Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marian napisał:
Niech odda mu pieniądze suka, pamietajcie jak slub to bez wspolnoty majatkowej tylko sama milosc Szkoda chłopaka, ze trafil na taką pazerną suke , 1.5 banki ale menda
to ty jestes menda... Skoro tak sie wyrazasz o kobiecie to tylko swiadczy o twojej kulturze. Wspolczuje ludziom, ktorzy maja z toba do czynienia. Trudno przeciez zyc z takim knurem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Niech odda mu pieniądze suka, pamietajcie jak slub to bez wspolnoty majatkowej tylko sama milosc Szkoda chłopaka, ze trafil na taką pazerną suke , 1.5 banki ale menda
Koza nie klepana mało mleka daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczery napisał:
Co wy tu wypisujecie???!!!! Brak słów na wasze komentarze z normalnej sprzeczki robicie wielką awanturę! Koleś całe życie zarabiał kasę ona żyła jak królewna a teraz gdy się skończyło chce z niego wyciągnąć pieniądze... Jest monitoring niech sprawdza, moim zdaniem NACIĄGACZKA!!!
Święta prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia Kalosz napisał:
Jako piłkarz nożny powinien wiedzieć, że za zagranie ręką może grozić żółta, a nawet czerwona kartka lub rzut karny ew. rzut wolny. Powinien użyć nogi i podać jej na zgodę lewą, tak jak Wałęsa.
Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie wziął jej na rogi?
Tacy zaradni panowie nie maja czasu rozejrzec sie za porzadna dziewczyna, poniewaz caly swoj czas przeznaczaja na treningi i poprawe kondycji, wtedy najczesciej w wolnych chwilach czaja sie takie modliszki, ktore maja tylko jedno w glowie - usidlic i zrobic dobry interes.Czekaja tylko, zeby, ten facet wprowadzil na salony, zapewnil dobrobyt i znajomosci, a wtedy takie czupiradlo obrasta w piorka i z kocmolucha wylazi zmija, a efekty i skutki sa takie jak powyzej. Facet chcialby miec zone,cieplo, dom, zacisze, milosc, a takiemu zeru co juz sie we lbie przewrocilo nie w glowie maz,rodzina, tylko fatalaszki i trwonienie jego ciezko zarobionych pieniedzy.Teraz go zniszczy psychicznie, w takich warunkach facet straci chec do sportu i treningow.Lachudra z brudnymi stringami go wydoi doszczetnie i zniszczy materialnie.Panowie nie zadawajcie sie z motlochem, sprawdzcie najpierw z kim macie do czynienie, albo zawierajcie przed slubem intercyze, zeby takie pasozytki mialy sie na na bacznosci.Nie wiazcie sie z byle kim.Wiele jest takich panienek, ktore za granica postaraja sie o dziecko, wracaja limuzyna z pokaznym kontem, zapewniaja sobie wysokie alimenty i chulaj-dusza.Dzieckiem sie nie zajmuja, oddaja swojej mamusi w opieke za drobne pieniadze, a same fruwaja dalej,i mysla kogo by tu jeszcze naciagnac.Pani Ania Przybylska tez tworzy kochajaca sie rodzine/ nie zalegalizowany zwiazek/z pilkarzem, ma dzieci, ale ona pracuje i wnosi pieniadze do wspolnego majatku,jest aktorka dbajaca o rodzine, o finanse, a w dodatku jest piekna i madra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kicz napisał:
Żeby ci mężulek zaj.... 1.5 pewnie włożyłabyś mu kose. Ale Pan widocznie jest ślimakiem jak wielu mężczyzn takich jest. Pewnie żeby kasy nie dostała to tak by nie odeszła i nie powiedziałaby spier***aj, tylko może Ci pomóc kochanie
1,5 bańki zabrała i wyszła czyli co walizkę pieniędzy a może dom z działką zabrała i wyszła. To obrzydliwe robienie z ofiary sprawcy.Odwrócenie ról. Typowe tak robili komuniści i faszyści. Kogo bronicie damskiego boksera, jutro pobije dzieci z przedszkola aż im kredki wypadną. Mężczyzna?
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2011 r. o 17:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia Kalosz napisał:
Jako piłkarz nożny powinien wiedzieć, że za zagranie ręką może grozić żółta, a nawet czerwona kartka lub rzut karny ew. rzut wolny. Powinien użyć nogi i podać jej na zgodę lewą, tak jak Wałęsa.
Walesa tez sie rozwodzi ze swoja Danka.Poczytajcie fakt, tam jest wszystko napisane. Od tygodnia pisza, ze sie rozwodzi.Ciekawe, ktora noge jej bolek poda na rozchodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lesniczy napisał:
Tacy zaradni panowie nie maja czasu rozejrzec sie za porzadna dziewczyna, poniewaz caly swoj czas przeznaczaja na treningi i poprawe kondycji, wtedy najczesciej w wolnych chwilach czaja sie takie modliszki, ktore maja tylko jedno w glowie - usidlic i zrobic dobry interes.Czekaja tylko, zeby, ten facet wprowadzil na salony, zapewnil dobrobyt i znajomosci, a wtedy takie czupiradlo obrasta w piorka i z kocmolucha wylazi zmija, a efekty i skutki sa takie jak powyzej. Facet chcialby miec zone,cieplo, dom, zacisze, milosc, a takiemu zeru co juz sie we lbie przewrocilo nie w glowie maz,rodzina, tylko fatalaszki i trwonienie jego ciezko zarobionych pieniedzy.Teraz go zniszczy psychicznie, w takich warunkach facet straci chec do sportu i treningow.Lachudra z brudnymi stringami go wydoi doszczetnie i zniszczy materialnie.Panowie nie zadawajcie sie z motlochem, sprawdzcie najpierw z kim macie do czynienie, albo zawierajcie przed slubem intercyze, zeby takie pasozytki mialy sie na na bacznosci.Nie wiazcie sie z byle kim.Wiele jest takich panienek, ktore za granica postaraja sie o dziecko, wracaja limuzyna z pokaznym kontem, zapewniaja sobie wysokie alimenty i chulaj-dusza.Dzieckiem sie nie zajmuja, oddaja swojej mamusi w opieke za drobne pieniadze, a same fruwaja dalej,i mysla kogo by tu jeszcze naciagnac.Pani Ania Przybylska tez tworzy kochajaca sie rodzine/ nie zalegalizowany zwiazek/z pilkarzem, ma dzieci, ale ona pracuje i wnosi pieniadze do wspolnego majatku,jest aktorka dbajaca o rodzine, o finanse, a w dodatku jest piekna i madra.
Rzeczywiście bardzo wyjątkowy facet z salonów co podstawówki nie skończył i zdania po polsku nie rozumie i powiedzieć nie umie. Czy opisałeś nam swoją smutną historię współczujemy. Rozumiem, że u Ciebie w rodzinie główny argument to dać w pysk. Gratuluję kamień łupany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was co to za herezje są wypisywane tutaj, prawda jest taka że rozwodzą się ale On nie chce dać jej rozwodu, Ona nic nie robiła jak jego nie było? kto wychowywał dzieci i domu pilnował? On, jego w lbn w ogóle nie było, myślicie że siedział i myślał o treningach tylko, przecież wiadomo co można robić przez tyle lat w rozjazdach, bawić się a dom traktować jak hotel, tak jest i już. On święty nie jest i Ona również, ale prawda jest taka że tak jak On doił ją tak Ona wydoiła jego. Ona również przecież prowadzi firmę i na pewno ma głowę na karku, a to że podobno "rozwiązła" jest to inna sprawa, ale powtarzam, Oni siebie warci są. Ktoś napisał że On nie trenuje, przecież On już nie gra w piłkę, lata po lokalach i spotyka się z tym od Motoru co za korupcję został skazany czy też wyrzucony. Dajcie spokój, dobrze będzie, On ma małolatkę, Ona ma człenia i koniec. Szkoda że nie widziałem tego w sklepie bo umarłbym ze śmiechu, wielcy celebryci szarpią się w sklepie jak patologia, hahahaha. RKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek B. to może Jacek ????
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2011 r. o 17:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Bić to się mogą mój drogi Szczery bokserzy na ringu itp. Nikt nie ma prawa tłuc żony, męża czy dziecka cz też innej osoby. Żeby nie wiem co się między nimi wyadrzyło, żeby nie wiem jakie słowa padły jak mąż podnosi rękę na żonę (i w drugą stronę też - żona na męża) to to juz nie jest facet tylko skończona ciota d*** mięczak a przede wszystkim przestępca. Przemoc jest karana prawem! fakt że wymaga to długiego procesu by udowodnić winę i ukarać delikwenta i wymaga to wiele nerwów od ofiary przemocy ale da się to zrobić. Każdy stosujący przemoc powinien ponieść tego prawne konsekwencje i koniec. To że "Koleś całe życie zarabiał kasę ona żyła jak królewna" nawet w przypadku osób znanych nie usprawiedliwia jego postępowania ani tez nie daje mu prawa do podnoszenia ręki na żonę i koniec! tyle w tym temacie !
No i nie masz racji gościu! Ja swoje zony nigdy nie uderzyłem i nawet nie oddałem, mimo, że biła mnie przy dzieciach. I gówno z twego mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puściła lewą stroną Bo to zła kobieta Jacusiu była
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2011 r. o 17:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije. Albo w d...e się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icy!! rogami ją, rogami ją, weź ją na rogi, byku ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucyfer napisał:
Wielcy celebryci szarpią się w sklepie jak patologia, hahahaha.
Dokładnie. Lubelskie wieśmaki z kasą. Obydwoje patologia ze wsi Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż swojej żony napisał:
No i nie masz racji gościu! Ja swoje zony nigdy nie uderzyłem i nawet nie oddałem, mimo, że biła mnie przy dzieciach. I gówno z twego mam!
jak juz cie pobiła przy dzieciach-to kolejnym etapem na twoich oczach bedzie dla sasiada -ale co tam przeciez to nic w poruwnaniu z laniem które dostałeś----------------deb***U:-)
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2011 r. o 18:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Niech odda mu pieniądze, pamietajcie jak slub to bez wspolnoty majatkowej tylko sama milosc Szkoda chłopaka, ze trafil na taką pazerną, 1.5 banki ale menda
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2011 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku - taki Gość jak Pan , który wraca z Wielkiego Świata do naszego prowincjonalnego miasteczka powinien być bardziej poprawny. Najgorzej jest szturchać, trociać,popychać. Należało bladzi tak przyłożyć by zęby zbierała po chodniku, zrobić miazgę z chrząstki nosowej i kudły powyrywać albo jeszcze lepiej oskalpować. Pamiętała by blać jedna za czyje pieniądze żyła przez tyle lat, wywłoka jedna . Szacun dla Pana - Pan jesteś Gość nie to co ta prostaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...