Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wypadek haha dobre. Bilas Kubusia przeszkadzal Ci w alkoholizacji, twoje slowlnictwo do syna mowilo samo za siebie jaka z ciebie "mamusia". Niechcesz Go to oddaj. Szkoda dziecka ze ma taka matke bez serca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu ojca dziecka bym ci to samo zrobila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*ebani debile chlopczyk jest zdrowy i ma sie bardzo dobrze. A wy nie macie wlasnego zycia ze wtracacie sie w czyjes?! Hejty pieprzone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlode glupie niech się wybzyka dopiero dzieci rodzic alkoholiczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za bzdury?!!! Moje dzieci nie raz spadły a to z fotela a to z regału i popękanych czaszek nie mają !!! syn kieyś na płytkach w łazience zaczął iśc na boso mokre nóżki miał a ja na sekundę odwróciłam się po ręcznik to jak walnął na głowę to mało zawału nie dostałam ale nic mu na szczęćie nie było i czaszka też mu nie pękła a poleciał naprawdę mocno o płytki!!! dzieci robią sobie krzywdy bo kicają i w ogóle i matka nie zxawsze jest w stanie zaradzić temu bo zdrowe dzieci to fruwają i ja zawsze trzeźwa jestem bo wiadomo, ze jak są dzieci to się nie pije alkoholu tylko matkuje a jak się chce pić to się nie pieprzy i nie rodzi dzieci!!! takie szmaciśko pizde powinna sobie zaszyć- koleżanka broniła jasne- a ja na jej miejscu tej matce bym jeszcze ryj rozkwasiła- bo moja koleżanka gdyby coś takiego zrobiła to zęby bym jej wybiła!! Locho kłaczasta do puchy a dziecku normalny dom zapewnić!!! Sobie jebnij o ściane bezduszna paralotnio a nie bezbronnego się czepiasz!!! Tu ktoś za doskonale imię dziecka i sytuacje to więc jednak prawda, że przeszkadzał ci wlibacjach!!! Zgiń śmieciu!!! ja bym się chętnie tobą zaopiekowała ale popękana to to cała byś była!!! Bestiooo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka pisze- debile chłopczyk jest zdrowy i ma się dobrze- haha no ma się zajebiście bo matka mu głowę rozjebała!!! Debil to ty jesteś i nie broń takiego kurestwa bo w efekcie końcowym skończysz jak wycieraczka!!! Biedne dzieciątko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie koleżanka pisze tylko ona sama te komentarze ahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo po tej akcji wątpię by ktoś normalny nie wstydził by się z nią pokazywac żeby potem mu coś przykleilo. Dziecko ma się dobrze? ale kiedys mogą być tego skutki opóźnienie chodu problem z mowa a nawet za parę lat z nauka! A potem będzie go biła bo nic nie umie a to TMoja wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak może pisać, ze dziecko ma się dobrze skoro ma czaszkę pęknięta! No może teraz w miarę dobrez bo na lekach silnych dziecko trzymają, peknięta czaszka świadczy o tym, iż to dziecko dostało tak mocno w głowę, że mózg został naruszony co nawet krwiak świadczy o mocy uderzenia a co mówić o tym pęknięciu. To, ze ona pije to ch.. jej w dupe!! Ale nawet jeśli wypiła czy sama to dziecko wychowuje czy jak to jest nie wiem- to powinna wiedzieć, ze to właśnie ona je nosila pod sercem i nigdy palcem nie powinna go tknąć i ciągle kochać, całować tulić a jak bejbi płacze to proste,z e coś trzeba poradzić najlepiej to przytulić, polulać. Szkoda dziecka bo cierpi za to, ze mama nie umiała zapanować nad hormonami a tata nad chujem... Ona jeśli raz uderzyła to będzie biła ciągle aż zabije. Ale skoro ona ciągle pije to w końcu komniec koncow być musi, więc może ta sytuacja się stala aby przejrzała na oczy i rzuciła ten alkohol i malcem się zajęła a alkohol to samo zło a dzidziuś najwspanialsza rzecz jaka się trafia w zyciu. A będzie miała koleżanki i kolegów- czemu nie jak takie samo kurestwo to będą bo jak to z kim będą pic itd... heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma dla niej wytłumaczenia! dziecko jej przeszkadzało. Powinno spać w nocy to by do tragedii nie doszło. Ciekawe co na to ojciec dziecka ale jak ciota to poglaszcze przytuli mamusie bo normalny to by jej rozbił czache
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona ciągle narzekała ciągle jej źle bo płakał itp.Matko do dziecka trzeba umieć podejść ułożyć mu plan dnia z czasem się przyzwyczailby o wszystko by miało skład i ład. Ale gowniarze się pewnie nie chciało wstawać rano dla niej zapewne to było kara bo trzeba wstac i nie pospi paniusia. Tyle rodzin się stara o dzieci i nie mogą mieć a te najgorsze rodzą biją piją nie doceniają! pójdzie siedzieć to przemysli . A gdy ujdzie jej płazem kto wie znów się to powtórzy!!!!! Narkotyki alkohol faceci nie wracanie do domu do dziecka! życie EWELINY. Cala jej rodzina to pomylka. Ojciec menel matka znosiła zachowania gowniary zero dyscypliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona bez winy a dziecku zostanie na całe życie:( biedny maluch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no to elegancka mamusia ... Nie wiem czy znasz taką historię z tamtego roku- nie wiem gdzie to było ale słyszałąm w TV. Kobieta miała córeczkę i chłopaka- chodziła szmaciła się - też nie wracała do domu piła dziecko zostawiała a w końcu jeden z jej kolegów od meliniarstwa zamknął ją w piwnicy- gwałcił przez trzy dni i ślepia jej wydrapał- takie szamty szybko kończą ale nie tak wesoło jak zaczynają. Takich jest bardzo dużo panienek tylko kazy dupe im kryje- bo żyją jakimiś zasadami bez pokrycia a tym samym pokazują brak godności osobistej i posiadania honoru. Szkoda dzieci takich rodziców bo dziecko daje tyle szczęścia, ze nic nie jest w stanie zapewnić tego. szlauf pieprzony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinny poniesc konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredna swierzbica swedziala pupa i się nachlala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imbecylu sam/sama zacytowałas/les to co napisali że "nie zaprzeczaŁa ze pila alko" a ***isz o jakimś balkonie i powietrzu w którym był alkohol i że samo w nią wchloneo. zaprzeczasz sam/samej sobie co piszesz.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz jaką prawda to na co ten głupi komentarz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...