Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo aplikantki. Adwokat zostaje w areszcie

Utworzony przez wifi, 18 grudnia 2013 o 16:14 Powrót do artykułu
te 3 miliony sąd powinien zabezpieczyć na poczet przyszłych odszkodowań dla rodziców tej dziewczyny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze niech papuga zgnije w pace
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mężczyzna pochodzi ze znanej w Białymstoku rodziny prawników. Poręczyło za niego 14 osób. To m.in. lokalni prawnicy, lekarze i przedsiębiorcy. Gwarantowali, że po wyjściu zza krat, Maciej T. nie ucieknie. Poręczyciele zebrali jako zabezpieczenie ponad 3 mln. Dodatkową gwarancją miała być działka w Białymstoku."   .... lokalna klika po jednych pieniądzach. :lol: Poręczać za skazanego na 25 lat więzienia (wprawdzie nieprawomocnie) za morderstwo ... urocze.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zdychaj w więzieniu! Pozdrawiam !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mężczyzna pochodzi ze znanej w Białymstoku rodziny prawników. Poręczyło za niego 14 osób. To m.in. lokalni prawnicy, lekarze i przedsiębiorcy. Gwarantowali, że po wyjściu zza krat, Maciej T. nie ucieknie. Poręczyciele zebrali jako zabezpieczenie ponad 3 mln. Dodatkową gwarancją miała być działka w Białymstoku." .... lokalna klika po jednych pieniądzach. :lol:Poręczać za skazanego na 25 lat więzienia (wprawdzie nieprawomocnie) za morderstwo ... urocze.
Rodzina prawników powinna wiedzieć co to jest zamordowanie niewinnej dziewczyny.Jeszcze do tego ręczą za mordercę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na dzieci chore nie chcą dawać-natomiast na bandytę bardzo chętnie.Jakie to....... urocze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak się składa, że Maciej T...ski był i jest RADCĄ PRAWNYM. Kolejne nowelizacje ustawy prawo o adwokaturze, w ramach "otwierania dostęu do zawodu", pozwoliły wielu radcom prawnym na uzyskanie wpisu na listę adwokatów. Bohatera artykułu Izba Adwokacka w Białymstoku zawiesiła dyscyplinarnie w czynnościach zawodowych. Na liście radców prawnych figuruje nadal.   Okazja, żeby wieszać psy na adwokaturze jak znalazł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie oszukujmy się!!!!!!!!!!!! Siedzi tylko dla tego że kilka dni temu sprawę pokazała telewizja. I wg tego co mówili wcześniej już raz w Lublinie go wypuścili. A teraz za głośno się zrobiło o tym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie oszukujmy się!!!!!!!!!!!! Siedzi tylko dla tego że kilka dni temu sprawę pokazała telewizja. I wg tego co mówili wcześniej już raz w Lublinie go wypuścili. A teraz za głośno się zrobiło o tym
  Nie oszukujmy się, o sprawie media bębnią od kilku lat. Może jak dodam, podobnie jak ty, parę wykrzykników, to moja wypowiedź będzie bardziej wiarygodna? W Lublinie toczy się proces, więc owszem, w Lublinie uchylili mu areszt po półtora roku trwania sprawy. Areszt, czyli środek zapobiegawczy. Nie wyrok. Dwie różne historie. Rozumiesz? Teraz zapadł w pierwszej instancji wyrok skazujący na karę 25 lat pw, więc pojawiła się nowa przesłanka do zastosowania aresztu, w postaci orzeczonej w takim wymiarze kary.   Ale spiskowa teoria dziejów brzmi dużo lepiej. Zmówili się, coby go do domu już na święta puścić, a sprawę umorzyć, po cichu najlepiej, to brzmi dobrze, pokazuje bezmiar cynizmu, więc umorzyć ze względu na powiedzmy "znikomą szkodliwość", no mniejsza jaki wykręt chcieli zastosować, w każdym razie już jedną nogą miał być w domu, już mieli całej sprawie łeb ukręcić, kiedy nadjechała telewizja i zainterweniowała. Redaktor sensacyjnego programu, w marynareczce skrojonej do figury, czyli elegancko, ale musowo bez krawata, bo wtedy jest taki bliżej ludzi, więc ten redaktor wtargnął do sądu i zażądał wyjaśnień. Normalnie zażądał! I wtedy na cynicznych, naznaczonych moralnym zepsuciem obliczach sprzedajnych prawników odmalował się obłędny strach. I delirycznie drżącymi rękami, pod czujnym okiem interwencyjnego redaktora z samego telewizora, podpisali wyrok na swojego kompana. Redaktor, jak Putin, zabrał im po wszystkim długopis. Tak oto telewizja znowu uratowała sytuację.   Dobranoc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a dlaczego nie dożywocie przecież to morderca ? jakby był np. zwykłym robolem to pewnie by tak było ale że z prawniczej rodziny to 25 lat, a skończy się odsiadka po kilku latach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/szok-za-trzy-miliony-chcieli-kupic-wolnosc-mordercy_371953.html     " 14 osób, w tym prawnicy, lekarze i biznesmeni z Podlasia, złożyli pisemne oświadczenia o tym, że ręczą za to, że skazany nie ucieknie i nie będzie utrudniał postępowania. Nie tylko słowem, niektórzy również zaoferowali własne majątki. Rekordzista, były prezes sporej firmy, zaoferował dwa mln złotych. Inni od 100 do 500 tys. zł. Jan Golonko, właściciel zakładu remontowo-budowlanego w Białymstoku, dał 100 tys. zł. - Znam Macieja od dziecka, dobrze znam też jego rodziców. Uważam go za mądrego człowieka i po prostu nie wierzę w jego winę. Nie wierzę, że on to zrobił - wyjaśnia przedsiębiorca."   .... bez komentarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że nie podali nazwisk "elity", która poręczyła za tego mordercę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.fakt.pl/tak-nie-wyglada-dziewczyna-uduszona-przez-przypadek-,artykuly,435218,1.html   Pozdrowienia dla poręczających.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a dlaczego nie dożywocie przecież to morderca ? jakby był np. zwykłym robolem to pewnie by tak było ale że z prawniczej rodziny to 25 lat, a skończy się odsiadka po kilku latach
  A dlatego, że najwyższy możliwy wymiar kary, tj. karę dożywotniego pozbawienia wolności, sądy orzekają zwykle wobec sprawców zabójstw popełnionych ze szczególnym okrucieństwem, sprawców którzy zabili więcej niż jedną osobę lub byli wcześniej skazani za zabójstwo itp.   Jak wynika z wiadomości prasowych, według ustaleń sądu I instancji, Maciej T. był pijany, na miejsce zdarzenia sam wezwał służby, nie ukrywał zwłok ani nie zacierał śladów, nie ukrywał się. Pozostaje jeszcze kwestia postaci zamiaru itd. Skoro sądy orzekają kary dożywotniego pw. wobec sprawców zabójstw połączonych z porwaniem i szcególnym udręczeniem ofiar, sprawców, którzy planują dokonanie zabójstwa, a następnie ukrywają zwłoki ofiary, czy też wobec sprawców zabójstw na zlecenie (vide sprawy gangu zabójców właścicieli kantorów i tzw. klubu płatnych zabójców), trudno oczekiwać, żeby wymierzono kare dożywotniego pw. akurat temu oskarżonemu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Katarzyna W. znana jako matka małej Madzi, również została skazana na 25 lat więzienia.   Sądy muszą jakoś miarkować kary, a mając do dyspozycji jako najwyższą - karę dożywotniego pozbawienia wolności, nie mogą jej wymierzać po równo każdemu zabójcy. Zabójstwo zagrożone jest karą od 8 do 15 lat pozbawienia wolności, karą 25 lat pozbawienia wolności albo karą dożywotniego pozbawienia wolności. Jak widać Maciej T. dostał wyrok "z górnej półki". Śmiem przypuszczać, że gdyby sprawa tyczyła zwykłego zjadacza chleba, dostałby nie więcej niż 15 lat.   A tu parę wyroków dla porównania: 3 lata i 8 miesięcy - "Brat zabił brata" dodawanie linków zablokowane######.pl/artykul/485137,lublin-bil-brata-az-go-zabil-jest-wyrok,id,t.html 25 lat - zabił i spalił zwłoki http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121002/LUBLIN/121009898   Ale lepiej jest żyć w swojej bajce pt. spiskowa teoria dziejów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: