Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za dużo setnych promila u kierowcy busa

Utworzony przez BENEK, 2 lipca 2009 r. o 16:56 Powrót do artykułu
i kolejny w statystykach pijany kierowca.... już niedługo wejdzie ujednolicone unijne prawo z dopuszczalnym 0,5 promila, także po dwóch piwach będziemy nadal trzeźwi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ***** pisał ten artykuł?
Kierowca busa wiozący dzieci na wycieczkę stracił prawo jazdy. Nie pomogły jego tłumaczenia, że wypił tylko da piwa.[/quote] [quote]Kierowca zjawił się na rutynową kontrolę przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Miał jechać do Ostródy. W jego busie siedziało dzieci.
OK, już wiem - to tylko Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumieć. Wy pisać po polska a nie: cyt.,, W jego busie siedziało dzieci.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj,coś chyba było bo i z piszącym coś nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju żal nauczcie sie pisać tylko da piwa Chyba ty wypiłes te dwa piwa i pisałeś ten artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICJA!!!! Taki pan kierowca jeśli nie zdaje sobie sprawy z tego jaki wykonuje zawód to niech lepiej kopie doły...lub zamiata ulice .. Tu prawo jazdy nie jest potrzebne. Namnożyło się nieuków prowadzących pojazdy z ludźmi bo to bardzo dochodowy interes. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dzisiaj rano musialo byc zimno ze pan kierowca mial kurtke :)hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorem wypił dwa piwa i rano miał 0,25 promila??? HAHAHAHA to chyba strasznie wrażliwy musi być ten pan kierowca i długo go alkohol trzyma... mnie kiedyś złapali ok godziny po dwóch piwach i miałem 0,32 promila, a przy następnym pomiarze po pół godziny już tylko 0,28. Chyba jednak trochę więcej musiał wypić tego wieczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY POTENCJALNY ZABÓJCA, KTÓREMU WÓDA MÓZG ZNISZCZYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jego busie siedziało dzieci. o o o o o o o o o o o o o o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdecydowanie za niska kara dla potencjalnego mordercy dzieci!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o kontrolę kierowcy i samochodu trudno doprosić się ze strony naszej policji... Chciałam prosić o kontrolę autobusu wiozącego kolonię ale nie udało się. Policja sprawdza tylko na parkingu przy skansenie "nasz" autokar odjeżdża z innego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny tekst: -że wypił tylko da piwa. (ile to jest da?) -jechało dzieci (ile to jest?) Po ilu piwach był piszący powyższy tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...