Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ladnie sie dorobili, ja nie wpier***am grzybow z lasu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Pewnie też nie jadasz jajek od kury i nie pijesz mleka od krowy, co?
0
Prawdziwa tragedia. Okropnie się czyta takie informacje. Ludzie, grzyby są smaczne, ale czy nie lepiej dla własnego bezpieczeństwa, darować sobie grzybobranie i pójść na jagody?
0
Wszystkie grzyby są jadalne. Tylko niektóre jeden raz!
0
m.a.s.h. napisał:
Pewnie też nie jadasz jajek od kury i nie pijesz mleka od krowy, co?
skoro tak bardzo interesuje cie moja dieta to odpowiadam: jaja jem tylko wiejskie, mleka prosto od krowy nie pijam, wolę ze sklepu.
0
Gość napisał:
skoro tak bardzo interesuje cie moja dieta to odpowiadam: jaja jem tylko wiejskie, mleka prosto od krowy nie pijam, wolę ze sklepu.
Chyba się nie zrozumieliśmy. W Polsce raczej większość grzybów pochodzi z lasu. Nawet tych ze sklepu:-) Nie wliczam pieczarek (ble...) boczniaków itp.
0
m.a.s.h. napisał:
Chyba się nie zrozumieliśmy. W Polsce raczej większość grzybów pochodzi z lasu. Nawet tych ze sklepu:-) Nie wliczam pieczarek (ble...) boczniaków itp.
zeby bylo jasne: jadam tylko pieczarki
0
Gość napisał:
Jak dla mnie pieczarka to g...o nie grzyb. Ja z reguły nie zbieram blaszkowych i mam spokój oraz frajdę ze zbierania i jedzenia prawdziwych grzybów.
0
Gość napisał:
jesteś pier***nienty, grzyby z fabryki, mleko z laboratorium i chleb z kopalni..
0
ten niżej to niedojeb napisał:
jesteś pier***nienty, grzyby z fabryki, mleko z laboratorium i chleb z kopalni..
Jak widzę ma masz problem, nie tylko z psychiką ale również z nauką języka ojczystego! Nie widzę sensu dalszej dyskusji!
0
Gość napisał:
a kogo to qrwa obchodzi
0
CHYBA ZA DLUGO PRZEBYWACIE NA SLONCU PISZĄC TAKIE TEKSTY --GDZIE LUDZIE MAJA TAKI PROBLEM ZDROWOTNY
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: