Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy wyszli na ulice Lublina (wideo)

Utworzony przez Gonzop, 17 stycznia 2012 r. o 13:26 Powrót do artykułu
No nie pwoiem, kasę na flagi i inne gadżety mają a ja siedzę i na nich zap... i niech mi ktoś tylko napisze, że idą bronić moich praw to pękne ze śmiechu. Na pewno ich obchodzi mój los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę tak: mam daleko w odbytnicy te solidaruchowskie błazenady. Policja zamiast "zabezpieczać" ten marszyk paląc fajki w mojej bramie powinna potrenować pałowanie solidaruchowskich komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.....nie rozumiem tej idei z wreczaniem petycji roznym przedstawicielom wladz panstwowych. Firma jest prywatna wlasnoscia i jesli produkcja przynosi straty nalezy liczyc sie z likwidacja! Wygwizdanie szefa policji uwazam za calkowite nieporozumienie, bo rozumiem, ze oficer bedacy rzecznikiem prasowym odebral owa petycje osobiscie. Trudno wymagac od komendanta biegania na zawolanie zwiazkowcow! Bodobnie ma sie sprawa z wladzami wojewodzkimi.... Wiekia strata dla miasta jest utrata tak wielkiej ilosci miejsc pracy. Zrozumiec jednak nalezy, ze powodem tej upadlosci jestesmy my sami. Polacy kupuja byle badziewie z Azji zapomonajac, ze nasze wlasne produkty nie sa wcale gorszej jakosci. Z pewnoscia sa drozsze z konkretnych powodow, ale musimy cos wybierac. 1.Praca za poldarmo (jak w Chinach) i wielka ilosc miejsc pracy! 2.Kupujemy krajowe produkty i placimy zdecydowanie wiecej! 3.Szkolimy sie za wszelka cene i podnosimy kwalifikacje, aby produkowac HT 4.Czekac, az nam ktos da za darmo...i protestowac. cztery powyzsze propozycje zdecyduja o naszej przyszlosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Zrozumiec jednak nalezy, ze powodem tej upadlosci jestesmy my sami. Polacy kupuja byle badziewie z Azji zapomonajac, ze nasze wlasne produkty nie sa wcale gorszej jakosci. Z pewnoscia sa drozsze z konkretnych powodow, ale musimy cos wybierac. 1.Praca za poldarmo (jak w Chinach) i wielka ilosc miejsc pracy! 2.Kupujemy krajowe produkty i placimy zdecydowanie wiecej! 3.Szkolimy sie za wszelka cene i podnosimy kwalifikacje, aby produkowac HT 4.Czekac, az nam ktos da za darmo...i protestowac. cztery powyzsze propozycje zdecyduja o naszej przyszlosci.
1.To już mamy, a wielkiej ilości miejsc pracy nie mamy. 2.Nie mamy za co kupować droższych bo pracujemy za półdarmo. 3.Zbyt wysokie kwalifikacje utrudniają znalezienie powodują wyższe oczekiwania płacowe, a to utrudnia znalezienie pracy. 4.Dać nie da, ale wziąć chętnie weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś banda łazi po mieście i szuka zaczepki. Gdzie jest policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie protestują ponieważ nie mają na chleb i rachunki, a na terenie Lublina zagłębie dla bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też powinni spałowac to byś zrozumiał tych ludzi, którzy teraz nie mają nawet na chleb, rachunki i leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia z dzisiejszej manifestacji - http://dmiacz.wordpress.com/2012/01/17/lublin-manifestacja-solidarnosci/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beniu napisał:
Ciebie też powinni spałowac to byś zrozumiał tych ludzi, którzy teraz nie mają nawet na chleb, rachunki i leki.
Głodnemu chleb na myśli - nikt nie pisał o pałowaniu. Ja się pytam, gdzie jest policja, jak zorganizowana grupa ludzi chodzi po mieście, blokuje ulice i ewidentnie szuka zaczepki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...