Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to znowu rosjanie sztuczna chmura atakuja, najpierw tupolew a teraz lublin niszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakich błędach nie się biorą za pługi a nie tylko nauka na błędach wyciąganie wniosków i to taka mentalność Polski czekają aż coś się stanie a później marudzą pługi na ulice i powinny chodzić przez całą noc 24h nie powinno być płatka śniegu na ulicy. Przez nich jutro siedzę w domu i na uczelnie nie jadę. Nie dość że autobus normalnie rano ciągnie się 40 min z jednego końca miasta na drugi to jutro bym chyba jechał 2h... jak nie lepiej. Lublin to nie warszawa czy Kraków to małe miasto które powinno być odśnieżone i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POnownie totalna klapa i blamaż panowie Wasilewski-Żuk do wymiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iron napisał:
mam pytanie jak teraz wygłada przejazd przez miasto?? musze dojechac z czechowa na jana pawla ??? dalej wszystko stoi dziekuje z gory
Wszystko STOI ale nie bede mówila co i gdzie, bo sie obrazicie na mnie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek to świnia napisał:
@Miśku, odpowiedź jest bardzo prosta: jesteś idiotą. Tak sie sklada, ze bylem dzisiaj w rzeszowie i wiem jaka byla tam temperatura. Na stronie imgw tez jest informacja o temperaturze w Rzeszowie dzisiaj - byla ujemna. Jestes niedouczonym krzykaczem. Nie wypowiadaj się tutaj więcej, bo dajesz pokaz swojej glupoty
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/RZESZOW/968863359 Skoro byłeś w Rzeszowie, to po sprawdzałeś temperaturę na stronie imgw. Chyba jesteś idiotą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Wszystko STOI ale nie bede mówila co i gdzie, bo sie obrazicie na mnie;)
poniatowskiego sowinskiego stoi tak? czechowska lipowa nadbystrzycka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu... napisał:
Ale z ciebie ignorant. Malo śniegu w skali 300 tysięcznego miasta raczej nie sposób odśnieżyć samemu lopatą. Dzisiejsze opady sniegu nie byly nie wiadomo jak duże , zeby sobie z nimi nie poradzić. Lublinem nie rządzą bezpośrednio mieszkancy, lecz wybrani przez nich politycy - w tym przypadku Wasyl, Żuk i inni. Mi nieodpowiada taki chaos komunikacyjny jkai zastalem dzisiaj, dlatego uważam, że zarządzaniem miastem powinien zająć się ktoś inny niż czlowiek(żuk) ze starej ekipy, bo w mojej ocenie nie sprawdzil się. Ale Ty musisz obrażać, to jest charakterystyczne dla elektoratu wierzącego w cuda Donalda. Chyba ze uważasz, ze nie sposób walczyć z naturą. Tylko po co w takim razie caly ten sprzęt - plugi piaskarki itd. PS nie chodzi wcale o kase, tylko o umiejętne zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi, sprzętowymi i materialowymi
Ignorantem nie jestem, bo wysiliłem się trochę i sprawdziłem (w miarę możliwości) rzeczy, o których pisałem... Należę do elektoratu Pana Boga, a polityka to dla mnie zło konieczne i nie jestem zwolennikiem żadnej partii... Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze kilka rzeczy - poniedziałek jest jedną z nich - tego właśnie dnia zjeżdżają do Lublina studenci, ruch się zwiększa, korki robią się nawet w 'zwykły' dzień... Druga sprawa to odpowiedzialność kierowców (pisałem już wcześniej - nie ma sensu się powtarzać)... Szedłem dzisiaj z Bronowic do centrum piechotą i widziałem wiele rzeczy, które świadczyły o braku myślenia kierowców... Na to (brak myślenia) żadna ilość pługów, piaskarek, spychaczy, łopat do śniegu etc. nie pomoże... no chyba, że przez to urodzi się mniej bałwanów ale to zabieg na przyszłość... Jedna z Pań napisała jak zachował się jej mąż (łańcuchy na koła i jazda) - można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudotwórca menedżer Żuk dał ciała. tak sprawnie wszystkim zarządzał, że zablokował miasto. Taki geniusz ekonomiczny ! a ja prosty chłopek roztropek mam na to prostą radę: 1. jutro rano na wszystkie wjazdy/wyjazdy z miasta - radiowozy i zakaz wjazdu tirów !! 2. panów z pługów i piaskarek zapraszam na ulice wcześniej niż w południe bo jadąc bladym świtem nie widziałem żadnego pługa na głównych ulicach miasta. 3. Ten GPS co kupili do tych piaskarek - żądam żeby informacje o pozycji piaskarek były publicznie dostępne np. na WWW. Chce wiedzieć gdzie niby są piaskarki że nigdzie ich nie ma !!! !!! 4. Proponuję też aby 5 sztuk - pługów jeździło w kółko po głównych ulicach miasta w tą i z powrotem. A nie 2 sztuki odśnieżają parking pod zamkiem lub inne pierdoły !!! 5. Fanom letnich opon lub wielosezonowych a także tirom bez łańcuchów wstęp wzbroniony. Zabierać dziadom dowody albo zmuszać do zjazdu na parkingi. 6. W Konopnicy przed górką przy kościele jak zwykle co zimę kretyni z Tirów pragną oszukać przeznaczenie bez użycia łańcuchów i kończy się zawsze tak samo. Tir czy lekka ciężarówka w poprzek drogi. korek od Trojaczkowic do racławickich ! 7. wszystkim fantastycznym kierowcom mówię : nie wpier***ajcie gazu w podłogę bo tak nie ruszycie !! bando deb***i ! wycierajcie sobie szyby ! włączcie klimy nawiewy a nie szyby zamrożone i nic nie widzicie !! a jak nie to nie wsiadajcie do auta ! ILE LAT MOŻNA OGLĄDAĆ TE SAME BŁĘDY !! ZWOLNIĆ NIEKOMPETENTNYCH nie mających pojęcia o zarządzaniu czy jakiej kolwiek prostej LOGISTYCE !! krew człowieka zalewa jak ogląda to dziadostwo. ROZUMIEM że spadło dużo dużo śniegu ale w innych miastach poradzili sobie znacznie lepiej ! przy takich samych warunkach !! więc pora włączyć myślenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam na RTL zasypana Bawarię. Ludzie stoją w gigantycznych korkach, ale nie jęzzą jak u nas. Zima to zima. Oni to rozumieją, my nie. Wciąż szukamy winnych, a winna jest po prostu zima:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krew człowieka zalewa jak ogląda to dziadostwo. ROZUMIEM że spadło dużo dużo śniegu ale w innych miastach poradzili sobie znacznie lepiej ! przy takich samych warunkach !! więc pora włączyć myślenie ! [/quote] Ojojo, a gdzie sobie poradzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁY ! napisał:
cudotwórca menedżer Żuk dał ciała. tak sprawnie wszystkim zarządzał, że zablokował miasto. Taki geniusz ekonomiczny ! a ja prosty chłopek roztropek mam na to prostą radę: 1. jutro rano na wszystkie wjazdy/wyjazdy z miasta - radiowozy i zakaz wjazdu tirów !! 2. panów z pługów i piaskarek zapraszam na ulice wcześniej niż w południe bo jadąc bladym świtem nie widziałem żadnego pługa na głównych ulicach miasta. 3. Ten GPS co kupili do tych piaskarek - żądam żeby informacje o pozycji piaskarek były publicznie dostępne np. na WWW. Chce wiedzieć gdzie niby są piaskarki że nigdzie ich nie ma !!! !!! 4. Proponuję też aby 5 sztuk - pługów jeździło w kółko po głównych ulicach miasta w tą i z powrotem. A nie 2 sztuki odśnieżają parking pod zamkiem lub inne pierdoły !!! 5. Fanom letnich opon lub wielosezonowych a także tirom bez łańcuchów wstęp wzbroniony. Zabierać dziadom dowody albo zmuszać do zjazdu na parkingi. 6. W Konopnicy przed górką przy kościele jak zwykle co zimę kretyni z Tirów pragną oszukać przeznaczenie bez użycia łańcuchów i kończy się zawsze tak samo. Tir czy lekka ciężarówka w poprzek drogi. korek od Trojaczkowic do racławickich ! 7. wszystkim fantastycznym kierowcom mówię : nie wpier***ajcie gazu w podłogę bo tak nie ruszycie !! bando deb***i ! wycierajcie sobie szyby ! włączcie klimy nawiewy a nie szyby zamrożone i nic nie widzicie !! a jak nie to nie wsiadajcie do auta ! ILE LAT MOŻNA OGLĄDAĆ TE SAME BŁĘDY !! ZWOLNIĆ NIEKOMPETENTNYCH nie mających pojęcia o zarządzaniu czy jakiej kolwiek prostej LOGISTYCE !! krew człowieka zalewa jak ogląda to dziadostwo. ROZUMIEM że spadło dużo dużo śniegu ale w innych miastach poradzili sobie znacznie lepiej ! przy takich samych warunkach !! więc pora włączyć myślenie !
HAHAHAHAHAAHAHAH!!!!! ... Zajebiste Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda, nie należy uczyć się na błędach tylko na uniwersytetach, a ich w Tubtinie mamy dostatek, aż trudno zliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu to samo :/ Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno maleńkie pytanko: czy wy naprawdę wierzycie, że 100O pługów, opony zimowe, GPS itd. cokolwiek by dziś zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Izo to nie sa lata 50 mamy 2010 rok a opady śniegu nie powinny paraliżować całego miasta tak nie wolno sam mieszkam 50 km od Lbn Gdyby nie moja dziewczyna najbliższa noc spedził bym na dworcu bo oczywiście władze miasta nie patrza na ludzi którzy przyjechali do pracy do szkoły nie kazdy ma takie rarytasy zeby podjechac mpk i włozyc na nogi ciepłe kapcie to co dzis widziałem w lbn to KPINA wywalił bym na zbity pysk ludzi odpowiedzialnych za to Co sie działo ulice pełne śniegu dzis przez cały dzien widziałem 4 traktorki pozdrawiam panów od pługów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, 1000 plugow zdecydowanie by cos zmienilo. gdyby wyjechaly nad ranem, rano ludzie spokojnie dojechaliby na zajecia i do pracy. po porannym szczycie caly dzien odsniezalyby ulice i daloby sie przejechac, moze i te 30km/h, ale przynajmniej by sie jechalo. dzis podjęłam dwie proby dotarcia z nałeczowskiej do centrum i nie dalam rady. myslicie ze jutro bedzie lepiej? probować dotrzec na 8 czy dać sobie spokoj i poczekac az snieg przestanie padac i sytuacja sie unormuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wielkie "nie da się". Jechałem dziś z Lublina do Rzeszowa i tam pomimo takich samych opadów wszystkie drogi były czarne, miasto przejezdne. Czyli można jak się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujmy przeciwko śnieżynkom... opier***my za to wszystko nasze położenie geograficzne... zróbmy bojkot pór roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy polityki lepmy bałwana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Jedno maleńkie pytanko: czy wy naprawdę wierzycie, że 100O pługów, opony zimowe, GPS itd. cokolwiek by dziś zmieniło?
1. nie 1000 ale przynajmniej 50 na Lublin. to raptem 10 dużych ulic, to wychodzi mi po 5 pługów na ulice. LUKSUS ! 2. opony zimowe w autobusach , tirach itd - zmieniły by sporo. A ŁAŃCUCHY dałyby nawet CUD rodem z PO !! 3. GPS - wiem gdzie są pługi, co odśnieżają i czy rzeczywiście wyjechały a nie FIRMA PRYWATNA WALI W Chu_ja za przeproszeniem za państwowe pieniądze !! 4. To geniusz menedżer Żuk podpisał słabe kontrakty ? TO JA GO ROZLICZĘ PRZY URNIE ! WY TEŻ PAMIĘTAJCIE kto się mianował zarządczą kryzysowym Lublina i go rozliczcie ! PAMIĘTAJCIE TEŻ ŻE JEGO EKIPA PRZEWIDZIAŁA W BUDŻECIE JESZCZE MNIEJSZE PIENIĄDZE NA PRZYSZŁOROCZNE ODŚNIEŻANIE ! 5. No wszystkie stacje TV, RADIO, nawet IMGW wysyłał już kilka dni wczesniej informacje do Wojewody ITD że będzie sypało nad ranem, i co i sprawdziło się!!! TO Pani Gienia co robiła ? brała nasze pieniążki bo bydło i tak się nie sprzeciwi. 6. Jeśli lubicie być traktowani jak bydło to gratuluję ! A widzę że co niektórzy lubią bo nawet grama krytyki oczywistych błędów nie wystosują ! 7. Pługi stoją w korkach - ŁAŁ - a o 6 rano jak nie było korków to pługów też nie było hahaha ! wyjechały dopiero w korki ?? hahaha. 8. MPK TEŻ ZASKOCZONE , od wieków na 3maja autobusy się ślizgają. A ONI ZNOWU ZASKOCZENI !! podobnie w innych miejscach. HAHAHA KRETYNI CZY IGNORANCI ? nie wiem co lepsze , czy fakt że kretyni czy fakt ze tratkują ludzi jak bydło ? sami wybierzcie hahaha ! A JUTRO POWTÓRKA Z ROZRYWKI HAHAHAHHA ! pozdrawiam kolege/kolezankę który podpisał się pode mną wszystkimi kończynami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...