Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
olo napisał:
jesteś idiotą, czy tylko udajesz?
Myślę, że nie jest idiotą tylko dokładnie pokazuje nam efekt przemian ostatnich lat. Młodzież nie jest zainteresowana takimi sprawami liczą się dla nich inne, bardziej przyziemne rzeczy... niestety. Nienauczeni współczucia i szacunku, myślą tylko o sobie. Mam nadzieję, ze moje obecnie kilkuletnie dziecko będzie kiedyś inne i będzie umiało uszanować takie dramaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramaty dramatami każdy w sercu napewno uszanuje;/ Może ktoś przesadza z gadaniem o imprezach ale taka żałoba nie oznacza tego by siedziec na tyłku w domu tydzien z czerwonymi oczami od łez.;// A to czy ktoś pyta sie o giełde samochodową to nie oznacza ze nie ma jakiegoś szacunku;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolrk napisał:
wie ktos czy gielda smochodowa bedzie ?
WY GŁUPIE LUBELSKIE PARSZYWE KMIOTY, JAK MOŻECIE TAKIE RZECZY WYPISYWAĆ POWINJNO SIE WAS ZAORAĆ I POSIAĆ NA WAS KUKURYDZĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAWYWE napisał:
WY GŁUPIE LUBELSKIE PARSZYWE KMIOTY, JAK MOŻECIE TAKIE RZECZY WYPISYWAĆ POWINJNO SIE WAS ZAORAĆ I POSIAĆ NA WAS KUKURYDZĘ
Pfyy widać jaki poziom reprezentujesz.Zapytac juz nie można. Kolejny dzieciuch sie odezwał ktory w dobie żałoby nie potrafi w chwili ciszy i atmosfery refleksji oraz łaczenia sie z innymi bólem wyzywa od "kmiotów" i obraza innych. Rozumiem że mozna przezywac bol ale zeby aż do takiego stopnia by emanowac złoscią i gniewem gdy ktoś chce dopiedziec sie nie o ROZRYWKOWĄ IMPREZE TYLKO O GIEŁDE NA KTOREJ TEZ PRACUJĄ LUDZIE;//tROCHE OPANOWANIA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Myślę, że nie jest idiotą tylko dokładnie pokazuje nam efekt przemian ostatnich lat. Młodzież nie jest zainteresowana takimi sprawami liczą się dla nich inne, bardziej przyziemne rzeczy... niestety. Nienauczeni współczucia i szacunku, myślą tylko o sobie. Mam nadzieję, ze moje obecnie kilkuletnie dziecko będzie kiedyś inne i będzie umiało uszanować takie dramaty.
dramat to polska gospodarka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilamila napisał:
Pfyy widać jaki poziom reprezentujesz.Zapytac juz nie można. Kolejny dzieciuch sie odezwał ktory w dobie żałoby nie potrafi w chwili ciszy i atmosfery refleksji oraz łaczenia sie z innymi bólem wyzywa od "kmiotów" i obraza innych. Rozumiem że mozna przezywac bol ale zeby aż do takiego stopnia by emanowac złoscią i gniewem gdy ktoś chce dopiedziec sie nie o ROZRYWKOWĄ IMPREZE TYLKO O GIEŁDE NA KTOREJ TEZ PRACUJĄ LUDZIE;//tROCHE OPANOWANIA!!!!!!
taak wal na swoja giełdę KMIOCIE i nie wspominaj mi o o opanowaniu ty chłopku roztropku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jutro jade na elizówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAWYWE napisał:
taak wal na swoja giełdę KMIOCIE i nie wspominaj mi o o opanowaniu ty chłopku roztropku
Pomyłka jestem kobietą Nerwowego człowieka z natury nie da sie uspokoic;) Dobrze wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA sie zastanawiam czy jechac...musze kupic czesc do samochodu ak najszybciej. Szkoda że strona oficjalna jest tak zaniedbana że nie ma takich inforamacji bo nie wszystkie giełdy w Polsce beda zamkniete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam też jutro jadę na giełdę.....mam nadzieje że będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś żałoba !!!!!! Ty durńu zginął nasz prezydent i połowa rządu a ty mówisz JAKAŚ ŻAŁOBA !!!!!!! nie jestes polakiem skoro tak mówisz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAWYWE napisał:
taak wal na swoja giełdę KMIOCIE i nie wspominaj mi o o opanowaniu ty chłopku roztropku
KMIOTEM to jesteś ty. Ludzie muszą pracować tak czy siak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się straszna tragedia się stała, Polska w żałobie ale to nie znaczy, że przez cały tydzień ma być wszystko pozamykane. tak się nie da. ludzie muszą pracować. a co do Dworu Anna to jak ktoś już dawno zaplanował sobie wesele, zapłacił za nie to ma tak poprostu z niego zrezygnować? nikt mu pozatym nie zwróci tych zainwestowanych pieniędzy. ale to i tak będzie wesele trochę smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesela swoją drogą... ludzie zamawiają sale 2 lata wcześniej w niektórych przypadkach, ale słyszałem że na mieście w niektórych klubach normalnie imprezy.........;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się i przynajmniej teraz przestańcie się obrażać nawzajem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby powiedział porucznik Jaszczuk: "Popsuli samolot..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj o 12 razem z rodziną złorzyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze pod UM przy Placu Łokietka. Wracając do domu przejezdzaliśmy obok stadionu na którym jak gdyby nigdy nic stały namioty a handlującymi szmatami i jak zawsze motłoch kupujących.... Motłoch nie uszanował ani żałoby ani śmierci... Wstyd mi za to że tak sie dzieje w Lublinie, największym mieście po tej stronie Wisły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...