Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 września 2009 r.
19:16
Edytuj ten wpis

Zamieszki pod stadionem Motoru Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
0 29 A A

Na niewiele się zdały podjęte przez policję nadzwyczajne środki ostrożności. Po meczu Widzew Łódź - Motor Lublin kibice rozpoczęli bitwę z policją. W ruch poszły kamienie, butelki i kije. Zamknięte dla ruchu są Al. Zygmuntowskie i al. Piłsudskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po zakończonym meczu ze stadionu wyszli najpierw kibice Motoru. Z wypuszczeniem kibiców Widzewa ochrona jeszcze czekała.

Niewiele jednak to dało. Kibice Motoru zza ogrodzenia wznosili wrogie okrzyki. Potem zaatakowali policyjne kordonu. W stronę mundurowych posypały się plastikowe butelki z wodą, szklane butelki, kije, śmietniki z pobliskich stacji benzynowych

Po pewnym czasie kibice wycofali się do Parku Ludowego i rozpierzchli na mniejsze grupki. Policja ściągnęła posiłki. Jednostki prewencji weszły do parku by oczyścić drogę kibicom Widzewa, których później odprowadzili na parking przy MTL. Tam czekały na nich autokary.

Choć przed stadionem jest już spokojnie, to na całej długości zamknięty jest ruch na Al. Zygmuntowskich i al. Piłsudskiego. To powoduje kolejne korki, m.in. na Nabystrzyckiej (do Zana). Pierwszy z kolejki trolejbusów w Kolejce na Ul. Lipowej czeka tu już 45 min.


Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
euchenio / 3 września 2009 o 12:19
0
Najpierw ta psia końcówa rzucała w policjantów później dostał solidny oklep aż mu buty spadły i spier... na bosaka, później chyłkiem wrócił po nie a na końcu poleciał się poskarżyć na KMP że dostał oklep od policji za to że sobie szedł. A policja oczywiście się osr...ła i zaczęła szukać kto to tak go skrzywdził. Jak tak KWP będzie podchodziło do swych funkcjonariuszy to logistyka z Miejskiej będzie zabezpieczać mecze bo NPP się na nie wypnie. Sukinsyny rzucały w policjantów wszystkim łącznie ze znakami a dowodzący się obs..ł i nie pozwolił użyć strzelb mimo że była to ewidentna czynna napaść. Trzeba było jeszcze tarcze zabrać chłopakom z Chełma to by można było ich szybciej wyeliminować celnym rzutem. Brak słów, dno i trzy metry mułu.
Najpierw ta psia końcówa rzucała w policjantów później dostał solidny oklep aż mu buty spadły i spier... na bosaka, później chyłkiem wrócił po nie a na końcu poleciał się poskarżyć na KMP że dostał oklep od policji za to że sobie szedł. A policja oczywiście się osr...ła i zaczęła szukać kto to tak go skrzywdził. Jak tak KWP będzie podchodziło do swych funkcjonariuszy to logistyka z Miejskiej będzie zabezpieczać mecze bo NPP się na nie wypnie. Sukinsyny rzucały w policjantów wszystkim łącznie ze znakami a dowodzący się obs..ł i nie pozwolił u... rozwiń
Avatar
STYX / 3 września 2009 o 10:20
0
Odsłonić ch... ślepaki ! Niech jego stara zobaczy kogo urodziła !
Avatar
lu / 2 września 2009 o 23:30
0
dlaczego temu imbecylowi zakryli oczy? niech kazdy widzi co to za idiota jest!!
Avatar
Gaga / 2 września 2009 o 23:18
0
rzetelne podejscie do sprawy...
[url="http://www.radio.lublin.pl/?site=news_details&id=62287&k=k"]http://www.radio.lublin.pl/?site=news_deta...d=62287&k=k[/url]

To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wielkie mi HALO! A ten typek spałowany poślizgnął sie upadl a nie "dopadli jednego z najbardziej agresywnych szalikowców, powalili go na ziemię i spałowali". Nalali trochę rozumu do głowy... może... i bardzo dobrze! Należało mu się.
Robicie tanią sensację robicie krzywdę samemu klubowi, co gorsza podsycają was ludzie którzy nie byli na meczu i są zapewne ze Świdnika bądź inne elementy żyjące w dziwnej bajce że jak się pójdzie na Motor to w łeb.
Co do działań policji to spisali się bardzo dobrze, opanowali całą sytuacje i nie dopuścili to prawdziwego piekła.
Tyle w tym temacie!
rzetelne podejscie do sprawy...
[url="http://www.radio.lublin.pl/?site=news_details&id=62287&k=k"]http://www.radio.lublin.pl/?site=news_deta...d=62287&k=k[/url]

To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wiel... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 21:38
0
ja wlasnie wracam cały i zdrowy ,mecz dobry,doping tez, a to co zaszlo pod stadionem to nie mozna nazwac awanturą...nie róbcie sensacji z niczego...
Avatar
pismak / 2 września 2009 o 21:32
0
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zadymiarz, ćwiercmozg itp. A bierze sie to glownie z przeklaman mediow ;/ szkoda, bo fajna atmosfere na stadionie (taka jak dzis) pomaga piłkarzom
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zad... rozwiń
Avatar
widz / 2 września 2009 o 21:23
0
west napisał:
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!


To podziękujcie tym, którzy rozkręcili zadymę i nie zaprzeczajcie że do niej doszło i nie miejcie pretensji do mediów, że piszą że rzucaliście kamieniami. Nie rzucajcie to nie napiszą. Amen
Avatar
west / 2 września 2009 o 21:15
0
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!
Avatar
zażenowany / 2 września 2009 o 21:00
0
Smaga znalazł hita, to już nawet na mecze autor zaczął chodzić?
Avatar
driver / 2 września 2009 o 20:58
0
To jest jakaś masakra, że przez takich ćwierćmózgów całe miasto jest zakorkowane, ludzie nie mogą w normalnym czasie dojechać z punktu A do punktu B. Stałem przez tą całą sytuacje w korku około 45 minut. Mam propozycje dla władz miejskich- Wybudujcie stadion gdzieś w szczerym polu, dajcie po meczu bandzie deb***i po pistolecie niech się wystrzelają i będzie święty spokój , a prawdziwi kibice chętnie przyjdą na stadion kibicować swojej drużynie. Pozdrawiam KIBIC MOTORU I KIEROWCA.
Avatar
euchenio / 3 września 2009 o 12:19
0
Najpierw ta psia końcówa rzucała w policjantów później dostał solidny oklep aż mu buty spadły i spier... na bosaka, później chyłkiem wrócił po nie a na końcu poleciał się poskarżyć na KMP że dostał oklep od policji za to że sobie szedł. A policja oczywiście się osr...ła i zaczęła szukać kto to tak go skrzywdził. Jak tak KWP będzie podchodziło do swych funkcjonariuszy to logistyka z Miejskiej będzie zabezpieczać mecze bo NPP się na nie wypnie. Sukinsyny rzucały w policjantów wszystkim łącznie ze znakami a dowodzący się obs..ł i nie pozwolił użyć strzelb mimo że była to ewidentna czynna napaść. Trzeba było jeszcze tarcze zabrać chłopakom z Chełma to by można było ich szybciej wyeliminować celnym rzutem. Brak słów, dno i trzy metry mułu.
Najpierw ta psia końcówa rzucała w policjantów później dostał solidny oklep aż mu buty spadły i spier... na bosaka, później chyłkiem wrócił po nie a na końcu poleciał się poskarżyć na KMP że dostał oklep od policji za to że sobie szedł. A policja oczywiście się osr...ła i zaczęła szukać kto to tak go skrzywdził. Jak tak KWP będzie podchodziło do swych funkcjonariuszy to logistyka z Miejskiej będzie zabezpieczać mecze bo NPP się na nie wypnie. Sukinsyny rzucały w policjantów wszystkim łącznie ze znakami a dowodzący się obs..ł i nie pozwolił u... rozwiń
Avatar
STYX / 3 września 2009 o 10:20
0
Odsłonić ch... ślepaki ! Niech jego stara zobaczy kogo urodziła !
Avatar
lu / 2 września 2009 o 23:30
0
dlaczego temu imbecylowi zakryli oczy? niech kazdy widzi co to za idiota jest!!
Avatar
Gaga / 2 września 2009 o 23:18
0
rzetelne podejscie do sprawy...
[url="http://www.radio.lublin.pl/?site=news_details&id=62287&k=k"]http://www.radio.lublin.pl/?site=news_deta...d=62287&k=k[/url]

To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wielkie mi HALO! A ten typek spałowany poślizgnął sie upadl a nie "dopadli jednego z najbardziej agresywnych szalikowców, powalili go na ziemię i spałowali". Nalali trochę rozumu do głowy... może... i bardzo dobrze! Należało mu się.
Robicie tanią sensację robicie krzywdę samemu klubowi, co gorsza podsycają was ludzie którzy nie byli na meczu i są zapewne ze Świdnika bądź inne elementy żyjące w dziwnej bajce że jak się pójdzie na Motor to w łeb.
Co do działań policji to spisali się bardzo dobrze, opanowali całą sytuacje i nie dopuścili to prawdziwego piekła.
Tyle w tym temacie!
rzetelne podejscie do sprawy...
[url="http://www.radio.lublin.pl/?site=news_details&id=62287&k=k"]http://www.radio.lublin.pl/?site=news_deta...d=62287&k=k[/url]

To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wiel... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 21:38
0
ja wlasnie wracam cały i zdrowy ,mecz dobry,doping tez, a to co zaszlo pod stadionem to nie mozna nazwac awanturą...nie róbcie sensacji z niczego...
Avatar
pismak / 2 września 2009 o 21:32
0
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zadymiarz, ćwiercmozg itp. A bierze sie to glownie z przeklaman mediow ;/ szkoda, bo fajna atmosfere na stadionie (taka jak dzis) pomaga piłkarzom
no tak, media maja prawo o tym napisac. Niech jednak piszą to nie wyolbrzymiając sytuacji, tylko po to aby ich jutrzejsze gazety rozeszly sie w lepszym nakladzie. ja sie pytam gdzie była regularna bitwa, jakie zamieszki w innych czesciach miasta. Zreszta gazeta nie raczyłą nawet podac wyniku meczu, nie pokazałą zdjęc oprawy czy dopingu, Jest jednak od razu filmik z "zadymą"....Ja jestem zwykłym niedzielnym kibicem,zadnym tam pseduo hooliganem i innym JP,HWDP czy takie tam ;d. Denerwuje mnie jednak ten stereotyp, ze kibic MOtoru=zad... rozwiń
Avatar
widz / 2 września 2009 o 21:23
0
west napisał:
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!


To podziękujcie tym, którzy rozkręcili zadymę i nie zaprzeczajcie że do niej doszło i nie miejcie pretensji do mediów, że piszą że rzucaliście kamieniami. Nie rzucajcie to nie napiszą. Amen
Avatar
west / 2 września 2009 o 21:15
0
LUDZIE!!! na meczu zero awantury!!! doping dobry bez wrzut a po ,eczu Widzew też prowokował ale większość zwykłych kibiców się rozeszła w spokoju!!!!
Avatar
zażenowany / 2 września 2009 o 21:00
0
Smaga znalazł hita, to już nawet na mecze autor zaczął chodzić?
Avatar
driver / 2 września 2009 o 20:58
0
To jest jakaś masakra, że przez takich ćwierćmózgów całe miasto jest zakorkowane, ludzie nie mogą w normalnym czasie dojechać z punktu A do punktu B. Stałem przez tą całą sytuacje w korku około 45 minut. Mam propozycje dla władz miejskich- Wybudujcie stadion gdzieś w szczerym polu, dajcie po meczu bandzie deb***i po pistolecie niech się wystrzelają i będzie święty spokój , a prawdziwi kibice chętnie przyjdą na stadion kibicować swojej drużynie. Pozdrawiam KIBIC MOTORU I KIEROWCA.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 0 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 16 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 11 2

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 103 27

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 43 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!