Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszki pod stadionem Motoru Lublin

Utworzony przez mn, 2 września 2009 r. o 19:39 Powrót do artykułu
Smaga znalazł hita, to już nawet na mecze autor zaczął chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
west napisał:
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!
To podziękujcie tym, którzy rozkręcili zadymę i nie zaprzeczajcie że do niej doszło i nie miejcie pretensji do mediów, że piszą że rzucaliście kamieniami. Nie rzucajcie to nie napiszą. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zadymiarz, ćwiercmozg itp. A bierze sie to glownie z przeklaman mediow ;/ szkoda, bo fajna atmosfere na stadionie (taka jak dzis) pomaga piłkarzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wlasnie wracam cały i zdrowy ,mecz dobry,doping tez, a to co zaszlo pod stadionem to nie mozna nazwac awanturą...nie róbcie sensacji z niczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzetelne podejscie do sprawy... http://www.radio.lublin.pl/?site=news_deta...d=62287&k=k To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wielkie mi HALO! A ten typek spałowany poślizgnął sie upadl a nie "dopadli jednego z najbardziej agresywnych szalikowców, powalili go na ziemię i spałowali". Nalali trochę rozumu do głowy... może... i bardzo dobrze! Należało mu się. Robicie tanią sensację robicie krzywdę samemu klubowi, co gorsza podsycają was ludzie którzy nie byli na meczu i są zapewne ze Świdnika bądź inne elementy żyjące w dziwnej bajce że jak się pójdzie na Motor to w łeb. Co do działań policji to spisali się bardzo dobrze, opanowali całą sytuacje i nie dopuścili to prawdziwego piekła. Tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego temu imbecylowi zakryli oczy? niech kazdy widzi co to za idiota jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsłonić ch... ślepaki ! Niech jego stara zobaczy kogo urodziła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw ta psia końcówa rzucała w policjantów później dostał solidny oklep aż mu buty spadły i spier... na bosaka, później chyłkiem wrócił po nie a na końcu poleciał się poskarżyć na KMP że dostał oklep od policji za to że sobie szedł. A policja oczywiście się osr...ła i zaczęła szukać kto to tak go skrzywdził. Jak tak KWP będzie podchodziło do swych funkcjonariuszy to logistyka z Miejskiej będzie zabezpieczać mecze bo NPP się na nie wypnie. Sukinsyny rzucały w policjantów wszystkim łącznie ze znakami a dowodzący się obs..ł i nie pozwolił użyć strzelb mimo że była to ewidentna czynna napaść. Trzeba było jeszcze tarcze zabrać chłopakom z Chełma to by można było ich szybciej wyeliminować celnym rzutem. Brak słów, dno i trzy metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...