Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasłabł przed szpitalem. Karetka jechała po niego 15 minut

Utworzony przez PACJENT, 2 sierpnia 2011 r. o 06:43 Powrót do artykułu
może nie mogłes znaleźć rtg dlatego ci tak długo pobyt zajął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejeden weterynarz moglby zawstydzic niejednego lekarza medycyny Jak to pieknie czytac wypowiedzi samarytaninow, zyjemy w pieknym miescie z cudownymi ludzmi ! DZIEKUJE WAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie po co lekarze skłądają przysięgę skoro ważniejsze są przepisy według których ludzkie życie nic nie znaczy?!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzicie w poczekalni i czekacie, bo lekarz akurat zajmuje sie awanturujacym sie menelem, bo on jest wazniejszy niż wy. On bedzie miał w 2h wykonane badania, na które wy poczekacie rok-dwa, bo sie "kontrakt skonczył". Od 6 lat w tym siedzę i wiem c piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe,jak był taki umierający to po co go wieźli do Biernackiego jak byli pod szpitalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baban napisał:
Najprawdopodobniej było tak - jakis czlowiek wygladajacy prawdopodobnie jak pijaczek lub menel siedzial na murku i zaslabl, zbiegli sie ludzie, ktos polecial do pobliskiego szpitala a stamtad ktos wystawil 'przyslowiowa glowe' i sie 'wywiedzial' ze to pijaczek wiec dlatego nie lecieli, bo po co, jesli by to przewrocila by sie stara babcia albo jakas w miare wygladajaca osoba pewnie by peilegniarka najpierw poleciala a potem moze i lekarz. Artylul nic nie opisuje ze to byl okoliczny pijaczek a zgodnie z zasada minimalizacji strat lekarze juz go przekreslili na korzysc pacjetow placacych skladki w szpitalu. A etyka? nie ma zadnej etyki sa tylko interesy.
przechodzilem koło tego twojego czlowieka ,to byl śmierdzacy zaniedbany pijak przez takich nie ma miejsc w szpitalach dla przyzwoitych ludz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie się ile się czeka na tomografię i ile kosztuje , moda na bezdomnego jest na czasie za nic nie bulisz i masz wszystko od ręki . A ty kolego z uciętym palcem nie przesadzaj , nie umierałeś i od tego nie umrzesz, palec też nie odrośnie , lekarz nie leżał tylko biegał od pacjenta do pacjenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te cioty krytykuja lekarzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
chcecie lepszej służby zdrowia to zacznijcie od siebie tępe chu......... pozdro dla wszystkich którzy bronią swoimi komentarzami pijaka, menela, brudasa gorszego od brudnej świni
tak panie doktorze, oczywiście my wszyscy jesteśmy menelami, najlepiej żeby nas nie było. A może wreszcie pozbyć się preferencyjnego traktowania rodzin lekarskich i pracowników służby zdrowia - a takie macie zapisy w swoim kodeksie etyki; a może czas zrobić porządek ze służbą zdrowia i faktycznie wprowadzić zasady jak na Śląsku? Skończyłoby się wielomiesięczne czekanie na wizytę u specjalisty, karetki przyjeżdżałyby szybciej, ratowanie życia "na ulicy" dalej byłoby obowiązkiem lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i spsk 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczy jak to jest. Kierowca obowiązany jest udzielić pomocy poszkodowanemu, mimo że nie posieda ku temu kwalifikacji. Co będzie jeżeli to będzie np. kierowca TIR, czy też musi uzyskać zgodę swojego pracodawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę na leciu solidarności "tacy" występowali jako ważne osobistości i rozwalali publicznie sprzęt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore! Lekarz ma obowiązek udzielić pomocy, a stan wyższej konieczności, niech nikt mi nie truje, że przepisy przecież życie i zdrowie jest najważniejsze, wie to każdy ratownik, lekarz i t.p. A Ci co tam stali i patrzyli to powinni dyscyplinarki dostać za niewykonanie obowiązków! Inna rzecz, że mamy chore przepisy, ale takie coś to parodia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
tak panie doktorze, oczywiście my wszyscy jesteśmy menelami, najlepiej żeby nas nie było. A może wreszcie pozbyć się preferencyjnego traktowania rodzin lekarskich i pracowników służby zdrowia - a takie macie zapisy w swoim kodeksie etyki; a może czas zrobić porządek ze służbą zdrowia i faktycznie wprowadzić zasady jak na Śląsku? Skończyłoby się wielomiesięczne czekanie na wizytę u specjalisty, karetki przyjeżdżałyby szybciej, ratowanie życia "na ulicy" dalej byłoby obowiązkiem lekarzy.
najchetniej położył bym tego człowieka koło ciebie:) byś sobie wąchał przez 1,5h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok, jestem zbulwersowana i mam jak najgorsze zdanie o pracownikach tego szpitala! Jak tak można postępować? Jakie procedury? To dla nich życie człowieka to procedura???? Ktoś powinien odpowiedzieć za to dyscyplinarnie inaczej uważam, że to nie szpital!!! Wstyd i hańba.... Zresztą teraz w służbie zdrowia pacjent jest tylko przedmiotem, doczekalismy się a tyle składek nam zabierają i jesteśmy tak poniewierani....Zgroza, zgroza i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
chcecie lepszej służby zdrowia to zacznijcie od siebie tępe chu......... pozdro dla wszystkich którzy bronią swoimi komentarzami pijaka, menela, brudasa gorszego od brudnej świni
Ty biedny osobniku! Bronimy życia ludzkiego, człowieka, jakim by on nie był. Jeżeli nie wiesz, że życie ludzkie ma wartość najwyższą to ja nawet nie wiem jak ciebie nazwać, może własnie tak jak ty nazwałeś jego. Szkoda mi ciebie, że nie ma w tobie żadnej wartości......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jana napisał:
Szok, jestem zbulwersowana i mam jak najgorsze zdanie o pracownikach tego szpitala! Jak tak można postępować? Jakie procedury? To dla nich życie człowieka to procedura???? Ktoś powinien odpowiedzieć za to dyscyplinarnie inaczej uważam, że to nie szpital!!! Wstyd i hańba.... Zresztą teraz w służbie zdrowia pacjent jest tylko przedmiotem, doczekalismy się a tyle składek nam zabierają i jesteśmy tak poniewierani....Zgroza, zgroza i hańba
oapski kolorowe na nadgarstkach rozwiazuja problemy jak w pomorskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby pani nie zasłabła z tej hańby , a jak przyjedzie karetka to niech nie wiozą pani na Staszica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej co by calowali po rączkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
najlepiej co by calowali po rączkach
przez takie osoby jak pani nie mieli czasu wyjść do chorego pijaka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...