Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamiast leczyć tych ukraińskich pasożytów w szpitalu lekarze powinni wstrzyknąć im pawulon lub zadusić na miejscu wypadku. Policja natomiast powinna dobić te ukraińskie gnidy strzałem w tył głowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast leczyć tych ukraińskich pasożytów w szpitalu lekarze powinni wstrzyknąć im pawulon lub zadusić na miejscu wypadku. Policja natomiast powinna dobić te ukraińskie gnidy strzałem w tył głowy. 
niezłym sposobem byłoby piłowanie ich drewnianą piłą w poprzek,oni coś o tym sposobie wiedzą z wołynia kimać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty przyjeżdżają. Lubelscy gospodarze już od kilku lat się nimi posiłkują przy zbiorach. Gdyby nie oni to nie byłoby komu robić w polu bo Polacy do roboty na wsi za 12 zł za godzinę nie przyjdą. Co prawda z wyżywieniem ale to ciężka praca, trzeba się schylać, w upale, krzyż boli.
GDZIE TY MASZ 12 ZŁ ZA GODZINE!! WIDAĆ ŻE Z MIASTA !! JAKBYŚ POROBIŁ ZA 80 ZŁ ZA DZIEŃ TO ZMIENIŁBYŚ ZDANIE!!.. z wyżywieniem.... jak sobie sam rano przygotujesz oczywiście. powodzenia... i mam nadzieje, że doczekam się abyś to właśnie TY poczuł ten ból w krzyżu wiedząc ,że zarabiasz 8 zł/h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 12 zł. robić nie chcą? Komus się fikcja z rzeczywistością pomyliła. Daj 12 na czysto i każdy pójdzie. Ukrainiec roboty nie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się schylac, i krzyż boli... He he. Co za ludzie piszą te komentarze? Jak się nudzisz siedząc u kosmetyczki to dobrze poczytaj o pracy fizycznej i zarobkach tego typu zanim coś napiszesz bo ludzi drażnisz takimi głupimi komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xsarą się pisze redaktorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentasz do gość!!!zaduśić to powinni ciebie za te psichiczne komentarze czubku!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ty chyba się kuzwa czegoś na jarałeś albo nie jesteś zdrowy psychicznie!!! :angry: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upowsko, Banderowskie ukraińskie bandy mordowały Polaków. Teraz te bękarty ukraińskie rozbijają się na naszych drogach siejąc śmierć i kalectwo. Nawet krzyża nie uszanują tylko pod krzyżem urządzają sobie rajdy i kraksy. Pogonić tą ukraińską swołocz z Polski lub spalić ich żywcem..... mężczyzn , kobiety i dzieci.  Tak jak oni robili to z Polakami. Bohdan Staszyński agent KGB 15 października 1959 roku w Monachium  spowodował , że kopyta wyciągnął Stefan Bandera śmieć ukraiński i faszysta . Podobno idol ukraińskich bękartów Stefan Bandera przed śmiercią ostro wirgał nóżkami i się posikał w rajtuzy :D  :D  :D  :D  Chwała Towarzyszu Staszyński !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda młodej Kobiety. dzieciaczki malutkie. Boże za co to wszystko?? a Ci Ukraińcy ....hm nie wiem jak ich oceniać. ale sądzę że siedza na tyłku i żerują na nas-Polakach. bo biedni poszkodowani uchodzcy ,a robią dzieci na potęgę i za to pieniadze dostają. za nic nie robienie. paranoja.! a namPolakom odbierają dzieci bo np . dziecko jest za grube itp ...eh. Politycy urzędnicy ogarnijcie się.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu zal bo znałem ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utrzymując te komentarze radakcja bierze współodpowiedzialność za mowę nienawiści. Tym bardziej, że treść niektórych wskazuje na podżeganie. Resztę niech dopowie prokurator.
mam nadzieje ,że ci ukrainiec jaki ten durny łeb obetnie ciemniaku-lewaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...