo lotnisko już wkrótce będzie mogło przyjmować więcej samolotów. Teraz na świdnicką wieżę Polska Agencja Żeglugi Powietrznej dowozi kontrolerów ruchu z Rzeszowa. Niebawem będzie mieć też czterech "lubelskich” ludzi. - Są już po szkoleniach, teraz przechodzą praktyki - mówi Krzysztof Kapis, prezes PAŻP.

Więcej kontrolerów PAŻP

Pod koniec roku kontrolerzy będą dostępni w Świdniku już nie przez 60, ale przez 100 godzin tygodniowo.
- Wtedy nie będzie różnicy między Lublinem, a Bydgoszczą, Łodzią czy Szczecinem - podkreśla Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Dzięki temu Świdnik będzie mógł przyjmować więcej samolotów biznesowych i przyjmować maszyny z innych lotnisk. Port chce też wyszkolić własną służbę uprawnioną do samodzielnego przyjmowania małych taksówek powietrznych.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jacek / 19 maja 2014 o 13:16
0

Nowe loty miały ułatwiać przesiadkę ale niestety tak nie jest. Paryż-Wrocław przylot (piątek) godz. 12:10, odlot do Lublina o godz. 12:35... 15 minut to jest to ułatwienie???

Avatar
Aleksandra z Lublina / 14 maja 2014 o 08:57
0

BARDZO SIĘ CIESZYMY Z DOMOWNIKAMI:D ŻE M.IN.NASZE PROŚBY BY SAMOLOT LATAŁ CZĘŚCIEJ NIŻ TYLKO PIĄTEK I NIEDZIELA DO GDAŃSKA I Z POWROTEM DO LUBLINA, ZOSTAŁO W KOŃCU WPROWADZONE W ŻYCIE :D  SERDECZNIE POZDRAWIAMY EUROLOT PS.DO ZOBACZENIA W PIĄTEK BO JUŻ MAMY WYKUPIONE BILETY WIĘC SIĘ ZOBACZYMY ;) ;)

Avatar
a / 13 maja 2014 o 18:51
0

Popieram. Ale w Polsce loty samolotem sa nadal traktowane jako luksus, za który trzeba płacić i przewoźnicy, tacy jak EuroLOT o tym wiedzą i to oczywiście wykorzystują. W innych krajach loty samolotami są traktowane na równi z jazdą autobusem czy pociągiem.

Hahaha o czym ty piszesz człowieku?? Jaki luksus?? tylko chyba dla Ciebie!!!! Polacy traktują latanie jak normalny sposób przemieszczania się z punktu A do B, który nie dość że jest szybki i komfortowy to jeszcze relatywnie taki w porównaniu z innymi srodkami komunikacyjnymi. Chyba tylko Ty traktujesz to jako luksus, a w Europie Zachodniej byłeś w marzeniach swoich, bo i tam nawet ceny są porównywalne , tylko że płaci się w euro!!

Hahaha o czym ty piszesz człowieku?? Jaki luksus?? tylko chyba dla Ciebie!!!! Polacy traktują latanie jak normalny sposób przemieszczania się z punktu A do B, który nie dość że jest szybki i komfortowy to jeszcze relatywnie taki w porównaniu z innymi srodkami komunikacyjnymi. Chyba tylko Ty traktujesz to jako luksus, a w Europie Zachodniej byłeś w marzeniach swoich, bo i tam nawet ceny są porównywalne , tylko że płaci się w euro!!

rozwiń
Avatar
a / 13 maja 2014 o 13:39
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Zawsze masz możliwość aby sie stąd wyprowadzić..nikt Cie tu nie trzyma na siłę, jak jest Ci tak źle!!!

Zawsze masz możliwość aby sie stąd wyprowadzić..nikt Cie tu nie trzyma na siłę, jak jest Ci tak źle!!!

rozwiń
Avatar
anka / 13 maja 2014 o 12:50
0

Samochodem do Wrocławia jedzie się skandalicznie długo. Podobnie pociągiem. A dlaczego? Bo brak dróg ekspresowych i torów oraz szybkich pociągów, które niby zakupione, ale niedostępne. Co mi z tego, że polecę samolotem i zajmie mi to w sumie z dojazdami itd. ok. 3 godz., to jeszcze aby wrócić, muszę czekać na ten samolot od wtorku do czwartku. I to nazywa się oszczędnością czasu?

Avatar
Gość / 13 maja 2014 o 10:16
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Josef - kolejny internetowy ekspert od wszystkiego, on zna lekarstwa na wszystkie choroby Lublina :lol:

Josef - kolejny internetowy ekspert od wszystkiego, on zna lekarstwa na wszystkie choroby Lublina :lol:

rozwiń
Avatar
papaj / 13 maja 2014 o 09:27
0

dziadek , różaniec odmawiać !

Tak tak odmawiaj różaniec abyś dobrze leciał Leonie !

Avatar
Josef / 13 maja 2014 o 08:26
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobcz... rozwiń

Avatar
leon z / 13 maja 2014 o 08:21
0

A czy będą zniżki dla seniorów po 65 roku życia? Dziadek też chciałby polatać z babką samolotem. :)

dziadek , różaniec odmawiać !

Avatar
nikt ważny / 13 maja 2014 o 00:19
0

tak dla STUDENTÓW zniżki - a jak pokazują wszystkie wasze imprezy studenckie to alkohol leje się jak z wiadra, a przecież to nie tani trunek bo na niego nie ma zniżek. Jak student mówi mi że jest biedny to aż mi się chce zaprowadzić do jego rodziców i im to powiedzieć, jeden z drugim dostał by od ojca za takie słowa po du*ie.

Avatar
Jacek / 19 maja 2014 o 13:16
0

Nowe loty miały ułatwiać przesiadkę ale niestety tak nie jest. Paryż-Wrocław przylot (piątek) godz. 12:10, odlot do Lublina o godz. 12:35... 15 minut to jest to ułatwienie???

Avatar
Aleksandra z Lublina / 14 maja 2014 o 08:57
0

BARDZO SIĘ CIESZYMY Z DOMOWNIKAMI:D ŻE M.IN.NASZE PROŚBY BY SAMOLOT LATAŁ CZĘŚCIEJ NIŻ TYLKO PIĄTEK I NIEDZIELA DO GDAŃSKA I Z POWROTEM DO LUBLINA, ZOSTAŁO W KOŃCU WPROWADZONE W ŻYCIE :D  SERDECZNIE POZDRAWIAMY EUROLOT PS.DO ZOBACZENIA W PIĄTEK BO JUŻ MAMY WYKUPIONE BILETY WIĘC SIĘ ZOBACZYMY ;) ;)

Avatar
a / 13 maja 2014 o 18:51
0

Popieram. Ale w Polsce loty samolotem sa nadal traktowane jako luksus, za który trzeba płacić i przewoźnicy, tacy jak EuroLOT o tym wiedzą i to oczywiście wykorzystują. W innych krajach loty samolotami są traktowane na równi z jazdą autobusem czy pociągiem.

Hahaha o czym ty piszesz człowieku?? Jaki luksus?? tylko chyba dla Ciebie!!!! Polacy traktują latanie jak normalny sposób przemieszczania się z punktu A do B, który nie dość że jest szybki i komfortowy to jeszcze relatywnie taki w porównaniu z innymi srodkami komunikacyjnymi. Chyba tylko Ty traktujesz to jako luksus, a w Europie Zachodniej byłeś w marzeniach swoich, bo i tam nawet ceny są porównywalne , tylko że płaci się w euro!!

Hahaha o czym ty piszesz człowieku?? Jaki luksus?? tylko chyba dla Ciebie!!!! Polacy traktują latanie jak normalny sposób przemieszczania się z punktu A do B, który nie dość że jest szybki i komfortowy to jeszcze relatywnie taki w porównaniu z innymi srodkami komunikacyjnymi. Chyba tylko Ty traktujesz to jako luksus, a w Europie Zachodniej byłeś w marzeniach swoich, bo i tam nawet ceny są porównywalne , tylko że płaci się w euro!!

rozwiń
Avatar
a / 13 maja 2014 o 13:39
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Zawsze masz możliwość aby sie stąd wyprowadzić..nikt Cie tu nie trzyma na siłę, jak jest Ci tak źle!!!

Zawsze masz możliwość aby sie stąd wyprowadzić..nikt Cie tu nie trzyma na siłę, jak jest Ci tak źle!!!

rozwiń
Avatar
anka / 13 maja 2014 o 12:50
0

Samochodem do Wrocławia jedzie się skandalicznie długo. Podobnie pociągiem. A dlaczego? Bo brak dróg ekspresowych i torów oraz szybkich pociągów, które niby zakupione, ale niedostępne. Co mi z tego, że polecę samolotem i zajmie mi to w sumie z dojazdami itd. ok. 3 godz., to jeszcze aby wrócić, muszę czekać na ten samolot od wtorku do czwartku. I to nazywa się oszczędnością czasu?

Avatar
Gość / 13 maja 2014 o 10:16
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Josef - kolejny internetowy ekspert od wszystkiego, on zna lekarstwa na wszystkie choroby Lublina :lol:

Josef - kolejny internetowy ekspert od wszystkiego, on zna lekarstwa na wszystkie choroby Lublina :lol:

rozwiń
Avatar
papaj / 13 maja 2014 o 09:27
0

dziadek , różaniec odmawiać !

Tak tak odmawiaj różaniec abyś dobrze leciał Leonie !

Avatar
Josef / 13 maja 2014 o 08:26
0

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobczak dalej funkcjonuje ,ale wojeqwodztwo do lotniskam dopłaca i dopłacać będzie do czasu upadłości,bo w takiej formule nie przetrwa.Czas zacząc mówić prawdę ,a nieudaczników i cwaniaków pogonić!

Co jakis czas grupa idiotów będzie ogłupiać społeczeństwo mało znaczącymi lotami.A to co było istotne to otwarcie Lubelszczyzny na świat ,to już się skończyło.Staliśmy się następnym dostarczycielem pasażerow dla portów niemieckich.To założyli sobie Miller ze Schrederem jeszcze wlatach 90-tych.Sobczak jeden z największych miejscowych kłamców zapewniał,że lotnisko w Świdniku będzie miało cargo i będą odlattywać największe samoloty na wszystkie kontynenty.Kłamstwa te potrzebne były do zmiany zagospodarowania przestrzennego województwa. Sobcz... rozwiń

Avatar
leon z / 13 maja 2014 o 08:21
0

A czy będą zniżki dla seniorów po 65 roku życia? Dziadek też chciałby polatać z babką samolotem. :)

dziadek , różaniec odmawiać !

Avatar
nikt ważny / 13 maja 2014 o 00:19
0

tak dla STUDENTÓW zniżki - a jak pokazują wszystkie wasze imprezy studenckie to alkohol leje się jak z wiadra, a przecież to nie tani trunek bo na niego nie ma zniżek. Jak student mówi mi że jest biedny to aż mi się chce zaprowadzić do jego rodziców i im to powiedzieć, jeden z drugim dostał by od ojca za takie słowa po du*ie.

Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 3 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 24 1

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 8 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 3

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!