Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zewnetrzna firma, własny hydrolog a dodatkowo "w trybie awaryjnym" ściągany hydrolog wraz z geodetą z samej stolicy! Prawdopodobnie są to pieniądze wyrzucone w błoto! Być może owe 27 cm różnicy da się wyjaśnić w macierzystym wydziale geodezji. Być może bedzie można wówczas zażądać zwrotu kosztów od wszystkich którzy te ekspertyzy zlecali i wykonywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalew zęborzycki jest przede wszystkim zbiornikiem retencyjnym. Poziom wody jest tu regulowany przez odpowiednie służby hydrologiczne a więc zmienny a decyzje o poziomie wody podejmuje się w zależności od kilku czynników, między innymi od ilości opadów, aktualnego stan hydrologicznego lubelszczyzny itp. Podsumowując urzędnicy to głupki badający zawartość "cukru w cukrze" albo cwaniacy i ktoś na tych ekspertyzach nieźle zarobi ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za BZDURYYYYYYY. Jestem wędkarzem, jeżdżę nad Zalew od kilkunastu lat i niech nikt nie wciska ciemnoty, że poziom się podniósł o 27CM!!!!!!!!! Zobaczcie co się dzieje w bystrzycy przed Zalewem Zemborzyckim, tydzień temu był stan jakieś 30 cm niższy od takiego, który zazwyczaj jest na tej rzece. Kto takie pierdoły wypisuje. P.S Przecież dopiero co zapora została umocniona......PODOBNO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto pracuje w tych spółkach i urzędach, że po hydrologa i geodetę trzeba sięgać do zewnętrznej firmy??!! aaaa, już wiem. absolwenci bibliotekoznawstwa, socjologii, politologii i administracji. tyle że z odpowiednimi plecami i legitymacją partyjną. tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie teksty to mam wrażenie, że wszyscy jesteśmy idiotami. Dlaczego do oceny poziomu wody potrzebna jest gromada zewnętrznych specjalistów?. Dlaczego jedynym (jak rozumiem) punktem odniesienia jest miarka (łata), którą można dowolnie zagłębić bądź wyciągnąć z dna? Zaraz poczytamy, że woda przelewa się przez zaporę a "odpowiedzialni" będą tłumaczyćnam to zjawisko zmianą położenia łaty. Paranoja i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem w ubiegłym roku ze firma z Gdyni robi zaporę[wzmacnia naprawia] ponad 1 milion złotych ,pytam gdzie ci specjaliśći z Gdyni za gwarantem.kasa znajomosci a pózniej obawa zamiast cementu piasek zamiast zbrojenia druciki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo wody i za dużo trawy i pokrzyw szczególnie na Marinie syf i malaria a nowy dzierżawca miał tak dbać o wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko Żzzzzuk wie jaka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie poziomy są w pozwoleniu wodnoprawnym? Kto wydał takie pozwolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla lubelskiego urzędasa -deb***A, który odpowiada za ułożenie 130m kostki na tamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Co za BZDURYYYYYYY. Jestem wędkarzem, jeżdżę nad Zalew od kilkunastu lat i niech nikt nie wciska ciemnoty, że poziom się podniósł o 27CM!!!!!!!!! Zobaczcie co się dzieje w bystrzycy przed Zalewem Zemborzyckim, tydzień temu był stan jakieś 30 cm niższy od takiego, który zazwyczaj jest na tej rzece. Kto takie pierdoły wypisuje. P.S Przecież dopiero co zapora została umocniona......PODOBNO....
I pewnie w Zalewie znalazły się te zaginione 27 cm z Bystrzycy przed Zalewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli od 5 lat nikt nie interesował się tematem zalewu. Chyba są osoby odpowiedzialne za te tematy a nie larum jak jest żle i szukanie winnego, tym bardziej dziwne pretensje do człowieka któremu nie przedłużono pozwolenia, a może trzeba zadać pytanie dlaczego nie przedłużono, warto aby redaktorzy ustalili i przekazali nam jak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż pojadę rowerem sprawdzić bo jak ostatnio byłem to właśnie było wyjątkowo mało wody. o jakieś 15cm mniej niż zwykle. Cięzko mi uwierzyć, żeby aż o 27cm, to by znaczyło, że trasa która latam jest pod wodą a to nigdy nie miało miejsca.. Ubieram się i jadę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta napisał:
aż pojadę rowerem sprawdzić bo jak ostatnio byłem to właśnie było wyjątkowo mało wody. o jakieś 15cm mniej niż zwykle. Cięzko mi uwierzyć, żeby aż o 27cm, to by znaczyło, że trasa która latam jest pod wodą a to nigdy nie miało miejsca.. Ubieram się i jadę
Wróciłem. Oczywiście cały artykuł to BZDURA totalna, poziom normalny, nawet bym powiedział, że niski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo brudnje wody, kwintesenja Zalewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle Mosir-brak kompetencji,nieudacznictwo.Za stan zalewu od dziesiątek lat odpowiada 1były dyrektor i jeden obecnie prezes.Tama to punkt strategiczny,jeśli dochodzi do tego,że nikt nie wie jaki jest stan-to kiedyś pod stienku,a dziś przynajmniej spławić gościa w wodzie i do Dąbrowy na stanowisko sprzątacza.I sprawdzić po miesiącu czy i tam się nadaje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, dlaczego nie przedłużono mu prawa do korzystania z elektrowni, która powstała na jego koszt? Może Dziennik zajmie się tym tematem, bo coś wygląda, że ktoś z "możnych" chce tego właściciela wyciąć z interesu posługując się zarówno spółką miejską jak środkami przekazu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że jak to cholerstwo wreszcie pęknie to zmyje w PiSdu cały ten zakichany MOSiR z panem Mariuszem Szmitem na czele bo to co oni tam wyrabiają za nasze,podatników pieniadze to już się po prostu w pale nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...