Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 A czemu,  ich nie zakwaterowani w koszarach na Majdanku. Tak pięknie zaniedbane , zarośnięte badylskiem ? 
Bo tak pięknie zarosnięte koszary na Majdanku nie należą juz do wojska od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ze zjedli schbowe, tylko szkoda, ze zarowno Nowy Swiat jak i Krochmalna stanely wkorku na ponad pol godziny - przez co ludzie spoznili sie do pracy.  Ale za to dostapili zaszczytu i zolnierze im pomachali. Wybornie.. ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy zagraniczni turyśći muszą zwiedzać Majdanek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie to już nie ma sensu krzyczeć do jankesów wypierdalać, bo i tak jesteśmy świadkami jak pod przykrywką ćwiczeń (hehe, tylko frajer uwierzy, że to ćwiczenia) amerykański oddziałek daje dyla. Jak na moje oko, to jest odwrót. Wsadzili kija w mrowisko, sponsorując ukraiński euromajdan a teraz wycofują swoich ludzi, wiedząc że posunęli się za daleko. Nawet mądrze, teraz to Polak oberwie za swoją idiotyczną i rusofobiczną politykę, a oni ograniczą się pewnie do bombardowań Rosji.. ulotkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko kierunek tego konwoju, wydawać by się mogło że powinni jechać w kierunku Estoni bo ich obecność tam jest chyba bardziej uzasadniona niż w bezpiecznych bazach na zachodzie europy :)
Mądre spostrzeżenie. Objaśniłem scenariusz powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...