Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2011 r.
17:59
Edytuj ten wpis

Znany piłkarz Jacek B. pobił żonę? "Ona robi z siebie ofiarę"

0 56 A A
Jacek B. przyznaje, że tego dnia miał scysję z żoną
Jacek B. przyznaje, że tego dnia miał scysję z żoną

Wyzywał mnie, a na koniec uderzył w twarz – mówi Anna B., żona wielokrotnego reprezentanta Polski. – Nieprawda, ona robi z siebie ofiarę – odpowiada piłkarz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W minioną środę wieczorem pani Anna była na zakupach. W jednym z centrów handlowych w Lublinie natknęła się na swojego męża. Para jest w trakcie rozwodu, nie mieszkają razem. – Chciał, żebym z nim wyszła, a kiedy odmówiłam, zaczął mnie wyzywać – opowiada Anna B. – W pewnym momencie uderzył mnie pięścią w twarz. Byli świadkowie, ale kiedy zapytałam jedną z kobiet, czy złoży zeznania, odpowiedziała, że zna pana Jacka i tego nie zrobi. O pobiciu zawiadomiłam policję.

– Prowadzimy postępowanie w sprawie znęcania się męża nad tą panią – przyznaje Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Anna B. dodaje: To nie pierwszy taki przypadek. Mąż znęcał się nade mną fizycznie i psychicznie. Musiałam wyprowadzić się z domu. Sprawa rozwodowa nie może się zakończyć, bo on nie stawia się w sądzie.

Jacek B. przyznaje, że tego dnia miał scysję z żoną. – Podszedłem do niej, żeby porozmawiać, a ona powiedziała do mnie spier... i szturchnęła. Oddałem jej, ale nie było to żadne uderzenie w twarz, tylko lekkie trącenie. Jest monitoring w sklepie i można to sprawdzić.

Przyznaje, że jego stosunki z żoną są napięte. – Ale nie znęcałem się nad nią. Sama wyprowadziła się z domu, zabierając majątek wart 1,5 mln zł, narobiła też długów w bankach. Przez lata mojej gry za granicą nie pracowała, a jedynie wydawała zarobione przeze mnie pieniądze na zabiegi upiększające. Teraz robi z siebie ofiarę. To chore – komentuje.

Pracownicy sklepu Alma, gdzie miało dojść do zdarzenia, nie chcą sprawy komentować, bo mają zakaz rozmów z mediami. Dyrektorka sklepu stwierdziła z kolei, że "nie zajmuje się plotkami”.

Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wujko / 1 stycznia 2012 o 15:03
0
Do niewiedzących o kogo może chodzić.
Artykuł z Faktu poruszający te same tematy, włącznie z 1.5 mln złotych które wyparowały z domu piłkarza.
++++++++++++ [url="http://www.fakt.pl/Spowiedz-bylego-reprezentanta-Jacek-Bak,artykuly,140902,1.html"]Polski piłkarz: Żona mnie zdradzała i przehulała majątek! [/url] ++++++++++++
Avatar
panna / 5 grudnia 2011 o 13:31
0
[quote name='ojciec i maz' timestamp='1322897596' post='565561']
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie dziecko to matka je wychowuje, ale ile matek wychowuje swoje dzieci w zlobkach i pracuje? To jak mam nazwac te pracujace kobiety majace dzieci i pracujace dla rodziny ? Czyzby byly NIENORMALNE ?? Nie ! Kazdy powinien pracowac na siebie, a jezeli tego nie robi bo mu sie NIE CHCE PRACOWAC to jest to prostytucja. A to on mial obowiazek utrzymywac NIEROBA ktory sie z nim prostytuowal ? Prawdziwa zona i matka razem z mezem pracuje i utrzymuja dom i pracuja w domu tez obydwoje !
[/quote]
TO dlaczego maż nie zabrał żony tam gdzie pracował?Nikt nie wie co on tam robił poza graniem w piłkę.Bodaj to dowalić kobiecie ,żonie a panowie tacy cacy.
[quote name='ojciec i maz' timestamp='1322897596' post='565561']
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I... rozwiń
Avatar
kobieta / 5 grudnia 2011 o 13:26
0
[quote name='n/n' timestamp='1322943889' post='565765']
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest sie w stanie zapłacic, az trzeba wybac, bezdomność albo wyrok za nieplacenie alimentow.
[/quote]
Taki jesteś skrzywdzony jak ten wczoraj z Biecza,który na oczach 4 dzieci zamordował im matkę.
[quote name='n/n' timestamp='1322943889' post='565765']
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest s... rozwiń
Avatar
czytelnik Nowin / 5 grudnia 2011 o 12:18
0
[size="4"]Przylepiło sie gówno do samolotu i woła : [/size]
[size="7"]
LECIMY ![/size]
Avatar
Gość / 4 grudnia 2011 o 14:05
0
[quote name='sińce' timestamp='1322988569' post='565825']
Cioto Elu -przecież to ona "wielużona" pierwsza "podniosła" na niego rękę! Pchnięcie to też agresja i to jaka! Tylko ty idiotko stosujesz zasadę podwójnej moralności Kalego! Jak Kali ukraśc krowę to dobrze, Kalemu ukraśc krowę to źle!
[/quote]


A ty co byłeś tam? widziałeś całe zajście? Jak się gość nie umie rozstać z laską pokojowo tylko tłucze ją publicznie to świadczy tylko o jego inteligencji poniżej zera
Avatar
sińce / 4 grudnia 2011 o 09:49
0
[quote name='Ela' timestamp='1322829041' post='565307']
Bić to się mogą mój drogi Szczery bokserzy na ringu itp. Nikt nie ma prawa tłuc żony, męża czy dziecka cz też innej osoby. Żeby nie wiem co się między nimi wyadrzyło, żeby nie wiem jakie słowa padły jak mąż podnosi rękę na żonę (i w drugą stronę też - żona na męża) to to juz nie jest facet tylko skończona ciota d*** mięczak a przede wszystkim przestępca. Przemoc jest karana prawem! fakt że wymaga to długiego procesu by udowodnić winę i ukarać delikwenta i wymaga to wiele nerwów od ofiary przemocy ale da się to zrobić. Każdy stosujący przemoc powinien ponieść tego prawne konsekwencje i koniec. To że "Koleś całe życie zarabiał kasę ona żyła jak królewna" nawet w przypadku osób znanych nie usprawiedliwia jego postępowania ani tez nie daje mu prawa do podnoszenia ręki na żonę i koniec! tyle w tym temacie !
[/quote]

Cioto Elu -przecież to ona "wielużona" pierwsza "podniosła" na niego rękę! Pchnięcie to też agresja i to jaka! Tylko ty idiotko stosujesz zasadę podwójnej moralności Kalego! Jak Kali ukraśc krowę to dobrze, Kalemu ukraśc krowę to źle!
[quote name='Ela' timestamp='1322829041' post='565307']
Bić to się mogą mój drogi Szczery bokserzy na ringu itp. Nikt nie ma prawa tłuc żony, męża czy dziecka cz też innej osoby. Żeby nie wiem co się między nimi wyadrzyło, żeby nie wiem jakie słowa padły jak mąż podnosi rękę na żonę (i w drugą stronę też - żona na męża) to to juz nie jest facet tylko skończona ciota d*** mięczak a przede wszystkim przestępca. Przemoc jest karana prawem! fakt że wymaga to długiego procesu by udowodnić winę i ukarać delikwen... rozwiń
Avatar
hamewsm / 4 grudnia 2011 o 09:41
0
[quote name='Teresa' timestamp='1322857600' post='565479']
Przemoc wobec kobiet to poważny problem społeczny. Nie można minimalizować faktu znęcania się poprzez powoływanie na władzę lub znaczenie sprawcy. To podłe. Świadomość konsekwencji doświadczania przemocy jest tak niska, że ludzie piszą i wierzą w takie pierdoły, jak znaczenie, wizerunek, potega. A jak ci zabije " taki wielki" córkę, matkę, przyjaciela, to mu wybaczysz, bo to wielki polityk, piłkarz itp. Przemoc jest sytuacją skrajnie urazową, jej skutki diagnozuje się najczęściej jako zaburzenie psychiczne, jest nawet klasyfikacja medyczna " syndrom bitej kobiety". No cóż, stereotypowo już od małych dziewczynek wymaga sie, by były uległe, w przeciwieństwie do chłopców. A dyży chłopiec, wielki piłkarz wszystko może, nawet bić, urągać. Społeczeństwo go rozgrzeszy... A gdzie w tej wielkości odpowiedzialność, dojrzałość społeczna. No cóż, może i piłke dobrze kopie, ale widać kiepsko u niego z relacjami międzyludzkimi, dbałością, odpowiedzialnością, wartościami, a nawet umiejętnością stawiania granic. Jeśli żona nadmiernie wydawała zarobione przez męża pieniądze, dlaczego nie wytyczyli sobie granic, gdzie była zwyczajna ludzka rozmowa na ten temat. Oj niedojrzały ten nasz zawodnik, niedojrzały.
[/quote]
Rozmowa....hłehłehłe.....jak głuchego ze ślepym. Jeszcze się taki nie narodził który by poprzez "grzeczną" rozmowę odwiódł damę która to kocha od zdrad i strojenia się za zarobione przez nieobecnego męża pieniądze. Przecież widac że prowokowała męża w miejscu publicznym do rękoczynów, pierwsza zaczynając napaśc słowną i fizyczną. Sprytne i wygodne ponieważ wiedziała że nawet gdyby wybiła mu zęby to i tak wobec prawa ON będzie winnym.
[quote name='Teresa' timestamp='1322857600' post='565479']
Przemoc wobec kobiet to poważny problem społeczny. Nie można minimalizować faktu znęcania się poprzez powoływanie na władzę lub znaczenie sprawcy. To podłe. Świadomość konsekwencji doświadczania przemocy jest tak niska, że ludzie piszą i wierzą w takie pierdoły, jak znaczenie, wizerunek, potega. A jak ci zabije " taki wielki" córkę, matkę, przyjaciela, to mu wybaczysz, bo to wielki polityk, piłkarz itp. Przemoc jest sytuacją skrajnie urazową, j... rozwiń
Avatar
ring / 4 grudnia 2011 o 09:27
0
Palant o ksywie Jacek P. ( czy B. nieważne) ma przechlapane nawet gdyby tą hehehehe"wielużonę" walnął kwiatkiem o nazwie stokrotka. Stado rozżartych w nienawiści do mężczyzn feministek zwanych dla niepoznaki "zespołem sędziowskim" już ostrzy na niego swoje ząbki!Siec pajęcza czyli polskie prawo rodzinne, jest bardzo twarda dla wszystkiego co się goli na brodzie, a nie pod pachami czy na nogach. Jacek P.(B.) przekona się o tym boleśnie i dostanie takiego kopa nóżką obutą w najmodniejszy bucik, jakiego nie dostał nigdy w kochę na boisku.
Avatar
n/n / 3 grudnia 2011 o 21:24
0
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest sie w stanie zapłacic, az trzeba wybac, bezdomność albo wyrok za nieplacenie alimentow.
Avatar
ojciec i maz / 3 grudnia 2011 o 08:33
0
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie dziecko to matka je wychowuje, ale ile matek wychowuje swoje dzieci w zlobkach i pracuje? To jak mam nazwac te pracujace kobiety majace dzieci i pracujace dla rodziny ? Czyzby byly NIENORMALNE ?? Nie ! Kazdy powinien pracowac na siebie, a jezeli tego nie robi bo mu sie NIE CHCE PRACOWAC to jest to prostytucja. A to on mial obowiazek utrzymywac NIEROBA ktory sie z nim prostytuowal ? Prawdziwa zona i matka razem z mezem pracuje i utrzymuja dom i pracuja w domu tez obydwoje !
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie d... rozwiń
Avatar
wujko / 1 stycznia 2012 o 15:03
0
Do niewiedzących o kogo może chodzić.
Artykuł z Faktu poruszający te same tematy, włącznie z 1.5 mln złotych które wyparowały z domu piłkarza.
++++++++++++ [url="http://www.fakt.pl/Spowiedz-bylego-reprezentanta-Jacek-Bak,artykuly,140902,1.html"]Polski piłkarz: Żona mnie zdradzała i przehulała majątek! [/url] ++++++++++++
Avatar
panna / 5 grudnia 2011 o 13:31
0
[quote name='ojciec i maz' timestamp='1322897596' post='565561']
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie dziecko to matka je wychowuje, ale ile matek wychowuje swoje dzieci w zlobkach i pracuje? To jak mam nazwac te pracujace kobiety majace dzieci i pracujace dla rodziny ? Czyzby byly NIENORMALNE ?? Nie ! Kazdy powinien pracowac na siebie, a jezeli tego nie robi bo mu sie NIE CHCE PRACOWAC to jest to prostytucja. A to on mial obowiazek utrzymywac NIEROBA ktory sie z nim prostytuowal ? Prawdziwa zona i matka razem z mezem pracuje i utrzymuja dom i pracuja w domu tez obydwoje !
[/quote]
TO dlaczego maż nie zabrał żony tam gdzie pracował?Nikt nie wie co on tam robił poza graniem w piłkę.Bodaj to dowalić kobiecie ,żonie a panowie tacy cacy.
[quote name='ojciec i maz' timestamp='1322897596' post='565561']
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I... rozwiń
Avatar
kobieta / 5 grudnia 2011 o 13:26
0
[quote name='n/n' timestamp='1322943889' post='565765']
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest sie w stanie zapłacic, az trzeba wybac, bezdomność albo wyrok za nieplacenie alimentow.
[/quote]
Taki jesteś skrzywdzony jak ten wczoraj z Biecza,który na oczach 4 dzieci zamordował im matkę.
[quote name='n/n' timestamp='1322943889' post='565765']
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest s... rozwiń
Avatar
czytelnik Nowin / 5 grudnia 2011 o 12:18
0
[size="4"]Przylepiło sie gówno do samolotu i woła : [/size]
[size="7"]
LECIMY ![/size]
Avatar
Gość / 4 grudnia 2011 o 14:05
0
[quote name='sińce' timestamp='1322988569' post='565825']
Cioto Elu -przecież to ona "wielużona" pierwsza "podniosła" na niego rękę! Pchnięcie to też agresja i to jaka! Tylko ty idiotko stosujesz zasadę podwójnej moralności Kalego! Jak Kali ukraśc krowę to dobrze, Kalemu ukraśc krowę to źle!
[/quote]


A ty co byłeś tam? widziałeś całe zajście? Jak się gość nie umie rozstać z laską pokojowo tylko tłucze ją publicznie to świadczy tylko o jego inteligencji poniżej zera
Avatar
sińce / 4 grudnia 2011 o 09:49
0
[quote name='Ela' timestamp='1322829041' post='565307']
Bić to się mogą mój drogi Szczery bokserzy na ringu itp. Nikt nie ma prawa tłuc żony, męża czy dziecka cz też innej osoby. Żeby nie wiem co się między nimi wyadrzyło, żeby nie wiem jakie słowa padły jak mąż podnosi rękę na żonę (i w drugą stronę też - żona na męża) to to juz nie jest facet tylko skończona ciota d*** mięczak a przede wszystkim przestępca. Przemoc jest karana prawem! fakt że wymaga to długiego procesu by udowodnić winę i ukarać delikwenta i wymaga to wiele nerwów od ofiary przemocy ale da się to zrobić. Każdy stosujący przemoc powinien ponieść tego prawne konsekwencje i koniec. To że "Koleś całe życie zarabiał kasę ona żyła jak królewna" nawet w przypadku osób znanych nie usprawiedliwia jego postępowania ani tez nie daje mu prawa do podnoszenia ręki na żonę i koniec! tyle w tym temacie !
[/quote]

Cioto Elu -przecież to ona "wielużona" pierwsza "podniosła" na niego rękę! Pchnięcie to też agresja i to jaka! Tylko ty idiotko stosujesz zasadę podwójnej moralności Kalego! Jak Kali ukraśc krowę to dobrze, Kalemu ukraśc krowę to źle!
[quote name='Ela' timestamp='1322829041' post='565307']
Bić to się mogą mój drogi Szczery bokserzy na ringu itp. Nikt nie ma prawa tłuc żony, męża czy dziecka cz też innej osoby. Żeby nie wiem co się między nimi wyadrzyło, żeby nie wiem jakie słowa padły jak mąż podnosi rękę na żonę (i w drugą stronę też - żona na męża) to to juz nie jest facet tylko skończona ciota d*** mięczak a przede wszystkim przestępca. Przemoc jest karana prawem! fakt że wymaga to długiego procesu by udowodnić winę i ukarać delikwen... rozwiń
Avatar
hamewsm / 4 grudnia 2011 o 09:41
0
[quote name='Teresa' timestamp='1322857600' post='565479']
Przemoc wobec kobiet to poważny problem społeczny. Nie można minimalizować faktu znęcania się poprzez powoływanie na władzę lub znaczenie sprawcy. To podłe. Świadomość konsekwencji doświadczania przemocy jest tak niska, że ludzie piszą i wierzą w takie pierdoły, jak znaczenie, wizerunek, potega. A jak ci zabije " taki wielki" córkę, matkę, przyjaciela, to mu wybaczysz, bo to wielki polityk, piłkarz itp. Przemoc jest sytuacją skrajnie urazową, jej skutki diagnozuje się najczęściej jako zaburzenie psychiczne, jest nawet klasyfikacja medyczna " syndrom bitej kobiety". No cóż, stereotypowo już od małych dziewczynek wymaga sie, by były uległe, w przeciwieństwie do chłopców. A dyży chłopiec, wielki piłkarz wszystko może, nawet bić, urągać. Społeczeństwo go rozgrzeszy... A gdzie w tej wielkości odpowiedzialność, dojrzałość społeczna. No cóż, może i piłke dobrze kopie, ale widać kiepsko u niego z relacjami międzyludzkimi, dbałością, odpowiedzialnością, wartościami, a nawet umiejętnością stawiania granic. Jeśli żona nadmiernie wydawała zarobione przez męża pieniądze, dlaczego nie wytyczyli sobie granic, gdzie była zwyczajna ludzka rozmowa na ten temat. Oj niedojrzały ten nasz zawodnik, niedojrzały.
[/quote]
Rozmowa....hłehłehłe.....jak głuchego ze ślepym. Jeszcze się taki nie narodził który by poprzez "grzeczną" rozmowę odwiódł damę która to kocha od zdrad i strojenia się za zarobione przez nieobecnego męża pieniądze. Przecież widac że prowokowała męża w miejscu publicznym do rękoczynów, pierwsza zaczynając napaśc słowną i fizyczną. Sprytne i wygodne ponieważ wiedziała że nawet gdyby wybiła mu zęby to i tak wobec prawa ON będzie winnym.
[quote name='Teresa' timestamp='1322857600' post='565479']
Przemoc wobec kobiet to poważny problem społeczny. Nie można minimalizować faktu znęcania się poprzez powoływanie na władzę lub znaczenie sprawcy. To podłe. Świadomość konsekwencji doświadczania przemocy jest tak niska, że ludzie piszą i wierzą w takie pierdoły, jak znaczenie, wizerunek, potega. A jak ci zabije " taki wielki" córkę, matkę, przyjaciela, to mu wybaczysz, bo to wielki polityk, piłkarz itp. Przemoc jest sytuacją skrajnie urazową, j... rozwiń
Avatar
ring / 4 grudnia 2011 o 09:27
0
Palant o ksywie Jacek P. ( czy B. nieważne) ma przechlapane nawet gdyby tą hehehehe"wielużonę" walnął kwiatkiem o nazwie stokrotka. Stado rozżartych w nienawiści do mężczyzn feministek zwanych dla niepoznaki "zespołem sędziowskim" już ostrzy na niego swoje ząbki!Siec pajęcza czyli polskie prawo rodzinne, jest bardzo twarda dla wszystkiego co się goli na brodzie, a nie pod pachami czy na nogach. Jacek P.(B.) przekona się o tym boleśnie i dostanie takiego kopa nóżką obutą w najmodniejszy bucik, jakiego nie dostał nigdy w kochę na boisku.
Avatar
n/n / 3 grudnia 2011 o 21:24
0
Tak, przemoc to problem społeczny, skutki psychiczne są konsekwencją na całe życie. Prawa meżczyzn do godnego ich traktowania są nierespektowane, w naszym społeczeństwie to meżczyzna jest traktowany jako agresor, bez względu na sytuacje, praktycznie bez szans w sporach rodzinnych, bez szans w pomawianiu przez "żony". Narusza się prawa mężczyzn do wychowania własnych dzieci, odbierajac majatek przy rozwodzie, lub nadając alimenty których nie jest sie w stanie zapłacic, az trzeba wybac, bezdomność albo wyrok za nieplacenie alimentow.
Avatar
ojciec i maz / 3 grudnia 2011 o 08:33
0
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie dziecko to matka je wychowuje, ale ile matek wychowuje swoje dzieci w zlobkach i pracuje? To jak mam nazwac te pracujace kobiety majace dzieci i pracujace dla rodziny ? Czyzby byly NIENORMALNE ?? Nie ! Kazdy powinien pracowac na siebie, a jezeli tego nie robi bo mu sie NIE CHCE PRACOWAC to jest to prostytucja. A to on mial obowiazek utrzymywac NIEROBA ktory sie z nim prostytuowal ? Prawdziwa zona i matka razem z mezem pracuje i utrzymuja dom i pracuja w domu tez obydwoje !
[size="3"][color="#0000FF"]Anna B. zgłosiła się wczoraj do szpitala. Zrobiła obdukcję. Lekarz stwierdził u niej dystorsję kręgosłupa szyjnego (uraz – red.) i dał zwolnienie z pracy na najbliższy tydzień.[/color][/size]
Jakie zwolnienie z pracy ? Dla kogo to zwolnienie ?
Przeciez ona cale zycie nie pracowala ! To pijawka ktora ssala krew swojego meza !
Czym sie rozni niepracujaca zona od prostytutki? I jedna i druga zyja z cudzych zarobkow !! Ja rozumiem ze jak w rodzinie jest malutkie d... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 0

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 7 7

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 2

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 1 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 37 8

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 28 3

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 46 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 73 44

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!