Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Tak tak. Straszcienas policja, filmowaniem, wyzywajcie jak chcecie jeżeli macie z tego przyjemność. Tylko jest pewien problem... nic sobie z tych waszych postów nie robimy a tym bardziej nie boimy. Strasznie się stresujecie i denerwujecie tylko po co? My sobie z tego nic nie robimy że nas obrażanie.
Jaki lubliniak człowieku, ty jakaś nową rasę stworzyłeś, widać ile masz wspolnego z Lublinem albo szkolnictwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety złe wnioski - mamy gdzie zostają ulice, a supermarket na pewno powstanie... Na torze jest w projekcie i market, a grunt nie został wykupiony... , ale sory ty nie stamtąd jak widać - to tylko taka bezinteresowna zawiść. Ohyda.
nie kolego nie bezinteresowna zawiść, tylko brak toleracnji dla swołoczy i dziczy. Ja nikomu nie bronie walczyć o tor (czy swoje pasje) też walczyłam o swoje, tylko w przeciwieństwie do was nie utrudniałam zycia innym, nie wyzywałam innych od buraków i nie oburzałam się jak małe dziecko gdy ktoś się ze mną nie zgadzał. Wczoraj wieczorem panowie "zwolennicy toru" pokazali poza tym śmiesznym protestem na ulicach jakie z nich buraki - brak kultury i to wszystko. Chcecie być powaznie traktowani a sami nie umiecie się powaznie zachować. Jedno zdanie: walczyć trzeba umieć... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to niemyślące debile.. Wolą zakorkowywac miasto i wkurzać mieszkanców i myślą że tym coś wywalczą :D :lol: :lol:   A korki o 15-17 jak były tak będą, 80-100 wiecej aut nic nie zmieni.   Jedźcie pod dom Żuka czy prezeza PZM i tak popalcie gume czy zróbcie hałas silnikami B) Bo to oni was wydymali a nie boga winni mieszkańcy, którym na złość chcecie jeszcze bardziej korkowac centrum.
bojo sie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korty do golfa. Super gościu. Chyba, że myślał kolektor do golfa :) . Poza tym stosowanie szantażu w postaci: jak nam nie dacie toru, to będziemy stwarzać zagrożenie na ulicach JEST CHORE. Większość korzystających z dróg chce się po nich jedynie przemieszczać z punktu A do punktu B i nie musi się koniecznie ścigać lub szlifować umiejętności prowadzenia. Mają inne pasje i priorytety w życiu. Realizują je niekoniecznie w przestrzeni publicznej narażając innych na niebezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Oficjalne podziękowania dla OBI. Kiedys na takie akcje od razu ochronę wzywali. Apeluje do wszystkich o nieświrowanie podczas spotkań. Odrabiamy sobie upalanki indywidualnie, ale podczas spotkan niech nas nie utożsamiają jako grupy piratów drogowych.   jesteście piratami drogowymi, upalanie gumy i publiczne krzyczenie wulgaryzmów, jeżdżenie z piskiem opon i "upalanie" gumy na skrzyżowaniach w biały dzień to ma być wasza śmieszna walka? toru w lublinie nie będzie dzieciaczki, to już zostało jasno powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...