Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żagle utonęły nagle. \"Nie ma sensu dyskutować\"

Utworzony przez janusz putek, 19 czerwca 2013 o 20:04 Powrót do artykułu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahahaha:) od dwoch lat leje do zalewu szambo ukrytą w lini brzegowej rurą, tylko po to żeby to nie powstało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze że z naszych pieniędzy nie będzie finansowane prywatne przedsięwzięcie!!! Co to za "biznesmen" który nie potrafi oszacować kosztów budowy i z tego co widać myli się o 8 mln zł czyli o 200%. Moim zdaniem takie rozwiązanie było od razu wkalkulowane w budowę przystani. Coś się pościemnia że się coś robi, potem się popłacze u Prezydenta że się pomyliło o 200%, powoła się potem na aspekty społeczne i jakoś się kasę wyciągnie. A tu pech i się nie udało.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprytny sposob na finansowanie inwestycji. Obiecac, ze sie cos zrobi ciekawego, a jak juz sie uzna, ze wszyscy tego chca to poprosic o pieniazki. Wybuduje aquapark tylko niech miasto da ziemie i kilkadziesiat mln.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mecenas sportu z bożej łaski... najlepiej na koszt podatnika.. ale żenada Panie Kawa.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To może niech p. Kawa -ponoć były biznesmen - sprezentuje darowiznę fundacji i wspólnymi siłami z fundacją wybuduje ośrodek dla swoich i kolegów potrzeb. A może koledzy z Rady Przed. Lub. wesprzą groszem, skoro kolega Żuk zmienił zdanie (chyba p.prezydent obawiając się o stołek przypomniał sobie, że nie ma co zrażać przyszłych wyborców, którzy chociaż na początku są niezbędni, a poczatek może chociaż raz będzie uwzględniał dokonania dla Lublina, a jak na razie to tylko są niesamowite długi i rosnące bezrobocie). Towarzystwo wzajemnej adoracji mające mieszkańców Lublina za idiotów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zakrecil zukiem ten trojkanowski od kawy, cale szczescie ze zuk przejzal na oczy. pogonic tych z rady fundacji i tyle. niech oddadza kase. panie kawa wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak będą do przodu o 1 mln minus rzeczywisty koszt "analiz"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze, że nie dostali piniędzy. Najlepiej poprosić o 8 "baniek" a potem upadłość. Pan Żuk dobrze zrobił. Jak nie zmini swojego myślenia to zostanie na stołku jeszcze dobrych pare lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-------------------DLACZEGO  NIE  MA  DONIESIENIA  DO  KRAKOWSKIEJ   PROKURATURY ?-=---------  do krakowskiej  Prokuratury  gdyż  lubelska  prokuratura  pertraktuje  z  lubelskim  ratuszem  pomieszczenia   Domu  Dziecka  na  potrzeby  Prokuratury  i  byłby  konflikt  interesów .      Teraz  Prezydent  podpowiada MOSiR  ma  to  budować (?).    Dlaczego  ma  to  budować  MOSiR  gdy  MOSiR  juiż  nie  jest  miejską  fi rmą, bo Prezydent  z  MOSiR  zrobił  ":Spółkę" .     Czyli  Prezydent  znowu  kombinuje  aby  Marina  prze szła  w  prywatne  kombinatorskie  ręce !.      PREZYDENCIE !  "ĆWOKU  JEDEN"    ZAPAMIĘTAJ  KOMBINA TORZE ,  ŻE  ---  ZALEW  ZEMBORZYCKI   JEST  PUBLICZNYM  AKWENEM  WODNYM  NALEŻĄCYM  DO MIESZKAŃCÓW  LUBLINA !!!.    Prezydent  nie  ma  prawa "handlować"  Zalewem Zemborzyckim  i  tere nami  rekreacyjnymi  wokół  Zalewu  Zemborzyckiego !.   Gdzie  są   Radni "PIS-u"  w  Ratuszu ,  dlaczego NIE  BLOKUJECIE  PRZESTĘPCZYCH  DECYZJI  PREZYDENTA  ŻUKA ? .   Taka  przystań  żaglowa  może i dla  Mieszkańców  Lublina  byłaby  przydatna (?) .  Jeżeli  tak  , to  niech  Ratusz  sam  buduje  przystań  a póżniej  będziemy  mogli  w  miejskiej Przystani  wypożyczać  żaglówki  i  po  prostu  płacić  Miastu  czyli  sobie  za  wynajem  żaglówek .   Czy  to  nie  jest  lepsze  rozwiązanie, niż  ciągłe  kombinacje ? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mosir to jest biznes po lubelsku.Czy ktoś widział rozliczenie Wrotkowa?Ile wydano i ile wpływa?A restauracja Marina odebrana Augustyniakowi-co z nią? Ile toalet jest na Marinie? A tor przy Janowskiej?...
 
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mosir to jest biznes po lubelsku.Czy ktoś widział rozliczenie Wrotkowa?Ile wydano i ile wpływa?A restauracja Marina odebrana Augustyniakowi-co z nią? Ile toalet jest na Marinie? A tor przy Janowskiej?...
a co sie stało z terenem miejskim przekazanym przed laty ZA DARMO !!! kolesiom z PZM ?? Sprzedali za 8 mln deweloperowi , dolożyli 2 mln na inny tor a co z reszta pieniedzy?!! Polacy to głupi naród , wybicie inteligencji w II w.ś i komunie zrobilo swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
owadowi za jego dzieło upadania miasta nalezy postawić POMNIK na pl. Litewskim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze ze nie bedzie, są wazniejsze sprawy w mieście niż jakaś tam zatoka. Brawo!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W innym lokalnym dzienniku jest dokładniej o tej kwestii. Warto zwrócić uwagę na to krótkie napomknienie, że MOSiR po wzięciu kasy z UE będzie "prosił" o pomoc merytoryczną LCŻ. Tzn. że spółeczka nadal będzie tu nieźle zarabiać i pan Kawa dostanie i tutaj swoją "działkę". No i uwaga, pan prezydent uważa, że ci fachowcy, którzy nie potrafili nawet poprawnego kosztorysu zrobić, teraz będą oferować najlepszą pomoc przy budowie prawdziwego centrum żeglarstwa?? Ci nieudacznicy, co chcą wyciągać tylko pieniądze od miasta? Zabronić prezydentowi wchodzić w układy z LCŻ. Wybranie współorganizatora takiej inwestycji powinno odbyć się w drodze przetargu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"nie miałem pojęcia o kosztach"  - Artur Kawa. Kto jak kto ale były prezes i główny udziałowiec jednej z największych firm w Lublinie (Emperia Holding, stokrotka) nie powinien mieć problemu z oszacowaniem kosztów inwestycji. Można pomylić się o kilka procent, no może o 20%, ale 8 mln złotych to ciężko nie zauważyć przy planowaniu inwestycji. Z drugiej strony dlaczego sam nie zainwestuje w ten "biznes dla bogaczy". Dla niego 8 mln to tak jak dla innych zwykłych zjadaczy chleba 100 zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: