Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziemia rolna pod zastaw? Bank się nie zgodzi. To skutki ustawy PiS o obrocie ziemią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2016 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Straszny skowyt rozpoczęli ci, którzy dostali ziemię za darmo, a teraz nie mogą jej zhandlować i nachapać się. Przypomnijmy, że o żadnej ojcowiźnie nie może być mowy, bo ojcowiznę zagarnęły komuchy w 1944. A teraz troszeczkę się ukróciło handlowanie skradzionym i boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na usta cisną się już tylko słowa klasyka - co by tu jeszcze spieprzyć panowie? Najgorsze, że jak już wszystko spieprza to do tego kaczystanu już nie będzie po co wracać, już teraz wstyd za granica po polsku mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec mojego znajomego mieszka na pograniczu trzech gmin i w każdej ma trochę ziemi. Poszedł do notariusza, żeby przekazać część ziemi synowi i się okazało, że nie może tego zrobić bo mieszka w innej gminie ! Może teraz ją tylko sprzedać obcym a nie rodzinie! To jest dramat do kwadratu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku..wa!!!!!!!!!!!!! Debile co się wypowiadacie jak nie wiecie. Skowyt jakich poszkodowanych???!!(sam jęczysz bo cię boli, że ktoś ma a ty nie!!!) Kupiłam działkę 5 lat temu, nie wybudowaliśmy się wcześniej bo dzieci się urodził i nie było kiedy się tym zająć. Kupiłam działkę za swoje zaoszczędzone pieniądze i nikt mi jej nie dał. Pracy też nie mamy załatwionej po znajomości, ani w państwówce. Po prostu nam się udało, ale widać niektórych to kur...a boli. Wybudowaliśmy dom do piętra i chcieliśmy kasę na dokończenie, ale bank nam wstrzymał wniosek bo je...ana ustawa o hipotekach. Mieszkam w Lublinie od urodzenia i nie jesteśmy obcokrajowcami a rodowity Polakami więc o czym mowa. I siądzie taki jeden debil z drugim i się wypowiada o jakiejś ojcowiźnie, o 1944 roku że ktoś coś zabrał, że ktoś coś ukradł i chce sprzedać. A co to kur.....a ma do mojego kredytu??? Nic nie ukradłam i nic nie dostałam, i nic nie chcę sprzedać. Chcę się tylko wybudować i mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby kolega z dwoch postów powyżej pisał o skowycie kościoła w Polsce? Aaaa nie przcieciez czarni maja za darmo i moga handlować dalej, tak to patologiczna kacza zmiana zlansowała mu mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość Polski chciała PiS to teraz macie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tego Żmijana słucha???To faryzeusz!! Za Tuska się podlizywał,aby paliwo opodatkować,opodatkować drogi krajowe ,robił wszystko aby nie było autostrady do granicy i chciał opodatkować mocniej mieszkania.Dzisiaj jeździ i szuka poklasku.Ludzie ze wsi powinni mu założyć na plecy brony,bo tylko na to zasługuje! To taka platwomerska szuja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz sie pisdzielcu wypowiedziales, to teraz pomódl sie, raport do prezesa i daj na rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same oszczędności. Nie ma kredytu, nie trzeba spłacać odsetek :-) Trza pójść do kościoła i się pomodlić w intencji sprawujących nam władzę, za takie miłosierne prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kup sobie jeszcze jednego wypasa, a juz slyszalem swinie na benzyne. Bedziesz mial; czym jechac na zakupy kartofli, miesa, mleka itd do Biedronek czy jakichs Carefourow. Oto Polska, Ziemie wykupuje Niemiec, ale to nic dla niektorych. Poznikaly polskie fabryki, sklepy, chcieli wykupic lasy i ziemioe. Krotko. Polski mialo nie byc. A jak obecny rzad chce chronic wasza Ojcowizne, to niezadowolenie, bo banki, w wiekszosci nie polskie nie chca dac kredytu. Wyobraz sobie, ze ten dom, gdyby powrocila poprzednia wladza wybudowalbys dla Niemca czy tez innego smierdziela.
A mi nie przeszkadza, że Niemiec albo Holender kupi tu ziemię i zacznie ją uprawiać. Przeszkadza mi natomiast państwo, które kładzie łapę na prywatnej właśności. Obrońcy polskości od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko ludziska to my kupujemy "kartofle" ( kasa to nic innego) Niech się zastanowią jak je sprzedać a jak nie to niech ogłoszą upadłośś wow i basta ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się! Nie podzielisz wspólnego majątku po rozwodzie, w którym jest ziemia orna i choćby parę drzewek lasu, bo prawo pierwokupu ma Agencja Rolna a lasu Lasy Państwowe, nie sprzedasz ziemi na leczenie bo nikt nie kupi, a powyższe instytucje dadzą kasę za parę lat po cenie urzędowej. Nie dokupisz ziemi do swojego gospodarstwa jeśli jesteś zameldowany w sąsiedniej gminie, a gospodarstwo rolne prowadzisz choćby od urodzenia przez szosę ale w sąsiedniej gminie. To najgorszy gniot prawny od czasów Konstytucji 3-go Maja. Nawet car tak nie dokuczył polskiemu społeczeństwu! Nawet za komuny ziemia byłą świętością! Można mnożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kup sobie jeszcze jednego wypasa, a juz slyszalem swinie na benzyne. Bedziesz mial; czym jechac na zakupy kartofli, miesa, mleka itd do Biedronek czy jakichs Carefourow. Oto Polska, Ziemie wykupuje Niemiec, ale to nic dla niektorych. Poznikaly polskie fabryki, sklepy, chcieli wykupic lasy i ziemioe. Krotko. Polski mialo nie byc. A jak obecny rzad chce chronic wasza Ojcowizne, to niezadowolenie, bo banki, w wiekszosci nie polskie nie chca dac kredytu. Wyobraz sobie, ze ten dom, gdyby powrocila poprzednia wladza wybudowalbys dla Niemca czy tez innego smierdziela.
a czy oni wywoża tą ziemię, ona u nas i tak zostaje, jak będą inwestować u nas to kużwa mamy pracę i będziemy może zarabiać jak ludzie a nie, że pieprzony rząd z pracodawcami  płaci nam po 1200 ał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniewoleni we własnym kraju, ja ***ę, drzewa wyciąc nie wolno, sprzedać nie wolno, nosz kuźwa jeszcze tylko kajdanki niech nam założą i wuj, i probosz po pocałowaniu w stopy po kilka osób dziennie na kilka godzin będzie nas uwalniał. Po co ten mój ojcieć śp. wałczył o ten kraj ,abyśmy my jego dzieci po tylu latach po wojnie byli zniewoleni. Jaki on był nierozsądny poświęcając swoje życie dla kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto skutki rządów PiS, a to dopiero początek dobrej zmiany, tak więc przygotujcie się na jeszcze większe atrakcje, dzisiejsze popisy w sejmie przedstawicieli rządu zapowiadają wojnę pislamistów z całym światem, zatem, dobrej zabawy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój znajomy aby się leczyć sprzedawał po kawałku ziemię, bo nie miał za co, a teraz wypadałoby mu umierac. Do tego my mieszczuchy nie pozwólmy aby ze wsi kupowali w mieście mieszkania a takze budowali np. dla swoich dziecii. Jak wojna to wojna, jak kargul z pawlakiem, na młody, sierpy, kosy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PiS, wielka pomyłka. Do końca życia nie zagłosuję na PiS, oraz na żadną partię związaną z kościołem. Apeluję do wszystkich właścicieli ziemi rolnej, idźcie do głosowania w najbliższych wyborach i wyzwólcie się z niewolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do leszcza,, patrioty ,,niżej polski pkobp tez ci kredytu nie da:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...