Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
morze sie jeszcze do tych koni przywiąrzecie jak ekolodzy. nie chcą was - musicie się z tym pogodzić. tym panom już dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze sie jeszcze do tych koni przywiąrzecie jak ekolodzy. nie chcą was - musicie się z tym pogodzić. tym panom już dziekujemy
W morzu to idz sie wykap glabie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kwiczą odsuwane świnie od koryta. ciekawe do jakich jeszcze metod są zdolne aby tylko dalej się paść.. rzenada
Pewnie jestes tym samym analfabeta co powyzej, wiem jak chcesz uslyszec jak kwicza swinie odsuwane od zloba, to posluchaj z COZL u jaki skowyt sie donosi i jakich metod sie chwytaja -lacznie z relacja w tv trwa i to jest ZENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nic nie da ta manifa. robią co chcę. no cóż - pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie pojedziemy to nie sprawdzimy..nie ma ze sie nie da ruszyli cos czego nie powinni!!!!Wara z polityka od naszego dziedzictwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie mają argumentów to czepiają się sytuacji która miała miejsce kilka miesięcy temu !!!!! ŻENADA !!!!! Pianissima była wspaniałą klaczą i wyjątkowym koniem dla Janowa, który był dumny z Jej osiągnięć. Nie trzeba być Doktorem bądź kimś wyżej ustawionym w dziedzinie weterynarii aby wiedzieć, że są przypadki w których nawet najlepsi nie pomogą. Skoro uważają to za zaniedbanie to nie pozostaje nic innego jak wgłębienie się w szczegóły dokumentacji weterynaryjnej, która wyjaśni okoliczności śmierci Pianissimy, z pewnością była skrupulatnie prowadzona. Nie można odwoływać ze stanowiska ludzi, którzy całe swoje życie poświęcili koniom, jeździectwu. Nikt nie wie tyle o tych wspaniałych koniach co p. Trela i p. Białobok. Aby stadnina miała prestiż, szacunek i uznanie musi Nią kierować ktoś kto wkłada w swoją pracę całe swoje serce i traktuje Ją nie jako łatwy zarobek ale coś równie ważnego jak rodzina. Tak właśnie do tego podchodzili obaj Panowie. Mam nadzieję, że Kochana Polska Elita z PIS na czele zacznie używać mózgu i spojrzy racjonalnie na to co może się stać z miejcami z których dumna jest cała Polska i ŚWIAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupotą wykazują się też Ci którzy przyjęli te stanowiska...czy aż tak bardzo się na tym nie znają, że nie wiedzą ile pracy trzeba włożyć w taką hodowlę i trzeba mieć jeszcze pojęcie o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na widok nowego władcy stada konie i klacze przestały rżeć z obawy o ... zwolnienie ze stadniny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy spiskowej teorii i zarzutach w stosunku do Dyrektora , szkoda ,że nie zrobiono badań toksykologicznych....gwałtowny skręt jelit mógł być następstwem przytrucia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzut monetą. Tylko jeden rzut. Co ma wygrać, pierwszy koniec kija, czy drugi? Ustalmy, który jest który? Następnie nadajmy zwrot, bo przecież kij ma kierunek, ba można go nawet różnie skierować. Zatem kara chłosty dla tych, którzy się pomylili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy spiskowej teorii i zarzutach w stosunku do Dyrektora , szkoda ,że nie zrobiono badań toksykologicznych....gwałtowny skręt jelit mógł być następstwem przytrucia....
Powiem jeszcze lepszą teorię, wąska grupa wpływowych prywatnych hodowców koni arabskich bardzo się cieszy tą sytuacją. Dla nich stadniny państwowe i majątek państwowy to konkurencja w interesach. Zostawiam temat wszystkim do przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć te stadniny na cztery spusty i będzie spokój. Hobby dla bogatych zagranicznych snobów, z którego szary Kowalski ma przysłowiowe G... i nie pisać mi, że to duma dla Polski te konie i stadniny, bo to normalnie wk..rwia już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz o czym piszesz Gościu. Ja przyjeżdżałam tam przez 20 lat i wiele się nauczyłam o tych koniach,a jak nie znasz sprawy to nie wypisuj idiotyzmów. Jak by szary Kowalski kochał konie,to może by coś z tego miał,ale szary Kowalski nie czuje tej czaczy i kocha samochody,spośród których najlepszych też mieć nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...