Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk ryzykuje ws. uchodźców? Politolog: nie może zlekceważyć obaw mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 09:07 Powrót do artykułu
To ty;ko deklaracja o współpracy, nie ma mowy o ściaganiu kogokolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jest żałosne, tylko by kase z UE brało, nic w zamian nie dając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy trzeba powtarzać. TO SĄ IMIGRANCI - NIE UCHODŹCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem głosować na Żuka za to co dotychczas zrobił, choć nie jest z mojej politycznej bajki, ale po tym oświadczeniu w sprawie imigrantów mojego głosu i mojej rodziny nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego prezydenta lublinianie sobie wybrali na jakiego zasługują.Tylko dla czego cała reszta mieszkańców naszego pięknego miasta ma przez to cierpieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro dał nakaz zniszczyć naszego prezydenta i to się dzieje. Suweren głosuje na Żuka w demokratycznych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEJ HISTORII WCALE NIE CHODZI O HUMANITARYZM ! TZW. KRYZYS IMIGRACYJNY ZOSTAŁ WYKREOWANY SZTUCZNIE, NAJPIERW OBALONO DYKTATURY BLISKO-WSCHODNIE KTÓRE UTRZYMYWAŁY STABILNOŚĆ, POTEM ZMUSZONO WŁOCHY DO LIKWIDACJI PRAWA PRZEWIDUJĄCEGO KARY WIĘZIENIA ZA NIELEGALNE PRZEKRACZANIE GRANICY, A NASTĘPNIE WYDRUKOWANO MILIONY BROSZUREK W JĘZYKU ARABSKIM OPISUJĄCE JAK DOSTAĆ SIĘ DO EU I JAK SOBIE RADZIĆ, A MERKEL ZAPROSIŁA WSZYSTKICH DO EUROPY. GDYBY CHODZIŁO RZECZYWIŚCIE O HUMANITARYZM TO ZA SOCJAL JAKI DOSTAJE JEDEN IMIGRANT W SZWECJI LUB NIEMCZECH MOŻNA UTRZYMAĆ TYSIĄCE RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJĄCYCH W OBOZACH DLA UCHODŹCÓW I UMIERAJĄCYCH Z GŁODU W AFRYCE! ALE NIE CHODZI O POMOC NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM LUDZIOM TYLKO O WCISKANIE CHOREGO MULTI-KULTI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufam prezydentowi i wiem,ze jest dobrym człowiekiem z wilekim sercem dla mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja załosuję na katolickiego prezydenta, który ludzi traktuje z miłosierdziem Bożym Pana Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki też jest głos episkopatu papieża pomóc ludziom ogarnietym wojną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o przygotowanie się do procesów związanych z migracjami, które nie są łatwe ani proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wszystkich badań wynika, że 70-90% Polaków nie chce rzekomych uchodźców, czyli wilków w owczej skórze. Jak politykierzy śmią nas nie słuchać? Głos pożytecznych idiotów globalistów i Putina się nie liczy. Tak, Putina, bo Rosja korzysta najbardziej na tym niby kryzysie, już Wielka Brytania odpadła a Unia stoi na krawędzi rozpadu przez ośli upór zachodu w tej szopce z imigrantami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk między miastami, współpraca w tej kwestii z rządem – takie są założenia deklaracji, trzeba się przygotować a nie myśleć wtedy gdy nie bedzie na to czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan politolog jak i gro komentujących kompletnie nie rozumie o co w tej deklaracji chodzi. Migracja odbywa się cały czas i czy tego PiS chce czy nie chce. Migracja dotyczy także Ukraińców przebywających czasowo bądź na stałe w Polsce. Ambasada Ukrainy szacuje, że obecnie w Polsce przebywa nawet 2 miliony obywateli Ukrainy. Do tego należy doliczyć wiele narodowości azjatyckich, których prawdziwe zatrzęsienie jest w Warszawie. Ale populistom łatwiej jest straszyć terrorystami z ISIS. Taka samo populiści w Wielkiej Brytanii straszyli i straszą przed Polakami, Rumunami i Litwinami w UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak nie zagłosuje na żadnego pisowskiego prezydenta choćby Żuka tu Pis starał się nie wiem jak jego obrzydzić czy znależć na niego haka. Wiem co PiS robił i jak rządził naszym miastem. Do dziś byłaby tu wioska bo Lublin jest zadłuzony i nic tu nie trzeba robić. Ciarki mi przechodzą jak o tym pomyślę. A deklaracje różne to można podpisywać ale wykonać już tego się nie da co sie podpisało ponieważ deklaracja to nie rozkaz czy rozporządzenie a tylko zwykłe obiecanki cacanki które pozostaja wyłącznie na papierze. A PiS juz się cieszy że znalazł haka na Żuka i będzie tu teraz gadał na okrągło że Żuk chce islamskich imigrantów do miasta sprowadzić aż do wyborów. Nie będzie Żuka to będzie kto inny ale nie z PiSu bo dotacje PiS z Unii wstrzyma dla miasta bo lublin jest zadłużony i dalej nic tu nie będzie robił. Wybiorę kandydata z innej partii aby nie z PiS. Pozycja Żuka nie jest zagrożona ale niech na przyszłość się uważa co robi i na ten temat się nie wypowiada i głupot nie robi bo straci część wyborców. Naiwny PiS uważa że ludzie z radością będą wtedy głosować na lubelski PiS a mieszkańcy pamięć mają dobrą i pamiętają jak Lublin rozwijał się za PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis tylko sieje nienawiść później są takie skutki,ze oluwa się udzi na ulicy czy bije straszych wszystko za pozwoleniem tej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pieprz manipulatorze. Deklaracja została uchwalona w momencie kiedy Europą wstrząsa olbrzymi kryzys. Nawet reakcje żukowych włazidupów pokazują jasno, że intuicja ludzi jest słuszna. To gówno nie deklaracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu Polaków pracuje za granica dzieki temu pomaga rodzinom w Polsce i każdy z nich też chciałby tam żyć spokojnie i byc szanowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEJ HISTORII WCALE NIE CHODZI O HUMANITARYZM ! TZW. KRYZYS IMIGRACYJNY ZOSTAŁ WYKREOWANY SZTUCZNIE, NAJPIERW OBALONO DYKTATURY BLISKO-WSCHODNIE KTÓRE UTRZYMYWAŁY STABILNOŚĆ, POTEM ZMUSZONO WŁOCHY DO LIKWIDACJI PRAWA PRZEWIDUJĄCEGO KARY WIĘZIENIA ZA NIELEGALNE PRZEKRACZANIE GRANICY, A NASTĘPNIE WYDRUKOWANO MILIONY BROSZUREK W JĘZYKU ARABSKIM OPISUJĄCE JAK DOSTAĆ SIĘ DO EU I JAK SOBIE RADZIĆ, A MERKEL ZAPROSIŁA WSZYSTKICH DO EUROPY. GDYBY CHODZIŁO RZECZYWIŚCIE O HUMANITARYZM TO ZA SOCJAL JAKI DOSTAJE JEDEN IMIGRANT W SZWECJI LUB NIEMCZECH MOŻNA UTRZYMAĆ TYSIĄCE RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJĄCYCH W OBOZACH DLA UCHODŹCÓW I UMIERAJĄCYCH Z GŁODU W AFRYCE! ALE NIE CHODZI O POMOC NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM LUDZIOM TYLKO O WCISKANIE CHOREGO MULTI-KULTI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEJ HISTORII WCALE NIE CHODZI O HUMANITARYZM ! TZW. KRYZYS IMIGRACYJNY ZOSTAŁ WYKREOWANY SZTUCZNIE, NAJPIERW OBALONO DYKTATURY BLISKO-WSCHODNIE KTÓRE UTRZYMYWAŁY STABILNOŚĆ, POTEM ZMUSZONO WŁOCHY DO LIKWIDACJI PRAWA PRZEWIDUJĄCEGO KARY WIĘZIENIA ZA NIELEGALNE PRZEKRACZANIE GRANICY, A NASTĘPNIE WYDRUKOWANO MILIONY BROSZUREK W JĘZYKU ARABSKIM OPISUJĄCE JAK DOSTAĆ SIĘ DO EU I JAK SOBIE RADZIĆ, A MERKEL ZAPROSIŁA WSZYSTKICH DO EUROPY. GDYBY CHODZIŁO RZECZYWIŚCIE O HUMANITARYZM TO ZA SOCJAL JAKI DOSTAJE JEDEN IMIGRANT W SZWECJI LUB NIEMCZECH MOŻNA UTRZYMAĆ TYSIĄCE RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJĄCYCH W OBOZACH DLA UCHODŹCÓW I UMIERAJĄCYCH Z GŁODU W AFRYCE! ALE NIE CHODZI O POMOC NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄCYM LUDZIOM TYLKO O WCISKANIE CHOREGO MULTI-KULTI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...